Αποτελέσματα πανελληνίων online

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Tο άκουσα από καθηγητή, αλλά δεν ξέρω πόσο σίγουρο είναι: Φέτος στα λύκεια (για πρώτη φορά) θα τοιχοκολληθούν ΜΟΝΟΝ οι τελικοί βαθμοί των μαθημάτων και όχι και πόσο έβαλε ο κάθε βαθμολογητής.


Στο ιντερνετ ομως θα γραφει ποσο εβαλε ο κάθε βαθμολογητής,ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
γραφει δεν γραφει ποσο εβαλε ο καθενας τι θα αλλαξει?? θα παρουμε 20?? οτι γραψαμε γραψαμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
γραφει δεν γραφει ποσο εβαλε ο καθενας τι θα αλλαξει?? θα παρουμε 20?? οτι γραψαμε γραψαμε!

ενταξει, οσο ναι η περιεργεια ειναι εμφυτη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
ενταξει, οσο ναι η περιεργεια ειναι εμφυτη....

Εκείνη τη στιγμή θα σας νοιάζει μόνο ο τελικός βαθμός. Μετά όταν πάτε σπίτι δείτε και τους άλλους, αφού καίγεστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Δεν με βλεπω να κοιμαμαι σημερα απο το αγχος μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Εκείνη τη στιγμή θα σας νοιάζει μόνο ο τελικός βαθμός. Μετά όταν πάτε σπίτι δείτε και τους άλλους, αφού καίγεστε.

θα εχει και τον τελικο βαθμο ανα τα πεδια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
ενταξει, οσο ναι η περιεργεια ειναι εμφυτη....
Ναι, αλλά η περιέργεια σκότωσε τη γάτα. :)
Πάντως, οι βαθμοί των βαθμολογητών δεν λένε και πολλά. Τα αποκόμματα των τετραδίων λένε κάτι. Πέρυσι στα μαθηματικά, οι δύο βαθμολογητές μου είχαν διαφορά 2 μόρια. Όμως, όταν είδα τα κουτάκια έπαθα, καθώς ο ένας είχε βαθμολογήσει άσχετα από τον άλλο. Π.χ. σε ένα ερώτημα ο Α έβαλε 8 και ο Β 3 και σε άλλο ο Α 5 και ο Β 9 και σχεδόν σε κανάνα κουτάκι δεν ταυτίζονταν.
---- Επειδή ξέρω ότι θα ρωτήσετε, τα αποκόμματα επίσημα θα τα δείτε (αν ακόμα θέλετε) το Σεπτέμβριο. Όμως, κάποια σχολεία (αν θέλουν) σας τα δείχνουν από τώρα στα κρυφά.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Δεν με βλεπω να κοιμαμαι σημερα απο το αγχος μου:P


εγω κοιμαμαι ανετοτατα...
ειπα και στους φιλους μου να παμε μπουζουκια και μετα κατευθειαν σχολειο ωστε να μην μας πολυπειραξει αν πηραμε και 13!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ναι, αλλά η περιέργεια σκότωσε τη γάτα. :)
Πάντως, οι βαθμοί των βαθμολογητών δεν λένε και πολλά. Τα αποκόμματα των τετραδίων λένε κάτι. Πέρυσι στα μαθηματικά, οι δύο βαθμολογητές μου είχαν διαφορά 2 μόρια. Όμως, όταν είδα τα κουτάκια έπαθα, καθώς ο ένας είχε βαθμολογήσει άσχετα από τον άλλο. Π.χ. σε ένα ερώτημα ο Α έβαλε 8 και ο Β 3 και σε άλλο ο Α 5 και ο Β 9 και σχεδόν σε κανάνα κουτάκι δεν ταυτίζονταν.
---- Επειδή ξέρω ότι θα ρωτήσετε, τα αποκόμματα επίσημα θα τα δείτε (αν ακόμα θέλετε) το Σεπτέμβριο. Όμως, κάποια σχολεία (αν θέλουν) σας τα δείχνουν από τώρα στα κρυφά.

Στη Βιολογία Γενικής, σε ερώτηση θεωρίας, ο ένας μου έβαλε 0/8 και ο άλλος 7/8. Παράγραφος του βιβλίου ήταν. 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
^^καλο αυτο γιατι περναει και πιο γρηγορα η ωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Παιδια καλη επιτυχια σε ολους μας!και να θυμαστε ολα στην ζωη γινοντε για καποιο λογο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Στη Βιολογία Γενικής, σε ερώτηση θεωρίας, ο ένας μου έβαλε 0/8 και ο άλλος 7/8. Παράγραφος του βιβλίου ήταν. 8)

Θάλεια θα έχεις επιτυχία στα ιδιαίτερα Φυσικής, πίστεψέ με!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
άκου με που σου λέω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Στη Βιολογία Γενικής, σε ερώτηση θεωρίας, ο ένας μου έβαλε 0/8 και ο άλλος 7/8. Παράγραφος του βιβλίου ήταν. 8)
Επίτηδες το κάνεις;
Σου εύχομαι να ξοδέψεις όλα τα λεφτά των γονιών σου στα πανάκριβα Γιάννενα.:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Επίτηδες το κάνεις;
Σου εύχομαι να ξοδέψεις όλα τα λεφτά των γονιών σου στα πανάκριβα Γιάννενα.:devil:

Μην μου δίνεις τέτοια κατάρα. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Πέρυσι στα μαθηματικά, οι δύο βαθμολογητές μου είχαν διαφορά 2 μόρια. Όμως, όταν είδα τα κουτάκια έπαθα, καθώς ο ένας είχε βαθμολογήσει άσχετα από τον άλλο. Π.χ. σε ένα ερώτημα ο Α έβαλε 8 και ο Β 3 και σε άλλο ο Α 5 και ο Β 9 και σχεδόν σε κανάνα κουτάκι δεν ταυτίζονταν

Στη Βιολογία Γενικής, σε ερώτηση θεωρίας, ο ένας μου έβαλε 0/8 και ο άλλος 7/8. Παράγραφος του βιβλίου ήταν. 8)

Τετοια να λετε να μας ξεαγχωνετε :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Μην αγχωνεστε ολα θα πανε καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top