Απουσιολόγοι

mad cow

Νεοφερμένος

Ο mad cow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
ειμαι 6 χρονια απουσιολογος και οριστε καποια απο τα κατορθωματα μου:

700-800 σβησμενες απουσιες ή μη γραμμενες
4-5 μισοσκισμενα απουσιολογια
1 χαλασμενο (εφυγαν μερικες σελιδες) βιβλιο υλης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Συγχαρητήρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mad cow

Νεοφερμένος

Ο mad cow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
ευχαριστω αν και μερικες φορες που με εχουν πιασει με εχουν κατσαδιασει μεχρι και αποβολη πηγε να μου ριξει μια στριγγλα στην β γυμνασιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ειρωνικό σχόλιο ήταν ε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mad cow

Νεοφερμένος

Ο mad cow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
το καταλαβα αλλα στ @@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Έι, σεμνά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mad cow

Νεοφερμένος

Ο mad cow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
sorry


αλλα το εχω σαν φιλοσοφια να το πω τροπο ζωης να το πω τελοσπαντων θα συμμαζευτω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Επίπεδο :P

700-800 σβησμενες απουσιες ή μη γραμμενες ; καλό.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Καλά ΡΕ δεν το καταλαβαίνουν οι καθηγητές??
Και μετά από όλα αυτά σε βγάζουν και πρώτο!?!:p:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tanoulitsa

Νεοφερμένος

Η Τανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Βαλια ειναι χαζο αυτο που λες αν καποιος αξιζει σαν μαθητης δεν παιζει πολο αν κανει βλακειες με το απουσιολογιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Μετράει αρνητικά στο ιματζ του:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mad1kas

Νεοφερμένος

Ο Mad1kas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
εμενα στο τμημα μου η απουσιολογα ειναι το πιο cool ατιθασο κοριτσι που ξερω κι δεν ειναι καθολου σπασικλακι..
ο αλλος ο απουσιολογος απο το αλλο τμημα ειναι ενα κωλοπαιδο κιθαριστας κι καπνιζει κιολλας :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Luciferous

Νεοφερμένος

Η Luciferous αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Σ' εμάς πάλι είμαι εγώ απουσιολόγος ... αλλά θέλω να πιστεύω ότι δεν είμαι σπασικλάκι ... Εντάξει, η αλήθεια είναι ότι είναι ένα βάρος και μια υποχρέωση, βρε παιδί μου, αλλά πλέον το έχω συνηθίσει και είναι απλά ρουτίνα ... βέβαια μερικοί καθηγητές έχουν πάρει χαμπάρι ότι τους καλύπτω (Εγώ;; προς Θεού ...) και μετράνε μόνοι τους ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

black princess

Νεοφερμένος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Εμάς ο απουσιολόγος είναι τελείως φυτό και δεν έχει βγάλει ΠΟΤΕ ούτε μία απουσία!! Και μαζί μ αυτά, είναι και ψώνιο γιατί νομίζει ότι είναι και ωραίος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Μα ρε παιδιά δεν είναι και τόσο σημαντικό να σου σβήσουν μια απουσία...άλλο αν κινδυνεύεις να μείνεις αλλά αλλιώς δεν είναι και κάτι το σπουδαίο! Οπότε μην τους παρακαλάτε και όλας πολύ τους απουσιολόγους και μερικές φορές δείτε αν σας έχει γράψει πρώτα στο απουσιολόγιο πριν του πείτε να σας σβήσει κάτι μπορεί να μην έχει βάλει καν την απουσία!
Μου έχει συμβεί για αυτό το λέω, ένα παιδί έλειπε την πρώτη ώρα δεν τον πήρα χαμπάρι ούτε εγώ ούτε οι καθηγητές και έρχεται μετά και με λέει έλα σβήσε την απουσία! Και του λέω ααα πουλάκι μου κοιμηθήκαμε, κοιμηθήκαμε?Και την έβαλα!όχι που θα μου γλίτωνε! Δεν συμβαίνει πάντα αυτό απλά αυτόν τον μισώ και είναι ένας τρόπος εκδίκησης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
[...] και δεν έχει βγάλει ΠΟΤΕ ούτε μία απουσία!!
Χώρια τα υπόλοιπα, αλλά γιατί να το κάνει και να βρει ο ίδιος τον μπελά του; :S
Σαν πολύ λουφαδόροι μαζεύτηκαν... Από πότε θεωρείται ακριβώς μαγκιά να σβήνεις απουσίες; :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NatasaMyk

Νεοφερμένος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Κ εγω ημουν απουσιολογος απο την 2α γυμ εως την 1η λυκ, και φετος μεχρι πριν κανα -δυο μηνες. μετα δεν αντεξα. Γενικα προσπαθουσα , να μην βαζω απουσιες, κυριως σε οσους κινδυνευαν, και αυτος ηταν και ο μονος λογος που πηρα το απουσιολογιο, για να βοηθαω δηλαδη τους αλλους. (μπορει να ακουγεται χαζο , αλλα...) Το αφησα, γιατι μου ειχαν σπασει τα νευρα οι καθηγητες, με αποκορυφωμα εναν που μου ειπε χαρακτηριστικα:"οταν βλεπεις τον Α. θα του βαζεις κατευθειαν απουσια, χωρις να στο πω εγω, αν δεν του βαζεις, θα παρεις τριημερη δωρο".. Και μετα σου πλασσαρουν οι ιδιοι τις φιλελευθερες αποψεις τους, σου εκφραζουν τις αριστερες αντιληψεις τους κ αλλες μ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tanoulitsa

Νεοφερμένος

Η Τανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Καλα αυτο δεν ειναι υπερβολικο...

"Και μετα σου πλασσαρουν οι ιδιοι τις φιλελευθερες αποψεις τους, σου εκφραζουν τις αριστερες αντιληψεις τους κ αλλες μ...."

Δεν ξερω αλλα μου φεναιτε παρατραβηγμενο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cyclops

Νεοφερμένος

Ο cyclops αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
αντιθετα εμεις αν και εχει την ευκαιρια να μην βαλει απουσιες βαζει επισης νομιζει πως επειδη εχει ενα χαρτι απο το σχολειο μπορει να το παιζει πως ειναι καποιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Εμάς ο δικός μας πάει το έχει καβαλήσει το καλάμι. Μετά την παρέλαση όταν ήρθε η μάνα του στο σχολείο λέι. Καλά μάνα άσε πάλι εγώ θα τα πάρω όλα του χρόνου και απουθσιολόγια και σημαίες. Και του απαντά η μάνα του: ....(το όνομα του παιδιού) Μην καβαλάς το καλάμι. Και με βάση και αυτό αποφάνθηκα ότι αυτός διαβάζει μόνο για τον βαθμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top