Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dorara37234

Νεοφερμένος

Η Ντόρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Βγηκαν του κεμπριτζ τι εδωσες;Και συγχαρητηρια για το ECPE!!

Ευχαριστωωωωωωώ :D:D
Το ξέρω ότι βγήκαν αλλά δεν μπορώ να τα δω απ'το Internet γιατί δν έχω british council number κτλ...οπότε περιμένω τηλ από την καθηγήτρια!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anette

Νεοφερμένος

Η anette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Τα προφορικα γενικα με το νεο συστημα ειναι πιο δυσκολα αλλα το hp ενας πολυ καλος το παιρνει εγω δε μιλησα σχεδον καθολου και πηρα P!:)
γ φαντασου εγω π μιλησα μια χαρα....+εκφρασεισ πεταξα πλ κλσ π κολλουσαν...+τισ τονιζε στην αλλη κατεντηοθσιασμενη...γ να παρω βαθμο...αλλα δν μιλησα σχεδον καθολου στο 5ο παρτ+απαντησε ο συνυποψηφιοσ μ.....+μ βαλαν bf...eleoc dld...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έφη X.

Νεοφερμένος

Η Έφη X. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Και το Cambridge εχει βγει,,,,Μπορεις να δεις τα αποτελεσματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
γ φαντασου εγω π μιλησα μια χαρα....+εκφρασεισ πεταξα πλ κλσ π κολλουσαν...+τισ τονιζε στην αλλη κατεντηοθσιασμενη...γ να παρω βαθμο...αλλα δν μιλησ και σχεδον καθολου στο 5ο παρτ+απαντησε ο συνυποψηφιοσ μ.....+μ βαλαν bf...eleoc dld...
Παιζει ρολο και ποιους εξεταστες/εξεταστριες θα πετυχεις...Τελος παντων μην στεναχωριεσαι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anette

Νεοφερμένος

Η anette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Παιζει ρολο και ποιους εξεταστες/εξεταστριες θα πετυχεις...Τελος παντων μην στεναχωριεσαι....[/quoteο
οτι στεναχςριεμαι στεναχςριεμαι..αλλα δν αλλαζει κτ...anyway....πλ χαλαρη ηταν η μια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Geo TM

Νεοφερμένος

Ο Geo TM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδια το BC δεν το λεει πανω στο χαρτι ? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Student

Name: GEORGIOS KAVOURAS
Student Code: 936693
E-mail: KLEON@RHO.FORTHNET.GR
Birthdate: 30/4/1992

Exam Results

Examination: E.C.P.E. MAY 2009
Final: P
P/F: Pass
ORAL: LP
LST: LP
GCRV: P
WRI: LP
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!
επιτελους βγηκαν και στον ορφεα για ολους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ISI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
:P:P:P:P

καβουρα σε λενε ρε?

δν περιμενα τπτ λιγοτερο απο σενα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
ΤΟ ΠΗΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και με HP οεοεοεοεοεοοεοεοεοεοεοεοεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ
ECPE
listening P
writing P
gcvr HP
oral Hp
το CPE το πηρα με Β . Βασικα εκει πρεπει να εχω USE B
reading B
writing B
oral A
listening D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosoikon

Νεοφερμένος

Ο nikosoikon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
xam Results

Examination: E.C.P.E. MAY 2009
Final: P
P/F: Pass
ORAL: P
LST: LP
GCRV: P
WRI: LP
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ERIA

Νεοφερμένος

Η ERIA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγω δινω τν δεκεμβριο....+το προφορικο δυσκολακι μ φενεται....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
εγω δινω τν δεκεμβριο....+το προφορικο δυσκολακι μ φενεται....
ειναι θελει πολυ εξασκηση....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas741

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Τελικά μήπως βγάλαμε κανένα συμπέρασμα γιατί στο Speaking έπεσε τσεκούρι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
να σου πω εγω γιατι...γιατι ειναι μακακες...και οσους ρωτησα προφορικα ειχαν λοου πασσ και κατω απο τη βαση....και εγω μεταξυ αυτων...να ρωτησω κατι γινεται μηπως αναβαθμολογηση στα προφορικα???λιγο κουλο αλλα αν εχουμε εστω μια ελπιδα γιατι να μην την εξαντλησουμε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EYA.16

Νεοφερμένος

Η EYA.16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
παιδια βγηκαν τα αποτελεσματα τ edexcel proficiency και τ περασα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ε,καλα ειναι χρονια μ φετος!ειχα δωσει κ γερμανικα β2 κρατικο κ c1 goethe και τ περασα κ αυτα!!!!!!!!!3/3 λοιπον!!!!!!!!!!!!καλη επιτυχια κ στ υπολοιπους!!!!!!!!1:jumpy::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar92

Νεοφερμένος

Η mar92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Για ecpe δε μιλατε; Αν ναι, νομιζω δε γινεται αναβαθμολογηση. εγω εδωσα τριτη φορα τωρα και το πηρα. ( :) ) ομως την προηγουμενη φορα ηθελα αναβαθμολογηση στα προφορικα και πηρα την Ηau και μου ειπαν οτι δε γινεται. Τωρα αν αλλαξαν το συστημα δεν ξερω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi1823

Νεοφερμένος

Η evi1823 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
παιδια βγηακαν αποτελεσματα edexcel!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TNS

Νεοφερμένος

Ο Στράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Να τα αποτελέσματά μου:

Exam Results

Examination: E.C.P.E. MAY 2009
Final: P
P/F: Pass
ORAL: LP
LST: LP
GCRV: P
WRI: P
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!

Performance Range

HP = Honors Pass.
P = Pass.
LP = Low Pass.
BF = Borderline-Fail.
F = Fail.
Y = Examinee did not take this section of the examination.


και του αδερφού μου:

Exam Results

Examination: E.C.P.E. MAY 2009
Final: P
P/F: Pass
ORAL: P
LST: LP
GCRV: LP
WRI: LP
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!

Performance Range

HP = Honors Pass.
P = Pass.
LP = Low Pass.
BF = Borderline-Fail.
F = Fail.
Y = Examinee did not take this section of the examination.

Επίσης έδωσα και για το Proficiency του Cambridge και το πήρα με C.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

themis!!

Νεοφερμένος

Ο themis!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
:DExam Results
Examination: E.C.C.E. MAY 2009
Final: P
P/F: Pass
ORAL: HP
LST: LP
GVR: P
WRI: LP
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!

και ακομα δεν το εχω πιστεψει.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top