Αποτελέσματα πανελληνίων online

aekara21r

Νεοφερμένος

Ο aekara21r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ρε μην κανετε ετσι.τι θα αλλαξει αν το μαθετε τωρα η σε 12 ωρες?(σχεδον) τιποτα..
εγω θα κατσω κλασσικα ως 3-4 το βραδυ(οταν καθομαι στο pc) και θα μπω 2-3 φορες στο σαιτ να δω αλλα νταξει χαλαρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
ΑΝΤΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. (άσχετο σορρυ, αλλά ήθελα να το πω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Eγω δεν ειμαι τοσο αγχωμενος και ας βγουν και μεθαυριο στο internet , θα περιμενω.Γιατι υπολογιζω γυρω στα 9500 :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Δεν έχουν σημασία τα μόρια ΑΡΚΕΙ να περάσεις εκεί που θες...και πραγματικά δεν το λέω για να δώσω και καλά κουράγιο(όπως σε καταλαβαίνω δεν το χρειάζεσαι κιόλας) αλλά το πιστεύω :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annitachron

Νεοφερμένος

Η annitachron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Έγώ πάντως δεν μπορώ να μπώ στο site του υπουργείου. Λέτε να τα ανεβάζουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Μπα όχι...Εγώ μπαίνω κανονικά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Έγώ πάντως δεν μπορώ να μπώ στο site του υπουργείου. Λέτε να τα ανεβάζουν;


Το site μπαινει κανονικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

noobaki

Νεοφερμένος

Ο noobaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
οκ ξέρω δεν θέλω να λέω βλακείες για έγκυρες πηγής κτλ,αλλα αν διαβάζει κάποιος καθηγητής μπορεί να επιβεβαιώσει την διαδικασία που θα περιγράψω παρακάτω

Τα αποτελέσματα έχουν φτάσει αυτή την στιγμή στην Νομαρχία και αυρίο το πρωι (7-8) ο διευθυντής του σχολείου σας θα πάει να τα πάρει από την Νομαρχία.Αμέσως μετά θα γίνει ένας τελευταίος έλενχος από την επιτροπή(που απότι μου είπαν διαρκεί καμιά ώρα) και μετά θα αφισοκοληθούν.Πολύ πιθανό σε πολλά σχολεία να βγουν ακόμα και πριν τις 12 ,πάντως μέχρι το μεσημέρι λογικά θα έχουν βγει σε όλα τα σχολεία

Τώρα το θέμα είναι αν θα βγουν το βράδυ στο internet.....μακάρι αλλά το βρίσκω απίθανο,ποιος δημόσιος υπάλληλος θα είναι ξύπνιος στις 12-1-2-3 στο Υπουργείο για να μας βγάλει τα αποτελέσματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Πολύ σωστό σε βρίσκω πάντως...Σιγά μην κάτσουν τέτοια ώρα για να τα βγάλουν...Εγώ νομίζω στο ιντερνετ θα βγουν όταν αναρτηθούν και στα σχολεία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Συγγνωμη τα αποτελεσματα δεν μεταδιδονται μεσω VBI στο σχολεια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
οκ ξέρω δεν θέλω να λέω βλακείες για έγκυρες πηγής κτλ,αλλα αν διαβάζει κάποιος καθηγητής μπορεί να επιβεβαιώσει την διαδικασία που θα περιγράψω παρακάτω

Τα αποτελέσματα έχουν φτάσει αυτή την στιγμή στην Νομαρχία και αυρίο το πρωι (7-8) ο διευθυντής του σχολείου σας θα πάει να τα πάρει από την Νομαρχία.Αμέσως μετά θα γίνει ένας τελευταίος έλενχος από την επιτροπή(που απότι μου είπαν διαρκεί καμιά ώρα) και μετά θα αφισοκοληθούν.Πολύ πιθανό σε πολλά σχολεία να βγουν ακόμα και πριν τις 12 ,πάντως μέχρι το μεσημέρι λογικά θα έχουν βγει σε όλα τα σχολεία

Τώρα το θέμα είναι αν θα βγουν το βράδυ στο internet.....μακάρι αλλά το βρίσκω απίθανο,ποιος δημόσιος υπάλληλος θα είναι ξύπνιος στις 12-1-2-3 στο Υπουργείο για να μας βγάλει τα αποτελέσματα?
https://www.ypepth.gr/efarmoges/tee_vathm.php
Εκει που λεει αρχικα τι πρεπει να βαλουμε;
πχ αν σε λενε Κωστα Βλακα και τη μητερα σου Αφροξυλανθη και τον Πατερα σου Ιακινθο πρεπει να γραψεις : ΒΚΙΑ ;
το ονομα ειναι τυχαιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ναι απο οτι ξερω ΒΚΙΑ θα γραψεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

noobaki

Νεοφερμένος

Ο noobaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Συγγνωμη τα αποτελεσματα δεν μεταδιδονται μεσω VBI στο σχολεια??
Tα θέματα (των εξετάσεων) μεταδίδονται με αυτό το σύστημα,απόσο ξέρω(-μου είπαν) τα αποτελέσματα όχι

https://www.ypepth.gr/efarmoges/tee_vathm.php
Εκει που λεει αρχικα τι πρεπει να βαλουμε;
πχ αν σε λενε Κωστα Βλακα και τη μητερα σου Αφροξυλανθη και τον Πατερα σου Ιακινθο πρεπει να γραψεις : ΒΚΙΑ ;
το ονομα ειναι τυχαιο :P
ακριβώς αυτό
Η σελίδα είναι για τα TEE για τα γενικά λύκεια θα βγει άλλη σελίδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αlikaros

Νεοφερμένος

Η Αlikaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ναι απο οτι ξερω ΒΚΙΑ θα γραψεις...

για μενα που εχω 2 ονοματα τι γινεται??:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
Tα θέματα (των εξετάσεων) μεταδίδονται με αυτό το σύστημα,απόσο ξέρω(-μου είπαν) τα αποτελέσματα όχι


ακριβώς αυτό
Η σελίδα είναι για τα TEE για τα γενικά λύκεια θα βγει άλλη σελίδα
Δηλαδη μολις εμφαινιστει η σελιδα θα εχουμε και τους βαθμους μας;
Τα θεματα των επαναληπτικων φετος τα ειδε κανεις; Κανα λινκ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gogo1k

Νεοφερμένος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
για μενα που εχω 2 ονοματα τι γινεται??:(
και γω 2 εχω,λογικα μονο το πρωτο αφου ζηταει 4 χαρακτηρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αlikaros

Νεοφερμένος

Η Αlikaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
μλκς μιλαμε μ εχει πιασει κεφαλοπονος απο το αγχος...σα να βαρανε ταμπουρλα στην δεξια πλευρα του κεφαλιου μου:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
οκ ξέρω δεν θέλω να λέω βλακείες για έγκυρες πηγής κτλ,αλλα αν διαβάζει κάποιος καθηγητής μπορεί να επιβεβαιώσει την διαδικασία που θα περιγράψω παρακάτω

Τα αποτελέσματα έχουν φτάσει αυτή την στιγμή στην Νομαρχία και αυρίο το πρωι (7-8) ο διευθυντής του σχολείου σας θα πάει να τα πάρει από την Νομαρχία.Αμέσως μετά θα γίνει ένας τελευταίος έλενχος από την επιτροπή(που απότι μου είπαν διαρκεί καμιά ώρα) και μετά θα αφισοκοληθούν.Πολύ πιθανό σε πολλά σχολεία να βγουν ακόμα και πριν τις 12 ,πάντως μέχρι το μεσημέρι λογικά θα έχουν βγει σε όλα τα σχολεία

Τώρα το θέμα είναι αν θα βγουν το βράδυ στο internet.....μακάρι αλλά το βρίσκω απίθανο,ποιος δημόσιος υπάλληλος θα είναι ξύπνιος στις 12-1-2-3 στο Υπουργείο για να μας βγάλει τα αποτελέσματα?

Πως εμπλεκεται η νομαρχια; Μαλλον το γραφειο δευτεροβαθμιας θες να πεις

για μενα που εχω 2 ονοματα τι γινεται??:(

για μενα που εχω 2 ονοματα τι γινεται??:(
και γω 2 εχω,λογικα μονο το πρωτο αφου ζηταει 4 χαρακτηρες!

Ναι το πρωτο (κ εγω αυτο το προβλημα ειχα περσι:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
για μενα που εχω 2 ονοματα τι γινεται??:(

Κάνε συνδυασμούς, δεν είναι πολλοί έτσι κι αλλιώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αlikaros

Νεοφερμένος

Η Αlikaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Κάνε συνδυασμούς, δεν είναι πολλοί έτσι κι αλλιώς.

το πρωτο θα βαλω...ναι πανω στον πανικο μου εγω θα κανω 234123123 λαθη στον κωδικο και μονο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top