Αποτελέσματα πανελληνίων online

marakiiilove

Νεοφερμένος

Η marakiiilove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
ξερετε ποτε βγαινουνε τα αποτελεσματα των επαναληπτικων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
εγω νομιζα πως τους βαθμους που σου εβαλαν οι βαθμολογητες ξεχωριστα μπορεις να τους δεις απο σεπτεμβριο...

αα ναι?? δεν ξερω..μπορει να κανω και λαθος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγώ απο ότι θυμάμαι πέρσι είχε και τους βαθμούς στην εκατοσταντοβαθμη κλίμακα και στην εισοσαβαθμη κλίμακα. Αλλα δεν Ειμαι απόλυτα σίγουρος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
εγω νομιζα πως τους βαθμους που σου εβαλαν οι βαθμολογητες ξεχωριστα μπορεις να τους δεις απο σεπτεμβριο...

οχι νομίζω βλέπεις τις βαθμολογίες και των δύο ( και του τρίτου αν χρειαστεί) βαθμολογητών..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
βλέπετε τους βαθμούς όλων των βαθμολογητών στο χαρτί που θα υπάρχει στο σχολείο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
ε καλα θυμομουν τοτε απο αυτα που ειδα περυσι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
ξερετε αν στο σχολειο οι βαθμοι αναρτωνται σε % ή κανονικα π.χ. 18-19-20??
Οι βαθμοι ειναι στην κλιμακα του 100. π.χ. Ιστορια 95 ο α βαθμολογητης 97 ο β βαθμολογητης Μ.Ο. 96 κ.ο.κ.
Κ στο συνολο π.χ. 19.000 μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Κ στο συνολο π.χ. 19.000 μορια

στο σύνολο; Δε νομίζω. Σχολείο μας αυτό δε γίνεται πάντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
δηλαδη αναρτουν τα αποτελεσματα στην κλιμακα του 100 και βγαζουν και τα μορια??? παντως στο σχολειο μας τοσα χρονια δεν το εχουν κανει ποτε :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
πχ. ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 78 82 -- 16.0

Σε μερικά σχολεία δίνουν τα μόρια, σε μερικά όχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XARA62

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η XARA62 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Σε μερικά σχολεία δίνουν τα μόρια, σε μερικά όχι
Τα οργανωμένα σχολεία, που δίνουν έτοιμα και τα μόρια, τα δίνουν και ανά πεδίο, εννοείται...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Στο σχολειο μας ,τα δινουν .για τα υπολοιπα δεν γνωριζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
σε εμας δινουν επιπλεον τα μορια σε καθε παιδι και επισης προτεινομενες σχολες αναλογα με την κατευθυνση!!!;)
ε ρε οργανωση!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
σε εμας δινουν επιπλεον τα μορια σε καθε παιδι και επισης προτεινομενες σχολες αναλογα με την κατευθυνση!!!;)
ε ρε οργανωση!!
ελα ρε συ μπράβο!! εμάς το ζώο η γραμματέας πέρυσι αντί για 16.900 που είχα βγάλει μου έβγαλε 15.800 ξεχασε να βάλει τη βιολογία και τη λογοτεχνία!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Παιδιά δηλαδή στην αρχή τους βαθμούς θα μας τους δώσουν σε χαρτί τον καθένα ξεχωριστά και μετά θα τους τζαμοκολλήσουν ή το αντίθετο??? Και κάτι τελευταίο τι ώρα βγαίνουν κανονικά οι βαθμοί και πότε στο διαδίκτυο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Παιδιά δηλαδή στην αρχή τους βαθμούς θα μας τους δώσουν σε χαρτί τον καθένα ξεχωριστά και μετά θα τους τζαμοκολλήσουν ή το αντίθετο??? Και κάτι τελευταίο τι ώρα βγαίνουν κανονικά οι βαθμοί και πότε στο διαδίκτυο???

Το αντίθετο....1 η ώρα είπαν και στα σχολεία και στο διαδίκτυο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Το αντίθετο....1 η ώρα είπαν και στα σχολεία και στο διαδίκτυο

Οκ σ' ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Οκ σ' ευχαριστώ πολύ!

Ελπίζω να ανήκεις στα τυχερά σχολεία που δίνουν και τα μόρια έτοιμα....Πολύ ψυχοφθόρο να περιμένεις να βγάλεις τα μόρια....Α και αν δείτε κάποιον άσχημο βαθμό ψυχραιμία...Να σκέφτεστε ότι θα γίνουν μόρια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
ελα ρε συ μπράβο!! εμάς το ζώο η γραμματέας πέρυσι αντί για 16.900 που είχα βγάλει μου έβγαλε 15.800 ξεχασε να βάλει τη βιολογία και τη λογοτεχνία!!

Και σε εμάς έχει συμβεί αυτό. Σε ένα παιδί του είχαν βγάλει 14.000 κάτι μόρια στο 5ο και είχε γράψει 18 αοθ ! Μετά τα υπολόγισε μόνος του και έβγαλε 17.500. Οπότε και έτοιμα να σας τα δίνουν, να τα ελέγχετε μόνοι σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Πάντως εγώ το δήλωσα και στους δικούς μου...Είμαι προετοιμασμένος μέχρι 14!Αν δώ ΜΟ κάτω απο 14 δεν ξέρω ποια θα είναι η αντιδραση μου :Ρ

Υ.Γ. εννοω ότι δεν ξέρω αν θα κλάψω,θα φωνάξω κτλ γιατί η μάνα μου καταλάβε ότι θα αυτοκτονήσω χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top