Αποτελέσματα πανελληνίων online

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
Παιδιά δεν παίζει αυτό που ζω. Είναι βλαμμένα.
Τρίτος βαθμολογητής στην Εκθεση και στην Βιο Γεν.
22 Μονάδες διαφορά έκθεση. Τι πίνουν;
Και στην βιο γεν με χαντάκωσε ακόμα χειρότερα ο τρίτος. Α σιχτιρ.
Καλά φυσική έγραψα άθλια. Δεν το περίμενα τόσο. :confused:

join the club..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
παιδια εμενα στη λογοτεχνια ο Α μου εβαλε 71 ο Β 95 και ο Γ 86! και πηρα 18.1 :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

depth.hunter

Νεοφερμένος

Η depth.hunter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
προγραμματισμο: ο 1ος 51 ο 2ος 79 !!κ ο 3ος 52! (ειχαμε υπολογισει 15 με τον καθηγητη μ )θα πεταξω τα μυαλα μ! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Παιδιά δεν παίζει αυτό που ζω. Είναι βλαμμένα.
Τρίτος βαθμολογητής στην Εκθεση και στην Βιο Γεν.
22 Μονάδες διαφορά έκθεση. Τι πίνουν;
Και στην βιο γεν με χαντάκωσε ακόμα χειρότερα ο τρίτος. Α σιχτιρ.
Καλά φυσική έγραψα άθλια. Δεν το περίμενα τόσο. :confused:

Α, στα ιδια ειμαστε Ιωαννα:P...
Κι εγω οταν εδινα εκθεση ο πρωτος και ο δευτερος βαθμολογητης ειχαν διαφορα 21 μοναδες!! Εντελως απροβλεπτο μαθημα...

Παντως παιδια, ειλικρινα δεν αξιζει να στεναχωριεστε. Νευριαστε, βριστε, αλλα μην στεναχωριεστε. Κανεις δε χαθηκε μετα τις πανελληνιες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Παιδιά δεν παίζει αυτό που ζω. Είναι βλαμμένα.
Τρίτος βαθμολογητής στην Εκθεση και στην Βιο Γεν.
22 Μονάδες διαφορά έκθεση. Τι πίνουν;
Και στην βιο γεν με χαντάκωσε ακόμα χειρότερα ο τρίτος. Α σιχτιρ.
Καλά φυσική έγραψα άθλια. Δεν το περίμενα τόσο. :confused:
νταξει δε συγκρινεται με τα δικά σου... ΟΜΩΣ το'χω κολλημα
μα Βιολογία Κατευθυνση 91 ο πρωτος.... 97 ο δευτερος
ΘΕΤΙΚΟ ΜΑΘΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΣΤΟΚΟΙ ΤΙ ΠΙΝΕΤΕ???? 1 ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΑΦΟΡΑ!!
(εν τω μεταξυ υπολόγιζα κάπου 97 όπως ο 2ος.... απο που βρηκε να μου κοψει ο 1ος... μηπως δε μετρησε κατι σωστα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Α, στα ιδια ειμαστε Ιωαννα:P...
Κι εγω οταν εδινα εκθεση ο πρωτος και ο δευτερος βαθμολογητης ειχαν διαφορα 21 μοναδες!! Εντελως απροβλεπτο μαθημα...

Παντως παιδια, ειλικρινα δεν αξιζει να στεναχωριεστε. Νευριαστε, βριστε, αλλα μην στεναχωριεστε. Κανεις δε χαθηκε μετα τις πανελληνιες!!
τις 29 μονάδες μου δεν τις περνάει κανείς:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
παιδια πατωσα!!!!!!!! μια ερωτηση μονο να κανω????????? το επισκεπτριων υγειας υπαρχει περιπτωση να ανεβει 700 μορια?????????

ποσο εβγαλες ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
13600!εσυ ???ελπιζω να εγραψες πολυ καλα!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penelope585

Νεοφερμένος

Η penelope585 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
και εγω πατωσα αλλα πιο κατω απο εσενα...δεν παω πουθενα..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Εγω εβγαλλα 12.786 :(
Και δυστυχως οι επιλογες μου με βαση τις τωρινες βασεις ειναι ελαχιστες...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top