Απουσία σχέσης ως τα 18

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,794 μηνύματα.
αφύσικη συμπεριφορά ποια ορίζεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
το πρόβλημα είναι η παρουσία πριν και η απουσία μετά:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
το πρόβλημα είναι η παρουσία πριν και η απουσία μετά:/:
Ναι βρε Γιάννη, έχεις δίκιο!
Σε έχουν πάρει και τα χρόνια...

η απουσία μετά...
όπου "μετά"-->κάτι μήνες!! (εεε ναι είσαι και μικρό εσύ!)

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
το πρόβλημα είναι η παρουσία πριν και η απουσία μετά:/:

μην στεναχωριέσαι ρε φίλε είμαστε πολλά τα μπακούρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
αφύσικη συμπεριφορά ποια ορίζεις;

πάνω-κάτω είπα..αν ο άλλος είναι παραπάνω οξύθυμος,έως και βίαιος,έχει περίεργες αντιδράσεις,έχει προβλήματα στις συναναστροφές και την επικοινωνία του,αν γενικώς είναι φαντασιόπληκτος,ονειροπαρμένος σε ακραίο σημείο,κτλ κτλ..παραδείγματα είναι,δε σημαίνει ότι ισχύουν παντού και πάντα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Τώρα να το πω; θα το πω!

Είναι εκατομμύρια φορές καλύτερο να είσαι μόνος σου από το να είσαι σε σχέση.
Ειδικά αν βαριέσαι εύκολα, και θέλεις συνεχώς αλλαγές στη ζωή σου.
Ειδικά αν δεν μπορείς το "πρήξιμο" και αισθάνεσαι ότι θέλεις τον "χώρο" σου γιατί νιώθεις να πνίγεσαι!!
Επειδή δεν μπορείς να είσαι συνέχεια με τον άλλον, γιατί καταντάει βαρετό, κουραστικό!!
Και ναι δε θέλω να βλέπω τη φάτσα σου κάθε μέρα, κάθε ώρα, κάθε λεπτό, κάθε δευτερόλεπτο. Σε βαριέμαι από ένα σημείο και μετά γιατί είσαι όλο τα ίδια και τα ίδια!!!

Όλα μια χαρά... μόνο που το πρόβλημα ξεκινάει να υπάρχει όταν συνειδητοποιείς ότι απλώς φοβάσαι να "δεθείς"
Αλλά έχει να κάνει και με το ζώδιό σου. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
συμφωνω.. γιαυτο καντε σεχ με τον εαυτο σας και γραψτε τους/τες στα @@ σας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Το θεμα ειναι να εχεις επαφες με κοπελες την εποχη του σχολειου.Δεν ειναι αναγκη να κανεις σωνει και καλα σεξ ή 15 σχεσεις(αυτο ειναι γελοιο βασικα),απλα να εχεις μια χ εμπειρια.Στην χειροτερη να κανεις απλα παρεα με κοπελες.

Απο προσωπικη ιστορια σας λεω οτι οποιος δεν εχει κανει ΤΙΠΟΤΑ με κοπελα πριν τα 18,εχει καποιο σοβαρο θεμα(για παραδειγμα μπορει να ειναι παρα πολυ ντροπαλος) και θα πρεπει να δουλεψει με τον εαυτο του ,ωστε να το ξεπερασει.Οχι για τα ματια του κοσμου,αλλα για να βελτιωσει την ζωη του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,794 μηνύματα.
πάνω-κάτω είπα..αν ο άλλος είναι παραπάνω οξύθυμος,έως και βίαιος,έχει περίεργες αντιδράσεις,έχει προβλήματα στις συναναστροφές και την επικοινωνία του,αν γενικώς είναι φαντασιόπληκτος,ονειροπαρμένος σε ακραίο σημείο,κτλ κτλ..παραδείγματα είναι,δε σημαίνει ότι ισχύουν παντού και πάντα..

Τέτοιες συμπεριφορές που αναφέρεις, νομίζω ότι δεν έχουν..ηλικία και φύλο. Το θέμα είναι να μην είμαστε εμείς χειρότεροι και ζητάμε πρότυπα συμπεριφοράς και παιδείας στον/στην άλλο-η που εμείς δεν τα έχουμε. Νομίζω ότι σ' αυτό το σημείο πάσχουμε λιγάκι ως κοινωνία διεθνώς. Λίγο θεατρινισμός, λίγο φιέστα του καραγκιόζη, λίγο δούλοι της μόδας για να αρέσουμε, να μας θέλουν, να κόβουν φλέβες και να μας έχουν ενταγμένους σε παρέες της βιτρίνας..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Τώρα να το πω; θα το πω!

Είναι εκατομμύρια φορές καλύτερο να είσαι μόνος σου από το να είσαι σε σχέση.
Ειδικά αν βαριέσαι εύκολα, και θέλεις συνεχώς αλλαγές στη ζωή σου.
Ειδικά αν δεν μπορείς το "πρήξιμο" και αισθάνεσαι ότι θέλεις τον "χώρο" σου γιατί νιώθεις να πνίγεσαι!!
Επειδή δεν μπορείς να είσαι συνέχεια με τον άλλον, γιατί καταντάει βαρετό, κουραστικό!!
Και ναι δε θέλω να βλέπω τη φάτσα σου κάθε μέρα, κάθε ώρα, κάθε λεπτό, κάθε δευτερόλεπτο. Σε βαριέμαι από ένα σημείο και μετά γιατί είσαι όλο τα ίδια και τα ίδια!!!

Όλα μια χαρά... μόνο που το πρόβλημα ξεκινάει να υπάρχει όταν συνειδητοποιείς ότι απλώς φοβάσαι να "δεθείς"
Αλλά έχει να κάνει και με το ζώδιό σου. :look:
ναι αλλά όταν έχει περάσει πολύς καιρός, μάλλον όλα αυτά που αναφέρεις νιώθεις πως τα χρειάζεσαι!
για το ζώδιο δεν σχολιάζω καν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
ναι αλλά όταν έχει περάσει πολύς καιρός, μάλλον όλα αυτά που αναφέρεις νιώθεις πως τα χρειάζεσαι!
για το ζώδιο δεν σχολιάζω καν:P
Όχι, είναι το πώς αισθάνομαι σε μία σχέση.
Υπάρχουν χαρακτήρες και χαρακτήρες!

Και για το ζώδιο έχει και μία δόση αλήθειας...
Αυτά!! Αρκετά έβγαλα τα εσώψυχά μου και το μετάνιωσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ δεν είχα μέχρι τώρα σοβαρή σχέση. Δεν ξέρω αν ήταν καν σχέση αυτό στο γυμνάσιο. Το κορίτσι δεν μου άρεσε αλλά ήταν ωραία γενικά (πλούσιος εσωτερικός κόσμος you know), δεν ξέρω γιατί είπα να τα φτιάξουμε. Κράτησε κανά μήνα, την μιάμιση εβδομάδα ήμουν άρρωστος. Η απόλυτη ξενέρα. Πιο πριν είχα μια στο δημοτικό. Μετά το γυμνάσιο είπα να μην ξανακάνω αυτό το λάθος της ξενέρας στο λύκειο μέχρι να μου αρέσει κάποια πολύ. Μερικές είναι λυσσάρες αλλά αν δεν σας αρέσουν μακρυά, θα είναι πονοκέφαλος μετά. Οπότε chill out. Θα βρείτε την κατάλληλη στιγμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Απο προσωπικη ιστορια σας λεω οτι οποιος δεν εχει κανει ΤΙΠΟΤΑ με κοπελα πριν τα 18,εχει καποιο σοβαρο θεμα(για παραδειγμα μπορει να ειναι παρα πολυ ντροπαλος) και θα πρεπει να δουλεψει με τον εαυτο του ,ωστε να το ξεπερασει.Οχι για τα ματια του κοσμου,αλλα για να βελτιωσει την ζωη του.

1. Όρισέ μου το ΤΙΠΟΤΑ. Γιατί αν εννοείς μόνο ερωτικά διαφωνώ, αν συμπεριλαμβάνεις και την απλή φιλία (χωρίς να παίζει κάτι μονόπλευρο), οκ έχεις point.
2. Γιατί το περιορίζεις μόνο στα αγόρια αυτό? Δηλαδή κατά την άποψή σου κορίτσια που επίσης δεν έχουν κάνει αυτό το περιβόητο "ΤΙΠΟΤΑ" είναι "εντάξει"?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Είναι ΕΦΗΒΕΙΑ, έχει ΟΡΜΟΝΕΣ, έχει ΟΡΜΕΣ, ΠΡΕΠΕΙ να διοχετευθούν, είναι και η καθαρά βιολογική διεργασία στη μέση.
Τα αγόρια έχουνε τεράστιες ποσότητες τεστοστερόνης και τα κορίτσια ένα mix πολλών ορμονών που ΠΡΕΠΕΙ να χρησιμοποιηθούν κάπου, είναι φυσιολογικό να έχεις σχέση στην ηλικία αυτή και όταν ΔΕΝ το επιδιώκεις (όχι δε σου τυχαίνει, εκεί πάμε σ' άλλο θέμα) αλλά όταν ΔΕΝ ΕΠΙΔΙΩΚΕΙΣ ΕΝΑ ΠΗΔΗΜΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΩ, ΟΧΙ ΣΧΕΣΗ ΖΩΗΣ, τότε ΔΕΝ είναι φυσιολογικό, ΌΧΙ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,794 μηνύματα.
Από πότε το πήδημα είναι ένδειξη φυσιολογικότητας; Ποιος ορίζει τι είναι φυσιολογικό και τι όχι και με ποια δεδομένα; Γνωρίζω αρκετούς και των 2 φύλων μη φυσιολογικούς που (σαβουρο)πηδάνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Εσύ εχς ξεφυγ' Δμήτσομ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Από πότε το πήδημα είναι ένδειξη φυσιολογικότητας; Ποιος ορίζει τι είναι φυσιολογικό και τι όχι και με ποια δεδομένα;

https://en.wikipedia.org/wiki/Testosterone
https://en.wikipedia.org/wiki/Progesterone
https://en.wikipedia.org/wiki/Oxytocin
https://en.wikipedia.org/wiki/Estradiol

Θες να σου κατεβάσω και άλλες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
1. Όρισέ μου το ΤΙΠΟΤΑ. Γιατί αν εννοείς μόνο ερωτικά διαφωνώ, αν συμπεριλαμβάνεις και την απλή φιλία (χωρίς να παίζει κάτι μονόπλευρο), οκ έχεις point.
2. Γιατί το περιορίζεις μόνο στα αγόρια αυτό? Δηλαδή κατά την άποψή σου κορίτσια που επίσης δεν έχουν κάνει αυτό το περιβόητο "ΤΙΠΟΤΑ" είναι "εντάξει"?:hmm:
Εννοω μια απλη φιλια ή εστω μια κινηση προς το ερωτικο,ενα φιλι.
2. Το περιορισα στα αγορια ,γιατι αυτη ειναι η πιο συνηθισμενη συζητηση. Ξερεις,αντρες κυνηγοι κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τώρα να το πω; θα το πω!

Είναι εκατομμύρια φορές καλύτερο να είσαι μόνος σου από το να είσαι σε σχέση.
Ειδικά αν βαριέσαι εύκολα, και θέλεις συνεχώς αλλαγές στη ζωή σου.
Ειδικά αν δεν μπορείς το "πρήξιμο" και αισθάνεσαι ότι θέλεις τον "χώρο" σου γιατί νιώθεις να πνίγεσαι!!
Επειδή δεν μπορείς να είσαι συνέχεια με τον άλλον, γιατί καταντάει βαρετό, κουραστικό!!
Και ναι δε θέλω να βλέπω τη φάτσα σου κάθε μέρα, κάθε ώρα, κάθε λεπτό, κάθε δευτερόλεπτο. Σε βαριέμαι από ένα σημείο και μετά γιατί είσαι όλο τα ίδια και τα ίδια!!!

Όλα μια χαρά... μόνο που το πρόβλημα ξεκινάει να υπάρχει όταν συνειδητοποιείς ότι απλώς φοβάσαι να "δεθείς"
Αλλά έχει να κάνει και με το ζώδιό σου. :look:

Αν τα νιώθεις αυτά σε κάθε σχέση που κάνεις, μάλλον κάτι κάνεις λάθος.
Και αν τα νιώθεις, μάλλον κάτι είναι κάτω του μετρίου (πχ. ο βαθμός που τον θες), ή δεν καταλαβαίνει τις ανάγκες σου ο άλλος, άρα λάθος επιλογή, οπότε ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕΣΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΧΕΣΗ;
Αν και προσωπικά, να σου πω, όταν θες τον άλλον πραγματικά δε τον βαριέσαι με τίποτα και για κανένα λόγο. :P

πες μου ότι ΔΕΝ είσαι σκορπιός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top