Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

miltos94

Νεοφερμένος

Ο miltos94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Πηρα proficiency!!!!!Ακομα δν μπορω να το πιστεψω οτι τελιωσα τα αγγλικα!!!!και ειμαι μονο 15 χρονων!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Congratulations!!!!
Mε τι βαθμούς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzeni16

Νεοφερμένος

Η tzeni16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
παιδια τα πηρα και τα 2!!!!και το michigan(ecpe) και το cambridge(cpe)!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
παιδια στη hau γραφει οτι την τριτη 04.08.2009 θα μας αποσταλουν τα δελτια αποτελεσματων....εννοει στον καθενα ξεχωριστα? δηλαδη στην διευθυνση κατοικιας που εχουμε δηλωσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ναι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
α μαλιστα! και το πιστοποιητικο μηπως ξερεις ποτε? δεν θα εχω καμια επαφη με το φροντιστηριο μ αποδω κ περα κ ετσι δν θα ξερω ποτε θα εχει ερθει...:hmm:σε ποσο καιρο περιπου? καποιος που το πηρε τον φεβρουαριο 2009 ποτε του ηρθε στο φρο? (μιλαω παντα για ecpe)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Koιτα το πιστοποιητικο θα το παρεις γυρω στον Οκτωβρη απο το φροντιστηριο σου!:)

Αυτοι που εμαθαν πως περασαν το Φεβρουάριο του 2009 πηραν το πιστοπιητικο τους την τελευταια βδομαδα του Μαρτιου και πολλοι την πρωτη του Απρίλη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miltos94

Νεοφερμένος

Ο miltos94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
It's the same!
btw again Congratulations!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Koιτα το πιστοποιητικο θα το παρεις γυρω στον Οκτωβρη απο το φροντιστηριο σου!:)

Αυτοι που εμαθαν πως περασαν το Φεβρουάριο του 2009 πηραν το πιστοπιητικο τους την τελευταια βδομαδα του Μαρτιου και πολλοι την πρωτη του Απρίλη!
α ενταξει! εχουμε 2 μηνες τοτε μπροστα μας! ευτυχως σημερα ξεκινησα φροντιστηρια και δεν ειχα καμια στενοχωρια που να αφορα το προφισενσι! δεν θα το αντεχα..........thank you God!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Κι ο αδερφούλης μου το πήρε με δύο Low Pass και δύο Pass
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Congratulations στον αδερφό σου!:no1:
-----------------------------------------
Kαι για οσους κόπηκαν οι επομενες εξετασεις ειναι:
ECCE-->12/12/2009 150 euro fee
ECPE--->28/11/2009 175 euro fee

Registration Period:1/9-02/10

More information:www.hau.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos_p

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Να ρωτήσω λίγο.. τα πτυχία μετά από πόσο καιρό έρχονται?? Γιατί μία ξαδέρφη μου ακόμα περιμένει και έδωσε το Δεκέμβρη που μας πέρασε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έφη X.

Νεοφερμένος

Η Έφη X. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Συγχαρητηρια σε ολους!!!
Καλα τα πηγαμε παντως...
Μονο αυτο στα προφορικα δε μου κολλαει με τιποτα..
Νιωθετε και εσεις αδικημενοι απο τους βαθμους σας στα προφορικα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Να ρωτήσω λίγο.. τα πτυχία μετά από πόσο καιρό έρχονται?? Γιατί μία ξαδέρφη μου ακόμα περιμένει και έδωσε το Δεκέμβρη που μας πέρασε..

Τα πτυχια του Δεκεμβριου έρχονται τελη Μαρτιου με Απρίλιο και του Μαιου τελη Σεπτεμβριου με Οκτώβρη.
Ας υπάρχει οποιοδηποτε προβλημα αργοποριας να απευθύνεστε στην HAU!:no1:

Συγχαρητηρια σε ολους!!!
Καλα τα πηγαμε παντως...
Μονο αυτο στα προφορικα δε μου κολλαει με τιποτα..
Νιωθετε και εσεις αδικημενοι απο τους βαθμους σας στα προφορικα???

Εγω ναι.
Γιατι ηθελα ΗΡ και μου βαλε Ρ!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faint :)

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Το πήρααααααααααααααααααααααα
oral: pass
listening: pass
gcvr: pass
writing: low pass
τερμαααααααααααα τα αγγλικα χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Το πήρααααααααααααααααααααααα
oral: pass
listening: pass
gcvr: pass
writing: low pass
τερμαααααααααααα τα αγγλικα χαχα

Congratulations my dear!;):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanispal

Νεοφερμένος

Ο phanispal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 79 μηνύματα.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι;

Exam Results

Examination: E.C.P.E. MAY 2009
Final: P
P/F: Pass
ORAL: LP
LST: P
GCRV: HP
WRI: LP
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!

Το Final τι δηλώνει; Έχω μπερδευτεί. Λέει τον Μέσο Όρο (HP, P, LP, BF, F) ή απλά F (Fail) ή P (Pass);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};479510:
Να ρωτήσω κάτι;

Exam Results

Examination: E.C.P.E. MAY 2009
Final: P
P/F: Pass
ORAL: LP
LST: P
GCRV: HP
WRI: LP
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!

Το Final τι δηλώνει; Έχω μπερδευτεί. Λέει τον Μέσο Όρο (HP, P, LP, BF, F) ή απλά F (Fail) ή P (Pass);

Tο final δηλώνει τον Μ.Ο. Το pass ή το fail δηλώνονται από το παρακάτω που λέει P/F: pass. Μάλλον έτσι θα 'ναι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top