Αποτελέσματα πανελληνίων online

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
μην παίζετε με τα νευρα μας. ρε συ γκαρντασι η πηγη σου ειναι σίγουρα εγκυρη??


Λογικα θα ειναι ο 3ος ξαδερφος του μπατζανακη της θειας του 2ου ξαδερφου της αδερφης του θειου του Σπηλιωτοπουλου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Ρε παιδια θα τρελαθουμε. Εδω στο Μεσολογγι τα εχουν μαθει ενα καρο ατομα. Τα δωσαν στους ''εξυπνους'' το πρωι. Ελεος πια. Περνουμε τηλ τον υπευθυνο της δευτεροβαθμιας Μεσολογγιου και δεν το σηκωνει. Παλαιολογος λεγεται ο αχρηστος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Ερικα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
και στο δικο μας σχολειο τα ξερουν πολλα ατομα...εχουν μεσο λενε.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rudi

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
και στο δικο μου σχολειο τα ξερουν κανα 2 ατομα... :(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
και στο δικο μου σχολειο τα ξερουν κανα 2 ατομα... :(:(:(
Tι δυο? Εδω μιλαμε για πολλα ατομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza_dora

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pizza_dora αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Βρε παιδια δεν τα ξέρουν μονο κανα 2 ατομα σε ενα ολοκληρο σχολείο. Ειδικά τώρα τις τελευταιες μερες τα ξερουν τουλ τα μισα παιδια, μην τρελαθουμε. Απλως οι περισσότεροι δεν το διατυμπανιζουν.

Θα μπορουσε καποιος να μιλησει για 1-2 ατομα σε ενα σχολειο ισως 1 εβδομαδα και παραπανω πριν.

Αλλα στην τελικη δεν θα αλλαξει τπτ, αφου σε ο,τι σχολη ειναι να μπει ο καθενας θα μπει.^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εγω παλι παρατηρησα κατι αλλο σημερα και ισως απλα να ειναι ιδεα μου αλλα θελω να το πω κ σε εσας να μου πειτε αν κανω λαθος. Λοιπον καθε μερα εδω κ πολυ καιρο πολυ αποφοιτοι αλλα κ παιδια της γ' λυκειου δεν εβγαιναν ουτε μιση ωρα απο εδω μεσα απο το πρωι μεχρι το βραδυ μιλουσαν κ μιλουσαν συνεχως, σημερα πολλα απο αυτα τα παιδια λοιπουν. Που ειναι αυτα τα παιδια? Μηπως λεω εγω εχουν μαθει τα αποτελεσματα κ το γλενταν κ εμας μας εχουν αφησει να καιγομαστε στο pc?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza_dora

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pizza_dora αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Κατα πασαν πιθανοτητα...:P

Ε δεν ειναι δα και τοσο τρομερο, σκεφτειτε και εμας τους φοιτητες που αυριο δεν τελειωνει η αγωνια μας, αλλα ξεκιναει ενα μακρυ καλοκαιρι...-_-

Υπαρχουν παντα και χειροτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rudi

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Εγω παλι παρατηρησα κατι αλλο σημερα και ισως απλα να ειναι ιδεα μου αλλα θελω να το πω κ σε εσας να μου πειτε αν κανω λαθος. Λοιπον καθε μερα εδω κ πολυ καιρο πολυ αποφοιτοι αλλα κ παιδια της γ' λυκειου δεν εβγαιναν ουτε μιση ωρα απο εδω μεσα απο το πρωι μεχρι το βραδυ μιλουσαν κ μιλουσαν συνεχως, σημερα πολλα απο αυτα τα παιδια λοιπουν. Που ειναι αυτα τα παιδια? Μηπως λεω εγω εχουν μαθει τα αποτελεσματα κ το γλενταν κ εμας μας εχουν αφησει να καιγομαστε στο pc?

παιζει... αλλα επισης παιζει να εχεις τρελο αγχος οπως ολοι οι -στο πηγαδι κατουρησαμε και δεν εχουμε μαθει τους βαθμους- και να σου φαινεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Πεστεμε κ φαντασιοπληκτη τωρα....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ:lol::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GFrag17

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
τελικά τα μαθαίνουμε οnline ή όχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
πηγαινε αυριο σχολειο και τελειωσε η υποθεση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John Kort

Νεοφερμένος

Ο John Kort αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Μηπως λεω εγω εχουν μαθει τα αποτελεσματα κ το γλενταν κ εμας μας εχουν αφησει να καιγομαστε στο pc?

Μπορεί και να κατασκήνωσαν στο σχολείο και να περιμένουν εκεί. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Άντε παιδιά λίγες ώρες έμειναν...Πολλή αγωνία, αλλά ελπίζω να πάμε όσο καλύτερα γίνεται...!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas2404

Νεοφερμένος

Ο Κώστας Τσιμπούκας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλησπέρα παίδες. Απαντάω σ΄όσους λύσαξαν να μάθουν ποια είναι η περιβόητη "έγκυρη πηγή" μου. Είναι η καθηγήτρια που είναι υπεύθυνη γι΄αυτά τα θέματα στο σχολείο μου, η οποία προφανώς ήξερε τα αποτελέσματα. Έκρινα σωστό να την εμπιστευτώ. Σε καμία περίπτωση δεν ήθελα να κάνω πλάκα τέτοια ώρα γιατί κι εγώ μαθητής Γ' λυκείου είμαι και "συμπάσχω" μαζί σας. Ζητώ προκαταβολικά συγγνώμη για την οποιαδήποτε σύγχυση επέφερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Καλησπέρα παίδες. Απαντάω σ΄όσους λύσαξαν να μάθουν ποια είναι η περιβόητη "έγκυρη πηγή" μου. Είναι η καθηγήτρια που είναι υπεύθυνη γι΄αυτά τα θέματα στο σχολείο μου, η οποία προφανώς ήξερε τα αποτελέσματα. Έκρινα σωστό να την εμπιστευτώ. Σε καμία περίπτωση δεν ήθελα να κάνω πλάκα τέτοια ώρα γιατί κι εγώ μαθητής Γ' λυκείου είμαι και "συμπάσχω" μαζί σας. Ζητώ προκαταβολικά συγγνώμη για την οποιαδήποτε σύγχυση επέφερα...
Εγκυρη πηγη σε τι? πιο θεμα? γιατι καπου σε εχασα εσενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

opaoktsis4

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Καλησπέρα παίδες. Απαντάω σ΄όσους λύσαξαν να μάθουν ποια είναι η περιβόητη "έγκυρη πηγή" μου. Είναι η καθηγήτρια που είναι υπεύθυνη γι΄αυτά τα θέματα στο σχολείο μου, η οποία προφανώς ήξερε τα αποτελέσματα. Έκρινα σωστό να την εμπιστευτώ. Σε καμία περίπτωση δεν ήθελα να κάνω πλάκα τέτοια ώρα γιατί κι εγώ μαθητής Γ' λυκείου είμαι και "συμπάσχω" μαζί σας. Ζητώ προκαταβολικά συγγνώμη για την οποιαδήποτε σύγχυση επέφερα...

ευχαριστουμε και μακαρι να εχει(ς) δικιο. παντως μεχρι στιγμης τζιφος. δεν πειραζει ακομα λιγο θα περιμενουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lina_91

Νεοφερμένος

Η Lina_91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγώ άκουσα και για σήμερα στις 12... Λέτε;;; Το πόσο έχω αγχωθεί δεν περιγράφεται... :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Εγώ άκουσα και για σήμερα στις 12... Λέτε;;; Το πόσο έχω αγχωθεί δεν περιγράφεται... :sick:


Μετα θα ακουσεις στις 1,μετα στις 2...Και παει λεγοντας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εγώ άκουσα και για σήμερα στις 12... Λέτε;;; Το πόσο έχω αγχωθεί δεν περιγράφεται... :sick:
Δεν ξερω πραγματικα.. ο καθενας λεει οτι εχει ακουσει, τι πραγματικα ομως θα γινει θα το δουμε. Παντως αν βγουν αποψε διατυμπανυστε το εδω μεσα για να μπουμε να τα δουμε και εμεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top