Αποτελέσματα πανελληνίων online

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
απο το στομα σ και στπυ θεου τ αυτι!

Όλα καλά θα πάνε ..και άντε του χρόνου θα τρολλάρετε εμένα που θα δίνω...:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
εχω αγχος!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Παιδιά στο site με τα αποτελέσματα που ζητάει να βάλουμε αρχικό Πατρώνυμο και Μητρώνυμο εννοεί το αρχικό του ονόματος ή του επιθέτου των γονέων?
Μήτηρ + όνομα = μητρώνυμο. Πατήρ + όνομα = πατρώνυμο. Το όνομα σου ζητάει, φίλε μου, όχι το επίθετο των γονέων σου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
εγω βγηκα εξω με μια φιλη μου, περπατησαμε για καμποση ωρα και μου εφυγε το αγχος και περασε η ωρα πιο γρηγορα απο οτι να ημουν σπιτι. Μακαρι να μην ξυπνησω αυριο απο τις 8 και να περιμενω τα αποτελεσματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Πφφφ..κι εγω έχω άγχος!Ειναι αυτο που φοβομουν δυο χρονια τώρα...η μέρα δυστυχώς έφτασε :/ Καλά αποτελέσματα σε όλους guys!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Καλά ρε... και να βλέπεις κάτι status στο fb σε κάτι σελίδες για μαθητές
"όσοι είστε αγχωμένοι για αύριο like... όσοι είστε αγχωμένοι για τις βάσεις comment"

ΕΛΕΟΣ!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
μια μέρα ειναι και θα περάσει το θέμα ειναι τι επιπτωσεις θα επιφερει....και για μενα λυπαμαι λιγοτερο το θεμα ειναι η αντιδραση των αλλων γονεων παππουδων κλπ...περιμενω να περασουν οι ωρες για να ερθει η απογοητευση και να φυγει και η τελευται αελπιδα που κρατας για τον εαυτο σου ...Σιγουρα λεω χαζομαρες αλλα είναι μερες που η αισιοδοξια απλως δεν υπαρχει ...Τεσπα ακομη κραταω την τελευταια μου ελπιδα και να θυμομαστε παντα η ζωη συνεχιζεται ειναι εξω και μας πειμενει και κατι τελευταιο για να το πω και να βγαλω το αχτι μου σταματηστε να κοιταται το δεντρο δειτε και λιγο δασος και επισης μην κοιταται μονο τον εαυτο σας ( φυσικα αυτο δεν παει σε εσας ...αυτοι που απευθυνομαι δεν θα το μαθουν ποτε ειναι κατι σαν ημερολογιο ) ΣΥΓΓΝΩΜΗ ...μια συγγνωμη μονο στον εαυτο μου οφειλω να πω...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
εχω πολυ αγχος! ολη μερα φυσαω και ξεφυσαω!!! :/::'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
stay cool παιδια, οτι ειναι να γινει, θα γινει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
εχω πολυ αγχος! ολη μερα φυσαω και ξεφυσαω!!! :/::'(
δεν ξερω αν σε παρηγορει αλλα οιπερισσοτεροι ετσι ειμαστεεεεε
.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
τρελο αγχος και σπασιμο νευρων! πριν δωσουμε πανελληνιες δεν ημουν τοσο αγχωμενη :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Tο άκουσα από καθηγητή, αλλά δεν ξέρω πόσο σίγουρο είναι: Φέτος στα λύκεια (για πρώτη φορά) θα τοιχοκολληθούν ΜΟΝΟΝ οι τελικοί βαθμοί των μαθημάτων και όχι και πόσο έβαλε ο κάθε βαθμολογητής.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Τουλάχιστον εσείς ότι και να γίνει θα το περάσετε με φίλους που είναι σ'αυτήν την κατάσταση!! Εγώ είμαι μόνη μου μιας και κανένας από τους φίλους μου δεν ξαναέδωσε!!

Tο άκουσα από καθηγητή, αλλά δεν ξέρω πόσο σίγουρο είναι: Φέτος στα λύκεια (για πρώτη φορά) θα τοιχοκολληθούν ΜΟΝΟΝ οι τελικοί βαθμοί των μαθημάτων και όχι και πόσο έβαλε ο κάθε βαθμολογητής.

Γιατί το κάνουν αυτό;; Μάλλον για να αποφύγουν αντιδράσεις με τις τρελές διαφορές μεταξύ βαθμολογητών;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Χαλαρωστε ρε,σκεφτειτε απλα εμας την γενια του 92 που μας δωσανε τους βαθμους 7 ιουλιου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Tο άκουσα από καθηγητή, αλλά δεν ξέρω πόσο σίγουρο είναι: Φέτος στα λύκεια (για πρώτη φορά) θα τοιχοκολληθούν ΜΟΝΟΝ οι τελικοί βαθμοί των μαθημάτων και όχι και πόσο έβαλε ο κάθε βαθμολογητής.


βλακεια θα ναι αυτο, αν οντως θα ισχυσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Γιατί το κάνουν αυτό;; Μάλλον για να αποφύγουν αντιδράσεις με τις τρελές διαφορές μεταξύ βαθμολογητών;;
οχι επειδη ειναι ηλιθιοι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!δηλαδη τι πειραζει να τοιχοκολλησουν και τους αλλουσ βαθμουσ??????????θα χαλασουν περισσοτερο ζελοτειπ??? ζωαα θεε μου μια ζωη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Τουλάχιστον εσείς ότι και να γίνει θα το περάσετε με φίλους που είναι σ'αυτήν την κατάσταση!! Εγώ είμαι μόνη μου μιας και κανένας από τους φίλους μου δεν ξαναέδωσε!!

εγω δεν θα παω σχολειο..καλυτερα μονη μου σπιτι μου..αν γραψω καλα και εχω διαθεση μπορει και να παω πιο μετα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
οχι επειδη ειναι ηλιθιοι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!δηλαδη τι πειραζει να τοιχοκολλησουν και τους αλλουσ βαθμουσ??????????θα χαλασουν περισσοτερο ζελοτειπ??? ζωαα θεε μου μια ζωη!

Γιατί σκας; :confused:
Αν θες να τους μάθεις, θα τους λέει στο μινεντού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top