Αποτελέσματα πανελληνίων online

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
θα συμφωνησω.. Και εγω γενικα ηρεμη ημουν.. Αλλα οσο φτανει η ωρα εχω αγωνια (οχι τρελη ομως) και σκεφτομαι και διαφορα ασχημα σεναρια.. Ας ανακοινωθουν στις 11 τουλαχιστον τα αποτελεσματα στα σχολεια, να ησυχασουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Γ@μώ την πουτ΄@ν@ μου, πως θα περάσει αυτή η βραδιά;;;;;;;;;;; ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
ΒΡΙΣΕ ΡΕ ΑΝΘΡΩΠΕ!!!!το καλύτερο αγχωλυτικό!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωσ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κωσ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
που θα βγουν πρωτα σχολειο η ιντερνετ και με τι διαφορα το ενα απο το άλλο??Γενικα θα πατε σχολειο για τα αποτελεσματα η απο το ιτνερνετ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
που θα βγουν πρωτα σχολειο η ιντερνετ και με τι διαφορα το ενα απο το άλλο??Γενικα θα πατε σχολειο για τα αποτελεσματα η απο το ιτνερνετ?

Ίντερνεεεεεεεεεεετ. Νομίζω πρώτα στο σχολείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γρεναδινη

Νεοφερμένος

Η γρεναδινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
παλικαριά η σελλίδα του Υπουργείου είναι ανοιχτή.....https://results.minedu.gov.gr/gel_vathm.php


τι ειναι αυτο? αποκλειεται να βγηκαν απο τωρα...

εγώ πάλι, λέω να κοιμηθώ αργά για να ξυπνήσω κατα τις 2-3 να τα δω κατευθείαν μόλις ξυπνήσω τα αποτελέσματα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

EsASt3p

Νεοφερμένος

Ο EsASt3p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ρε 'σεις πλάκα κάνετε; 'Αχγος για ποιο λόγο; Υπάρχει περίπτωση να αλλάξει κάτι; Εγώ σχεδόν ξέχασα ότι δώσαμε Πανελλήνιες φέτος. Χαλαρώστε και χαρείτε το καλοκαίρι σας. Αντί να θυμάστε άγχη, στεναχώριες και κλάματα καλύτερα να θυμάστε ότι περάσατε τις πιο ξέγνοιαστες και απολαυστικές μέρες της μέχρι τώρα ζωή ς σας. Και το λέω κυρίως επειδή οι πιο πολλοί θα κλαίνε αύριο, ενώ οι βάσεις θα πέσουν κατακόρυφα, τουλάχιστον για τους θετικοτεχνολογικούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dmci

Νεοφερμένος

Η dmci αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
εγώ πάλι, λέω να κοιμηθώ αργά για να ξυπνήσω κατα τις 2-3 να τα δω κατευθείαν μόλις ξυπνήσω τα αποτελέσματα...:P

θα συμφωνησω.. Για να περασει η ωρα βλεπω στον αντ1 μια ταινια με κατι καρχαριες :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love life

Νεοφερμένος

Η love life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
εγώ πάλι, λέω να κοιμηθώ αργά για να ξυπνήσω κατα τις 2-3 να τα δω κατευθείαν μόλις ξυπνήσω τα αποτελέσματα...:P

και εγω ετσι λεω...ρε παιδια helppp..σκεφτομαι συνεχως τα λαθη μου, και την πιθανοτητα να εχω παει χαλια και δεν μπορω να ηρεμησω!!(Α! ειμαι καινουρια στο site - γι'αυτο support pleaseee:()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_13

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Θυμάμαι που είχε αναρωτηθεί ο Δίας, αν θα γίνει και φέτος να μάθουν κάποιοι τα αποτελέσματα νωρίτερα. Φίλος θα τα ξέρει από τις 8 αύριο, αλλά δε το θεωρώ σωστό, οπότε δε ρώτησα γιατί και πώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Θυμάμαι που είχε αναρωτηθεί ο Δίας, αν θα γίνει και φέτος να μάθουν κάποιοι τα αποτελέσματα νωρίτερα. Φίλος θα τα ξέρει από τις 8 αύριο, αλλά δε το θεωρώ σωστό, οπότε δε ρώτησα γιατί και πώς.
Οταν ελεγε νωριτερα εννοουσε μαλλον 2-3 μερες κ οχι ωρες. Αν καποιου οι γονεις εργαζονται στην εκπαιδευση ισως κ να τα μαθει λιγες ωρες νωριτερα ,αλλα......δεν θα κερδισει κατι στην τελικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
και εγω ακριβως το ιδιο...αλλα σε μας συνεβη το αλλο παραδοξο...κατι γνωστοι της μανας μου επειδη θα ειναι διακοπες της ειπαν να τους παρουμε τηλεφωνο μολις βγουν τα αποτελεσματα, να μην ξεχασουμε να τους ενημερωσουμε!! :mad: μα ποσο ο,τι ναναι!!!!!:P

Ω Χριστός!:eek:

Το πόσο μου τη δίνουν τέτοιοι περίεργοι άνθρωποι δε λέγεται!!!Στα τρένα ρε!Και δεν είναι ενδιαφέρον,αυτό είναι το θέμα.Είναι καθαρή περιέργεια.:kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Άντε να βγούνε τα μπορντέλα...:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
καλα στην χρονια του αδερφου μου, ειχε παει η καψερη η μανα μου να δει τα αποτελεσματα, και μετα πηγε στο σουπερμαρκετ να ψωνισει κατι και τα ειχαν μαθει ηδη τα αποτελεσματα.. Και να φανταστειτε δεν εμεινε και πολυ ωρα στο σχολειο, μιας και ειχε γραψει πολυ καλα και εκει που ηθελε περναγε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
καλα στην χρονια του αδερφου μου, ειχε παει η καψερη η μανα μου να δει τα αποτελεσματα, και μετα πηγε στο σουπερμαρκετ να ψωνισει κατι και τα ειχαν μαθει ηδη τα αποτελεσματα.. Και να φανταστειτε δεν εμεινε και πολυ ωρα στο σχολειο, μιας και ειχε γραψει πολυ καλα και εκει που ηθελε περναγε..
Αυτο εγινε που? Σε μεγαλη πολη ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Αυτο εγινε που? Σε μεγαλη πολη ?

μικρη παραλιακη περιοχη ειμαστε, οχι ομως χωριο.. Ηταν μια που σημειωνε και τους βαθμους των αλλων παιδιων και δεν κοιταγε την κορη της που εκεινη την χρονια εδινε για 2η φορα και δεν περασε και περυσι εδωσε και 3η φορα και περασε.. Ειχα εμμονη με την ιατρικη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Nα επιβεβαιωσω πως ξεκινησαν οι διαρροες.:)
Μαλλον τα αποτελεσματα σε καποιες δευτεροβαθμιες εχουν φτασει.Δεν ξερω αν εγινε κεντρικα παντως μεσα απο το υπουργειο.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
μικρη παραλιακη περιοχη ειμαστε, οχι ομως χωριο.. Ηταν μια που σημειωνε και τους βαθμους των αλλων παιδιων και δεν κοιταγε την κορη της που εκεινη την χρονια εδινε για 2η φορα και δεν περασε και περυσι εδωσε και 3η φορα και περασε.. Ειχα εμμονη με την ιατρικη..

Δε γίνονται αυτά ρε φίλε...:whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ώπα ειδύλλιο Ελληνίδα και Αμερικάνος :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Nα επιβεβαιωσω πως ξεκινησαν οι διαρροες.:)
Μαλλον τα αποτελεσματα σε καποιες δευτεροβαθμιες εχουν φτασει.Δεν ξερω αν εγινε κεντρικα παντως μεσα απο το υπουργειο.:hmm:

Oι διαρροές έχουν ξεκινήσει από νωρίς το απόγευμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top