Αποτελέσματα πανελληνίων online

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
παιδια σιγουρα τα αποτελεσματα βγαινουν τη δευτερα??? ακουω οτι θα παραταθει για τεταρτη απο αλλα παιδια και εκνευριζομαι!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
παιδια σιγουρα τα αποτελεσματα βγαινουν τη δευτερα??? ακουω οτι θα παραταθει για τεταρτη απο αλλα παιδια και εκνευριζομαι!!!!!!!!!!!!!
καλε αφου βγηκε ανακοινωση δε μπορουν να την αναιρεσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
πως γινεται να δουμε πιο γρηγορα τα αποτελεσματα ? απο το ιντερνετ η απο το σχολειο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
πως γινεται να δουμε πιο γρηγορα τα αποτελεσματα ? απο το ιντερνετ η απο το σχολειο ?
ε σχολειο λογικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Tι ωρα πρεπει να παμε σχολειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Σύμφωνα με την ανακοίνωση που είχα διαβάσει πριν απο κάτι μέρες, στα σχολεία θα αναρτηθούν οι βαθμολογιίες στις 13.00.. Αλλα νομίζω πως νωρίτερα θα τα ανακοινώσουν στο σχολείο... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Σύμφωνα με την ανακοίνωση που είχα διαβάσει πριν απο κάτι μέρες, στα σχολεία θα αναρτηθούν οι βαθμολογιίες στις 13.00.. Αλλα νομίζω πως νωρίτερα θα τα ανακοινώσουν στο σχολείο... :)
μακαριιι:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Σύμφωνα με την ανακοίνωση που είχα διαβάσει πριν απο κάτι μέρες, στα σχολεία θα αναρτηθούν οι βαθμολογιίες στις 13.00.. Αλλα νομίζω πως νωρίτερα θα τα ανακοινώσουν στο σχολείο... :)
Οκ ευχαριστω πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.

Valhall awaits

Νεοφερμένος

Ο Valhall awaits αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
καλη αποτελεσματα ρε σε ολους μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ευχαριστω
Και καλα αποτελεσματα σε ολους guys
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Άντε να δούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Πειράζει που δεν θέλω με ΤΙΠΟΤΑ να πάω στο σχολείο να τα δω.....??:/::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Πειράζει που δεν θέλω με ΤΙΠΟΤΑ να πάω στο σχολείο να τα δω.....??:/::whistle:

θα συμφωνήσω μαζί σου.. Ξέρεις και τα κλασσικά :''αχ πόσο έγραψες'' και μετά οι υποκριτικές χαρές απο άτομα που μπορεί μια χρονιά να σε έβλεπαν ως αντίπαλο και να το έπαιζαν διάνοιες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω πως πλάκα θα έχει στο σχολείο. Θα είναι και λιγότερο οδυνηρή η αναμονή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
θα συμφωνήσω μαζί σου.. Ξέρεις και τα κλασσικά :''αχ πόσο έγραψες'' και μετά οι υποκριτικές χαρές απο άτομα που μπορεί μια χρονιά να σε έβλεπαν ως αντίπαλο και να το έπαιζαν διάνοιες..
Κ όχι μόνο...Ξέρεις όσοι έχουν γράψει καλά θα είναι μες στην τρελή χαρά (κ καλά θα κάνουν δλδ..δεν τους κρίνω..) Όσοι δεν θα έχουν γράψει καλά θα είναι σκατά ....γενικά δεν νομίζω ότι θα είναι ωραία η όλη φάση...κλασικά οι καθηγητές θα είναι κολλημένοι με τους αριστούχους λες κ δεν υπάρχουν άλλα παιδιά κ όσοι δεν έχουν πάει καλά θα τους κοιτάνε λες κ είναι κακόμοιρα ή κατώτεροι..το έζησα κ προχθές στην αποφοίτηση (αυτό με τους καθηγητές) Κ πραγματικά ήταν απ'τις χειρότερες καταστάσεις που έχω ζήσει στο σχολείο...Αφού δεν έφαγε κουτουλιά ο μαθηματικός μου που μου έδωσε κ την πλακέτα μου τυχερός ήταν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Κ όχι μόνο...Ξέρεις όσοι έχουν γράψει καλά θα είναι μες στην τρελή χαρά (κ καλά θα κάνουν δλδ..δεν τους κρίνω..) Όσοι δεν θα έχουν γράψει καλά θα είναι σκατά ....γενικά δεν νομίζω ότι θα είναι ωραία η όλη φάση...κλασικά οι καθηγητές θα είναι κολλημένοι με τους αριστούχους λες κ δεν υπάρχουν άλλα παιδιά κ όσοι δεν έχουν πάει καλά θα τους κοιτάνε λες κ είναι κακόμοιρα ή κατώτεροι..το έζησα κ προχθές στην αποφοίτηση (αυτό με τους καθηγητές) Κ πραγματικά ήταν απ'τις χειρότερες καταστάσεις που έχω ζήσει στο σχολείο...Αφού δεν έφαγε κουτουλιά ο μαθηματικός μου που μου έδωσε κ την πλακέτα μου τυχερός ήταν....

Κοίτα στο σχολείο μου, οι καθηγητές είναι κολλημένοι με τους επιδειξιομανείς.. Για παράδειγμα και εγώ έγραφα πολύ καλά, αλλά κανένας καθηγητής δεν μου φέρθηκε ευνοικά, μην σου πω επειδή έγραφα πιο πάνω απο τον επιδειξιομανη αγαπημένο μαθητή τους, δεν μου συμπεριφέρονταν τόσο θερμά οσο και με τους άλλους συμμαθητές. Το ίδιο συμβαίνει και με την φίλη μου.. Ούτε εγώ πίστευα πως μπορεί να συμβαίνουν και τέτοια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Κοίτα στο σχολείο μου, οι καθηγητές είναι κολλημένοι με τους επιδειξιομανείς.. Για παράδειγμα και εγώ έγραφα πολύ καλά, αλλά κανένας καθηγητής δεν μου φέρθηκε ευνοικά, μην σου πω επειδή έγραφα πιο πάνω απο τον επιδειξιομανη αγαπημένο μαθητή τους, δεν μου συμπεριφέρονταν τόσο θερμά οσο και με τους άλλους συμμαθητές. Το ίδιο συμβαίνει και με την φίλη μου.. Ούτε εγώ πίστευα πως μπορεί να συμβαίνουν και τέτοια...
Στο σχολείο μου οι καθηγητές είναι απίστευτα κολλημένοι...Είμαστε κ καλά πρότυπο πειραματικό κ το έχουν δει κ καλά ότι ΟΛΟΙ πρέπει να είναι αριστούχοι κ πρέπει να μπούμε πολυτεχνείο ιατρική νομική κτλ....Δεν ξέρω πως την έχουν δει έτσι..Θέλω να δω την αντίδρασή τους όταν δουν ότι φέτος θα είναι λιγότερα από κάθε άλλη χρονιά τα παιδιά που θα μπουν στις "καλές" για εκείνους σχολές....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Θα κοιμηθώ στις 4 για να κοιμάμαι ως τη μία το μεσημέρι.
Αναμονή & άγχος=busted
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Θα κοιμηθώ στις 4 για να κοιμάμαι ως τη μία το μεσημέρι.
Αναμονή & άγχος=busted

Κι εγώ με την Τσουφού αυτό θα κάνουμε! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top