Αποτελέσματα εξετάσεων

Πόσο υπολογίζετε ότι βγάλατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 19-20.000+

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18-19.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17-18.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 16-17.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15-16.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14-15.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 13-14.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12-13.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 11-12.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-11.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 9-10.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κάτω από 9.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξετάστηκα

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Σας ευχαριστω σε οσους μου στειλατε σελιδες με τις βασεις..:thanks:
Τωρα σε αυτες ειμαι και σημειωνω τις σχολες που ποιανω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
λαθος μερος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DK1991

Νεοφερμένος

Ο DK1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
zoezaxariadi τι θα δηλωσει η φιλη σου? Εγω πηρα 19840 αλλα ημουν πολυ τυχερος κλπ κλπ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
παιδια εγω ειμαι πολυ ικανοποιημενος με τους βαθμους μου!!!!
πηρα εκθεση 16,8
μαθ γεν 19,3( ο ενας μου ειχε 99 και ο αλλος 94 πως γινεται αυτο δν ξερω...:mad:)
μαθ κατ 14,1
φυσ 20:D!!!!!
αοδευ 19,6 (ο ενας 100 και ο αλλος 96 ενω τα ειχα γραψει ολα αυτολεξει περα απο 2 προτασεις στην παραγωγικοτητα!!!:mad:)
αοθ 18,8 (παλι δεν ξερω απο που μου κοψανε:mad:)
αεππ 17,9 (περιμενα 17:jumpy:)
εβγαλα στο 3ο 18.605 και στο 2ο και το 4ο 18.055
διοικητικης επιστημης και τεχνολογιων θελω πληροφοριες οποιος ξερει κατι ας με βοηθησει να αποφασισω για πρωτη επιλογη.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
μαθ γεν 19,3( ο ενας μου ειχε 99 και ο αλλος 94 πως γινεται αυτο δν ξερω...:mad:)
Στα Μαθηματικα κατευθυνσης ο ενας μου ειχε 99 και ο αλλος 95. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.:aLeX:.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. :aLeX:. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
διοικητικης επιστημης και τεχνολογιων θελω πληροφοριες οποιος ξερει κατι ας με βοηθησει να αποφασισω για πρωτη επιλογη.....

Μια χαρα σχολη πρεπει να ειναι. Και ενδιαφερουσα.
Μπαινεις και απο 5ο εκει ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

breaking_dawn

Νεοφερμένος

Η breaking_dawn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Γιατί οι βαθμολογητές έβαλαν τόσο διαφορετικούς βαθμούς μεταξύ τους? Αδικίες..

Συγχαρητήρια στα παιδιά που τα κατάφεραν.:no1:
Λυπάμαι για τα παιδιά που δεν πέτυχαν αυτό που ήθελαν.:(
Γενικά παρατήρησα ότι παιδιά που ήταν καλοί και διάβαζαν πολύ δεν τα πήγαν όπως περίμεναν. και επίσης ότι αν δεν γράψεις σε ένα μάθημα τόσο καλά πέφτει όλο το Μ.Ο. :hmm:
Τώρα αγχώθηκα για του χρόνου…:s
Θέλω να περάσω παιδαγωγικό μάλλον…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Μια χαρα σχολη πρεπει να ειναι. Και ενδιαφερουσα.
Μπαινεις και απο 5ο εκει ε?
ναι ειναι κοινο στο 4ο και το 5ο....
και εγω εχω ακουσει καλα λογια αλλα δν ξερω τι ακριβως ειναι.... για οτι γνωριζετε εχω βγαλει φορουμ αν μπορειτε δωστε πληροφοριες....
εβγαλα 18,605 περυσι ηθελε 18,260 περιπου λετε να ανεβει τοσο που να μην το πιανω;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelo91

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καρλόβασι (Σάμος). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά. Πρώτη φορά στέλνω, συγχαρητήρια για την επίδοσή σας !!
Έχω:
Έκθεση:15
Φυσική Κατεύθυνσης: 17,8
ΑΟΔΕ: 19,1
Μαθηματικά Κατέ: 19,9
ΑΕΠΠ: 20
Μαθηματικά Γενικής: 20
Σύνολο 18979 μόρια.
Αλήθεια πώς μπορείτε να ξέρετε τι σας έβαλε ο κάθε εξεταστής ?
Ειδικά στην Έκθεση θα με ενδιέφερε πολύ να μάθω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά. Πρώτη φορά στέλνω, συγχαρητήρια για την επίδοσή σας !!
Έχω Έκθεση:15
Φυσική Κατεύθυνσης: 17,8
ΑΟΔΕ: 19,1
Μαθηματικά Κατέ: 19,9
ΑΕΠΠ: 20
Μαθηματικά Γενικής: 20
Σύνολο 18979 μόρια.
Αλήθεια πώς μπορείτε να ξέρετε τι σας έβαλε ο κάθε εξεταστής ?
Ειδικά στην Έκθεση θα με ενδιέφερε πολύ να μάθω..
μα στους βαθμους που βγαλαν στα σχολεια ελεγε το βαθμο που σου εβαλε καθε εξεταστης στην εκατονταβαθμη και διπλα ανειχε μπει τριτος και μετα το βαθμο που ειχες ως μεσο ορο στην εικοσαβαθμη.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
Εκθεση: 12.9 (γαματος!)
Μαθηματικα: 18.6
Φυσικη: 17.1
Χημεια: 18.4
Βιολογια: 17.2
Φυσικη Γεν: 17.5

17.600 2ο κ 4ο κ 17.300 3ο (περιπου)

Τα μορια τα εβγαλα απο τα προπυλαια αλλα διαβασα οτι παιζει να κανουν και λαθος.. Ισχυει τιποτα τετοιο?
-----------------------------------------
μια φιλη μου απο τεχνολογικη εβγαλε 19960!!!δν υπαρχει εγραψε σ ολα 20 και εκθεση ο ενας της εβαλε 98 και ο αλλος 100!!!

Περναει εκει που θελει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εκθεση: 12.9 (γαματος!)
Μαθηματικα: 18.6
Φυσικη: 17.1
Χημεια: 18.4
Βιολογια: 17.2
Φυσικη Γεν: 17.5

17.600 2ο κ 4ο κ 17.300 3ο (περιπου)

Τα μορια τα εβγαλα απο τα προπυλαια αλλα διαβασα οτι παιζει να κανουν και λαθος.. Ισχυει τιποτα τετοιο?
Ναι ισως κανουν λαθος βγαλτα καλυτερα απο εδω απο την σελιδα του ischool...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsol

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Στα Μαθηματικα κατευθυνσης ο ενας μου ειχε 99 και ο αλλος 95. :P

Εσείς καλά είστε.Τι να πω εγώ που ο ένας μου έβαλε 69 και ο άλλος 79.Και τι να πει ο φίλος μου που ο ένας του έβαλε 60 και ο άλλος 72 και για ένα μόριο δεν πήγε 3 διορθωτή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Εσείς καλά είστε.Τι να πω εγώ που ο ένας μου έβαλε 69 και ο άλλος 79.Και τι να πει ο φίλος μου που ο ένας του έβαλε 60 και ο άλλος 72 και για ένα μόριο δεν πήγε 3 διορθωτή.
Καλά το ότι θα πήγαινε σε τρίτο δεν είναι απαραίτητα καλύτερο. Γνωρίζω άτομο που πήγε σε τρίτο και του έβαλε χαμηλότερα από τους 2 πρώτους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsol

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Πράγματι έχεις δίκιο άλλα πως γίνεται να υπάρχει τόσο μεγάλη διαφορά σε ένα τέτοιο μάθημα.Τώρα βέβαια ότι έγινε έγινε και δεν μπορεί να αλλάξει ότι και να λέμε εδώ πέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tonyg4

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
18.650 μόρια. θέλω:1) στρατολ.ΣΣΑΣ (σικ), 2) παιδαγ.θεσ/νικης (ντεμέκ) 3) από ιωάννινα κανείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nathalie

Νεοφερμένος

Η nathalie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Εχουμε και λεμε:

Εκθεση: 17,6
Βιολογια γεν.: 19,7(και ειχα μαθει το βιβλιο απεξω:mad:)
Μαθηματικα κατ: 20
Διοικηση: 20
Φυσικη: 19,2
Προγραμματισμο: 19,5

Συνολο:19408 σε 2ο και 4ο (και 17941 σε τριτο που δεν μας ενδιαφερει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Foux

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η (: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
εγώ 13.000 περίμενα (είχα μπει σε σκέψεις να ξαναδώσω ή να φύγω απ'το σπίτι όταν δουν οι γονείς μου τους βαθμούς) και τελικά έβγαλα 18.600 μόρια.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex91

Νεοφερμένος

Η alex91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Συγχαρητηρια σε ολους σας παιδια!!! Αντε κ εις ανωτερα!! :)
Τα Δικα μου

Εκθεση 15,7 (ακομα δν εχω καταλαβει γιατι :hmm:)
Λογοτεχνια 16,6
Αρχαια 18,6
Λατινικα 19,1
Ιστορια 19,4
Βιολογια 19,8

Συνολο 18.619 για 1ο πεδιο................παιδαγωγικο δημοτ. εκπ. Βολου σου 'ρχομαι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

darkeos

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αιγαίου (Ρόδος) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Συγχαρητηρια σε ολους σας παιδια!!! Αντε κ εις ανωτερα!! :)
Τα Δικα μου

Εκθεση 15,7 (ακομα δν εχω καταλαβει γιατι :hmm:)
Λογοτεχνια 16,6
Αρχαια 18,6
Λατινικα 19,1
Ιστορια 19,4
Βιολογια 19,8

Συνολο 18.619 για 1ο πεδιο................παιδαγωγικο δημοτ. εκπ. Βολου σου 'ρχομαι....
Δύσκολο για Βόλο μιασ και η βάση την προηγούμενη χρονιά ήταν 18447.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top