Απουσιολόγοι

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
ρε σεις οχι!! δεν ειναι ολοι οι απουσιολογοι ιδιοι....μια απο τις 2 μ κολλητες ηταν μεχρι τ προηγουμενο τριμινο απουσιολογος... κ ομως ηταν τ λιγοτερο σπασικλακι στν ταξη της.... βεβαια καποιες φορες οντως οι απουσιολογοι ειναι ψιλοφυτακια...... οπωσ οι δικες μας..............!!!!!!!!!!


Ενταξει μη τους βαζουμε ολους σ ενα καζανι υπαρχουν κ φυσιολογικοι απουσιολογοι....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lola_29

Νεοφερμένος

Η Aγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εγώ πάντως ξέρω σίγουρα πως η απουσιολόγος μας ΕΙΝΑΙ σπασικλάκι.Πέρυσι,κάναμε πολύ καλή παρέα.Φέτος,το μόνο που την νοιάζει είναι οι βαθμοί και όταν περνάει κάποιον σε κανένα διαγώνισμα έιναι έτοιμη να κάνει πάρτι.Εγώ παίρνω σπάνια κακούς βαθμούς και όταν σε ένα σημαντικό μάθημα έγραψα ταπα (πραγματικά...) ήταν η μόνη που χαμογελούσε και δεν μ συμπαραστεκόταν.Εκτός από αυτό, τρώω το δούλεμα της χρονιάς μ απο αυτή, αφού έχει ΠΑΝΤΑ να σχολιάσει κάτι για μένα...Πραγματικά, λυπάμαι να την βλέπω να μεταμορφώνεται σε κάποια άλλη, η οποία στην κυριολεξία δεν έχει δική της ζωή...Από την αλλη, την μισώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΟΦΙΑ-ΦΑΙΗ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
ως απουσιολογος θεωρω οτι ειναι σαν ολους απλα εχουν πιο καλους βαθμους........δν διαφερουν σ κατι......ξεπεραστε τ κολλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Μα δεν υπάρχει κανένα κόλλημα...

Δεν είπαμε τίποτα το αντίθετο...
Οι απουσιολόγοι...δεν διαφέρουν σε τίποτα από τα άλλα παιδιά!
ΕΛΕΟΣ...μόνο που βγάζουν κάποια μοριάκια παραπάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELIOS K.

Νεοφερμένος

Ο STELIOS K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Οντως το να βγεις απουσιολογος στο πρωτο τριμηνο ειναι θεμα τυχης.Συχρονως ειναι και ενα πραγμα το οποιο σε παρακηνει να βελτιωσεις την αποδοση σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Εμείς φέτος είμαστε 20 οπότε έχω μάθει τον κατάλογο απέξω. :P Πρώτη ώρα, όταν πάει 8.30 (Το κουδούνι χτυπάει 8.15) εγώ προσωπικά γράφω.. κι άμα έρθει κάποιος βάζουμε προσήλθε.. Στην Πληροφορική πάλι επειδή είναι παιδιά από άλλα τμήματα που δεν τα ξέρω αρχίζω αι φωνάζω ονόματα απ'τον κατάλογο για να είμαι σίγουρη! Το να ψάχνεις καθηγητές που ξεχνάνε να υπογράψουν είναι τόοοοοοοοοοοοσο σπαστικό. Γυρνάς στους διαδρόμους, χάνεις το διάλειμμα για να σου πουν "Α, ναι! Το ξέχασα; Τι καλό παιδί που είσαι" =@

Φωνάζεις ονόματα από τον κατάλογο;

Εμάς το εργαστήριο της ΠΛηροφορικής μετατρέπεται σε παιδική χαρά. Οπότε και να φώναζα, δε θα μπορούσα να ακουστώ...
Αν, αρχίσω να φωνάζω ονόματα, θα με γιουχάρουν όλοι, είμαι 100% σίγουρος.

Μα δεν υπάρχει κανένα κόλλημα...

Δεν είπαμε τίποτα το αντίθετο...
Οι απουσιολόγοι...δεν διαφέρουν σε τίποτα από τα άλλα παιδιά!
ΕΛΕΟΣ...μόνο που βγάζουν κάποια μοριάκια παραπάνω...

Εύγε! Κάποιοι νομίζουν ότι μπορούμε να σβήνουμε με μαγικά τις απουσίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Φωνάζεις ονόματα από τον κατάλογο;

Εμάς το εργαστήριο της ΠΛηροφορικής μετατρέπεται σε παιδική χαρά. Οπότε και να φώναζα, δε θα μπορούσα να ακουστώ...
Αν, αρχίσω να φωνάζω ονόματα, θα με γιουχάρουν όλοι, είμαι 100% σίγουρος.

Κι εμάς σε παιδική χαρά μετατρέπεται, αλλά δεν τους παίρνει την ώρα που παίρνω απουσίες να μην σωπάσουν και πάρουν καμία κατα λάθος :P
Γιατί να σε γιουχάρουν; Ούτε υποχρεωμένος να ξέρεις όλα τα παιδιά της τάξης (τάξης όχι τμήματος) είσαι ούτε τίποτα.. (:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Ε, θα λένε ότι είμαι ψωνάρα και διάφορα. Το θέμα δεν είναι αυτό που λένε, το θέμα είναι ότι φωνάζουν και δεν ακούγομαι μετά!

Ευτυχώς όμως η καθηγήτριά μας πιάνει από μόνη της τον κατάλογο και ελέγχει, άρα νταξ, δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα:D.

Είμαστε 18, οπότε τους ξέρω όλους, αλλά συνεχώς μπαινοβγαίνουν, είναι πολύ ατίθασοι. Θα πρέπει να μου δώσουν ειδικό πτυχίο με ειδικότητα τσοπανόσκυλου, όταν απολυθώ από το Λύκειο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Παιδιά, για πείτε πώς ακριβώς σβήνετε απουσίες (όσοι είστε απουσιολόγοι) γιατί είμαι νέα στο "επάγγελμα" και έχω περιέργεια να μάθω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Παιδιά, για πείτε πώς ακριβώς σβήνετε απουσίες (όσοι είστε απουσιολόγοι) γιατί είμαι νέα στο "επάγγελμα" και έχω περιέργεια να μάθω...

Κάνεις το συν (+) πλήν (-) :P

Τα προσήλθε για όσους δεν ξέρουν πρέπει να υπογράφονται από τους καθηγητές.

Εγώ προσωπικά δεν βάζω ποτέ απουσία την 1η ώρα σε μία μόνο κοπέλα απ' την τάξη γιατί πραγματικά επειδή πρέπει να πηγαίνει τον αδερφό της στο δημοτικό και μετά να έρχεται στο λύκειο (μιλάμε για απόσταση 20'), ΔΕΝ προλαβαίνει. Κι ενώ έχει ενημερώσει τον διευθυντή αυτός δεν ακούει τίποτα. Ε το θεωρώ αδικία να χάσει την χρονιά της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μερικοί δεν γράφουν κάποια ονοματα και εύχονται να μη το καταλάβει ο καθηγητής.Αν το καταλάβει ''α!έφυγε.Πότε φεύγουν αυτά τα παιδιά.Χαμπάρι δεν τα παίρνω'' κάτι τέτοια λένε.
Εγώ όσο υπήρξα απουσιολόγος απουσία δεν έκρυψα,όυτε παραμέλησα ποτέ κι αν ξαναυπάρξω το ίδιο θα κάνω,γιατί θέλω να βρω τον μπελά μου και τελοσπάντων τι το περάσαμε!Εγώ που παίρνω κανονικά τις απουσιούλες σε πηγάδι κατούρησα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Τα προσήλθε για όσους δεν ξέρουν πρέπει να υπογράφονται από τους καθηγητές.
Εγω πλαστογραφουσα τις υπογραφες των καθηγητων κατω απο τα "προσηλθε". :zilia: Νταξει, οι περισσοτερες μια απλη μουτζουρα ηταν, δεν ηταν κατι το περιπλοκο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
παιδια, το να εισαι απουσιολογος δεν ειναι καθολου ευκολο!:ntomata:εισαι τυπικος σε βριζουνε δεν εισαι παλι σε βριζουνε!:giveup:εγω παντως μια φορα ειμαι τυπικη γιατι αν γινει κατι για μενα θα χτυπησει η καμπανα!παντως μεχρι τωρα δεν εχω αδικησει κανενα!οταν θα φυγω απο το λυκειο θα θεωρουμε νεομαρτυρας με τοσα που τραβαω!:angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Δεν είναι τίποτα το απουσιολόγιο μωρέ. Ψυχολογείς τον καθηγητή αν θα μετρήσει ή όχι τους μαθητές και πράττεις αναλόγως. :P

Χρήστο δεν σε είχα για λαμόγιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Χρήστο δεν σε είχα για λαμόγιο :P
Ε, το εκανα κι αυτο μπας και σταματησουν να με λενε φυτο. :P Επισης ηταν 2-3 παιδια που στη μια αδικαιολογητη θα εμεναν και το θεωρουσα μαλακια να μεινουν γι' αυτο το λογο (παρολα αυτα εξακολουθουσαν να μην πατανε 1η ωρα :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Εγώ είμαι 6ος στη σειρά για απουσιολόγος, που σημαίνει ότι δεν θα γίνω ποτέ! Δεν είναι το θέμα αυτό, το θέμα είναι είναι ότι,τουλάχιστον σε μας, το παιδί που είναι απουσιολόγος είναι πολύ εντάξει! Ούτε μπάζο, ούτε φύτουλας το αντίθετο μάλιστα! Το ίδιο και η δεύτερη απουσιολόγος. Δεν είναι απαραίτητο να είσαι προβληματικός , όταν είσαι απουσιολόγος. Μάλλον είναι η μειοψηφία , αν συμβαίνει, παρά η πλειοψηφία! Γνώμη μου και εμπειρία μου! Σ΄άλλα σχολεία μπορεί να συμβαίνουν άλλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Τα προσήλθε για όσους δεν ξέρουν πρέπει να υπογράφονται από τους καθηγητές.

Μόνο που και οι ίδιοι οι καθηγητές δεν υπογράφουν στο προσήλθε. Ε, αν δεν υπογράψουν, δε θα κάτσω να τους κυνηγάω. Μόνο για την κανονική υπογραφή το κάνω αυτό.

Δεν ξέρω αν έχετε αλλάξει μπλοκάκι στο απουσιολόγιο, αλλά έχετε πιάσει καθόλου στα χέρια σας αυτά τα καινούρια; Που έχουν λεπτά φύλλα; Είναι πολύ σπαστικά, φαίνεται και στο επόμενο άσπρο φύλλο τί γράφεις!

Ε, το εκανα κι αυτο μπας και σταματησουν να με λενε φυτο. :P Επισης ηταν 2-3 παιδια που στη μια αδικαιολογητη θα εμεναν και το θεωρουσα μαλακια να μεινουν γι' αυτο το λογο (παρολα αυτα εξακολουθουσαν να μην πατανε 1η ωρα :P).

Ας έμεναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν έχετε αλλάξει μπλοκάκι στο απουσιολόγιο, αλλά έχετε πιάσει καθόλου στα χέρια σας αυτά τα καινούρια; Που έχουν λεπτά φύλλα; Είναι πολύ σπαστικά, φαίνεται και στο επόμενο άσπρο φύλλο τί γράφεις!


.

μηπως ειναι το δικος σου μονο:P,γιατι το δικο μου μια χαρα ειναι:P,τωρα ομως που τελειωσαν πηρα παλι το αλλο με το καρμπον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Α, δεν ξέρω, πάντως τα αρχικά μπλοκάκια είχαν μια χαρά χοντρά φύλλα.

Εσείς βάζετε κάποιο χαρτόνι από κάτω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
ε ναι ρε συ,τι εσεις ετσι το εχετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top