Αποτελέσματα πανελληνίων online

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Παιδιά στο site του υπουργείου δεν έχει τίποτα ακόμα,ποτε θα βγούν???
ελα μου ντε..νομιζω παιζουν με τον πονο μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leytis

Νεοφερμένος

Ο leytis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
παιδια νομιζω οτι τα αποτελεσματα αν τα βγαλουνε στο ιντερνετ δεν θα τα βγαλουνε σε αυτο με τους επιτυχοντες, εκει νομιζω οτι ειναι για το που περασες... εδω λογικα θα τα βγαλουνε καποια στιγμη https://www.ypepth.gr/el_ec_category11440.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dervel

Νεοφερμένος

Ο Dervel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Έστειλα χθες email στο υπουργείο για να μάθω αν θα ανεβάσουν στο site τους τα αποτελέσματα και μου απάντησαν σήμερα:
"Θα αναρτηθούν σήμερα το μεσημέρι.Θα έχετε πρόσβαση από την κεντρική σελίδα -> Υπηρεσίες
"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leytis

Νεοφερμένος

Ο leytis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
μεχρι τοτε θα το εχουμε μαθει στο σχολειο ! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ver00lini

Νεοφερμένος

Η Βέρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Παίζει και να έχω πεθάνει από την αγωνία μου μέχρι τότε ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
κορυφώνεται η αγωνία μου όσο περνάει η ώρα

τι ώρα θα πάτε σχολείο; εγώ κατά τις 11 μιση θα φύγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ver00lini

Νεοφερμένος

Η Βέρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Γιατί να μην τα δούμε απο το νετ και να πάμε μέχρι το σχολείο...Γα**το το σχολείο μου είναι μακριά, σήμερα έδινα βαριέμαι να ξαναπάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Σου προτεινω να ξεκινησεις πιο αργα ετσι ωστε να τα εχουν ηδη βγαλει οταν
φτασεις στο σχολειο σου και να μην χρειαστει να περιμενεις.....
τοτε ειναι που θα εχεις τρελο αγχος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crimsonrose

Νεοφερμένος

Η crimsonrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
κορυφώνεται η αγωνία μου όσο περνάει η ώρα

τι ώρα θα πάτε σχολείο; εγώ κατά τις 11 μιση θα φύγω
Ax αντε τη ψυχή θα μας βγάλουν έχω δικούς μ ανθρώπους που περιμενουν και έχω πεθάνει στην αγωνία...........
-----------------------------------------
Ax αντε τη ψυχή θα μας βγάλουν έχω δικούς μ ανθρώπους που περιμενουν και έχω πεθάνει στην αγωνία...........
Υπάρχει καμια περίπτωση να βγουν πριν τισ 12 στο ιντερνετ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DK1991

Νεοφερμένος

Ο DK1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Λογικα γυρω στις 12 θα βγουνε και στο σαιτ του Υπουργειου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Λογικα γυρω στις 12 θα βγουνε και στο σαιτ του Υπουργειου..

Στην τηλεόραση αυτό είπε, το άκουσε η μάνα μου πριν κάνα 40λεπτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Σε ποιο κανάλι?Sorry που ρωτάω αλλά πριν λίγο με πήρε ένας φίλος μου για να μου πεί οτι άκουσε στην τηλεόραση οτι δε θα έβγαιναν στο ιντερνετ!Δεν ξέρω τι να πιστέψω πια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Λοιπόν τσεκάρετε φάση. Έστειλα mail για να ρωτήσω αν θα βγούν τα αποτελέσματα των Γενικών Λυκείων online. Και μου απάντησαν...

Δυστυχώς δεν έχουμε ενημέρωση για πιθανή ημερομηνία. Για σήμερα δε μάλλον είναι απίθανο


Κααααααλη φάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KATARINA

Νεοφερμένος

Η KATARINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Που το εστειλες? Στο υπουργειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Που το εστειλες? Στο υπουργειο?

Στο webmaster@ypepth.gr το οποίο σύμφωνα με την ιστιοσελίδα του υπουργείου στον τομέα "Επικοινωνία" είναι "για ερωτήσεις, σχόλια ή παρατηρήσεις, σχετικά με την λειτουργικότητα και την επάρκεια της Ιστοσελίδας. "

Τώρα, κάποιος postαρε χθες στο forum ότι έστειλε και αυτός email και του είπανε ότι τα αποτελέσματα θα βγούνε κανονικά online σήμερα το μεσημέρι. Εγώ απλά μετέφερα αυτά που μου έστειλαν. Μπορεί οι ίδιοι οι υπάλληλοι να έχουν μπερδέψει τα μπούτια τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Albert Wesker

Νεοφερμένος

Ο Albert Wesker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αργυρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Λοιπόν τσεκάρετε φάση. Έστειλα mail για να ρωτήσω αν θα βγούν τα αποτελέσματα των Γενικών Λυκείων online. Και μου απάντησαν...




Κααααααλη φάση.


ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
παω να τραβηξω τα βυζια μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
παω να τραβηξω τα βυζια μου!

Αν τελικά δε βγούνε τα αποτελέσματα σύντομα, πολλοί θα κράξουν το υπουργείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ircop

Νεοφερμένος

Ο ircop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
20:04 ΕΙΧΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΑ ΖΩΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DK1991

Νεοφερμένος

Ο DK1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
20:04 ΕΙΧΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΑ ΖΩΑ

Γιατι βγηκαν τελικα? Δωσε ενα λινκ αμα μπορεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ircop

Νεοφερμένος

Ο ircop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
20:04 ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΒΓΑΛΕΙ ΕΝΝΟΟΥΣΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top