Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τhx για τα καλα σου λογια enitron!:no1:

Λοιπον ECPE να μην τα πολυλογω θα το δεις αυριο κατα τις 10-11 η ωρα στο results.hau.gr.

Με ενα BF στο ECPE περνας ναι!
Αρκει ολα τα αλλα να ειναι LP και πάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
παιδιά ξέρετε μήπως αν θα μπορούμε να δούμε τα αποτελέσματα του ecpe μετά της 12???μου είπαν από το φροντιστήριο ότι έχω περάσει αλλά αν δεν το δω με τα ίδια μου τα μάτια δεν καθησυχάζω...
και κάτι ακόμα...teo??είσαι απίστευτος...το ξέρεις...?τόσες πληροφορίες και μάλιστα έγκυρες??? σε παρακολουθώ εδώ και μέρες και είμαι σίγουρη ότι εισαι και εσυ μελλοντικό pc frick...δεν το λέω για κακό...:P
εγώ στα 15 μου...ήμουν τελείως στον κόσμο μου...τι να πω...keep going teo:no1:
τα δικά μου αποτελέσματα, ήταν gcvr&writing LP ενώ speaking &listening P αυτα...


Λογικά θα μπορείτε (και στα γαλλικά είχαν βγει στις 12). Άντε καλά αποτελέσματα στους αναμένοντες!!!:D:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enitron

Νεοφερμένος

Η enitron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Τhx για τα καλα σου λογια enitron!:no1:

Λοιπον ECPE να μην τα πολυλογω θα το δεις αυριο κατα τις 10-11 η ωρα στο results.hau.gr.

Με ενα BF στο ECPE περνας ναι!
Αρκει ολα τα αλλα να ειναι LP και πάνω...
τώρα ειλικρινά πες μου...πώς τα μαθαίνεις όλα αυτά???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Τhx για τα καλα σου λογια enitron!:no1:

Λοιπον ECPE να μην τα πολυλογω θα το δεις αυριο κατα τις 10-11 η ωρα στο results.hau.gr.

Με ενα BF στο ECPE περνας ναι!
Αρκει ολα τα αλλα να ειναι LP και πάνω...

Είσαι σίγουρος; Μήπως βγουν μετά τις 12;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Mε την HAU trust me no one knows...
Ειναι απαραδεκτοι οι τυποι...
Ας ελπίσουμε αυριο το πρωι να τα βαλουν...
-----------------------------------------
τώρα ειλικρινά πες μου...πώς τα μαθαίνεις όλα αυτά???

Μα στο διαδίκτυο και απο ενημερωσεις που μου στέλνουν!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

St3lios

Νεοφερμένος

Ο St3lios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Bρε γιατι ειστε τοσο δυσπιστοι?:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enitron

Νεοφερμένος

Η enitron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Μα στο διαδίκτυο και απο ενημερωσεις που μου στέλνουν!:D
coolll...ξέρω ότι τα δικά σου αποτελέσματα έχουν βγει και τα ξέριες αλλά πάραυτα εσύ συνεχίζεις και δίνεις informations ...ή είσαι πολύ συμπονετικός ή πολυ εθισμένος...δεν ξέρω τι απο τα 2???δεν εχω καταλήξει σε συμπέρασμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ειμαι αψυχολόγητός εγω...
Βλεπεις οι πιο πολλοι μπαινουν κανουν την δουλειά τους και μετα Λούης...
Μην τον είδατε τον Παναγή!

Οπως και να χει καλα αποτελεσματα σε οσους τα περιμενουν ακομα για το ECPE οπως και καλα αποτελεσματα στα παιδια που έδωσαν Cambridge!

Η περιοδος αναμονης φτανει στο τελος της.Μπραβο μας για την γαιδουρινη υπομονή μας!
Μας αξιζουν πολλα μπραβο!

Αντε ρε παιδια και ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στους επιτυχόντες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enitron

Νεοφερμένος

Η enitron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ειμαι αψυχολόγητός εγω...
Βλεπεις οι πιο πολλοι μπαινουν κανουν την δουλειά τους και Λούης...
έτσι είναι...έχεις δίκιο...αλλά σαν μεγαλύτερη ασε με να σου δώσω μερικές συμβουλές...αυτό που κάνεις είναι πολύ ωραίο,δεν θα το έκανα πολλοί και σε έναν ιδανικό κόσμο οι περισσότεροι θα το εκτιμούσαν αλλα τις περισσότερες φόρες δεν γίνετε έτσι...δεν σου λέω να σταματήσεις γιατί τότε θα σου έλεγα να γίνεις όπως όλοι οι άλλοι απλά πρόσεξε να μην αναλώνεσαι
αυτά από εμένα...σταματάω τις συμβουλές γιατί άρχισα να νιώθω σαν μαμά οοοο :nono:και είμαι πολύυυ μικρήηη ακόμα...άλλωστε,πόσα χρόνια σε περναω??ούτε 10ετία :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Geo TM

Νεοφερμένος

Ο Geo TM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γεια σας παιδια !

Να τα αποτελεσματα μου

Exam Results

Examination: E.C.C.E. MAY 2009
Final: P
P/F: Pass
ORAL: HP
LST: HP
GVR: HP
WRI: P
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations

Μπορει να μου πεις καποιος τι ειναι το P/F ?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
έτσι είναι...έχεις δίκιο...αλλά σαν μεγαλύτερη ασε με να σου δώσω μερικές συμβουλές...αυτό που κάνεις είναι πολύ ωραίο,δεν θα το έκανα πολλοί και σε έναν ιδανικό κόσμο οι περισσότεροι θα το εκτιμούσαν αλλα τις περισσότερες φόρες δεν γίνετε έτσι...δεν σου λέω να σταματήσεις γιατί τότε θα σου έλεγα να γίνεις όπως όλοι οι άλλοι απλά πρόσεξε να μην αναλώνεσαι
αυτά από εμένα...σταματάω τις συμβουλές γιατί άρχισα να νιώθω σαν μαμά οοοο :nono:και είμαι πολύυυ μικρήηη ακόμα...άλλωστε,πόσα χρόνια σε περναω??ούτε 10ετία :thanks:

Πραγματικα μου αρεσει να βοηθαω τα παιδια γιατι ΟΚ καλοκαιρι ειναι δεν εχω και κατι πιο ουσιωδες να κανω.
Οπως ειπε και η θρυλικη Αλεξιου απο την HAU που παρακολουθει το φορουμ μας και διαβαζει τα μυνηματα μας δεν εχουμε αλλη δουλεια και μονο τα αποτελεσματα κοιταμε.Ενω αυτη κοιταει το ischool.gr....:P

Τεσπα ελπιζω τα παιδια να εκτιμουν την ταπεινη βοήθεια που προσφερω και χωρις κανενα κέρδος αφου ΟΚ πέρασα,τωρα αφήνω μαυρη πισω.Κατι τετοιο δεν κάνω.

Οπως και χει με περνάς 10 χρονια...Κατι παραπανω θα ξερεις...

Και οπως ξαναειπε η θρυλικη Αλεξιου"Κρατησε πιο χαμηλα τον ενθουσιασμο σου και την αγωνια σου...Οταν μεγαλωσεις θα καταλάβεις...Εισαστε μικροι και σας συγχωρούμε..."

Αντε ρε παιδια τι άλλο να πω...
Συγκινηθηκα...:'(:'(:'(:'(:'(





















Σιγα μην συγκινιόμουν για σάς...:P
-----------------------------------------
Γεια σας παιδια !

Να τα αποτελεσματα μου

Exam Results

Examination: E.C.C.E. MAY 2009
Final: P
P/F: Pass
ORAL: HP
LST: HP
GVR: HP
WRI: P
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations

Μπορει να μου πεις καποιος τι ειναι το P/F ?:P

Pass/Fail!
And Congratulations!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enitron

Νεοφερμένος

Η enitron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Γεια σας παιδια !

Να τα αποτελεσματα μου

Exam Results

Examination: E.C.C.E. MAY 2009
Final: P
P/F: Pass
ORAL: HP
LST: HP
GVR: HP
WRI: P
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations

Μπορει να μου πεις καποιος τι ειναι το P/F ?:P
Pass or Fail αυτο σημαίνει και εσύ με το βαθμό που έχεις είναι Pass
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Exactly...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Geo TM

Νεοφερμένος

Ο Geo TM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Pass or Fail αυτο σημαίνει και εσύ με το βαθμό που έχεις είναι Pass


Eυχαριστω !
Πρεπει να εχεις 4 HP για να ειναι ο συνολικος βαθμος HP?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ναι!
ΚΑι αυτο ισχυει ΜΟΝΟ στο ECPE!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enitron

Νεοφερμένος

Η enitron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ΕΕΕΕιιιιιιιιιι είπαμε ούτε 10 χρόνια...
πάντως διαφωνώ με την κυρία...κράτα τον ενθουσιασμό σου και την αγωνία σου ψηλά γιατί όσο ανεβαίνουν τα χρόνια αυτα πέφτουν...και μαραίνονται και γίνονται όλο και πιο πεζά... Όταν πας για σπουδές λένε πως αρχίζει μια μοναδική περίοδος αλλα η αλήθεια είναι πως τα φοιτητικά χρόνια είναι η απόλυτη μετάβαση από τη μαγεία στην απόλυτη πεζότητα...
-----------------------------------------
Eυχαριστω !
Πρεπει να εχεις 4 HP για να ειναι ο συνολικος βαθμος HP?
συγχαρητήρια....τέλειοι οι βαθμοί σου...άντε και εις ανώτερα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
enitron θα λάβω σοβαρά υποψην μου ότι μου λες!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dawn7

Νεοφερμένος

Η Dawn7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Όταν πας για σπουδές λένε πως αρχίζει μια μοναδική περίοδος αλλα η αλήθεια είναι πως τα φοιτητικά χρόνια είναι η απόλυτη μετάβαση από τη μαγεία στην απόλυτη πεζότητα...
Διαφωνώ... θεωρώ οτι είναι η καλύτερη περίοδος να δημιουργήσεις και να κάνεις πράγματα που μόνο εσύ θέλεις και σε ενδιαφέρουν. Έχεις 4-5 ολοκληρα χρόνια μονο για σενα! Όσο για το διαβασμα και την εξεταστική? Από τη στιγμή που μπαινεις στη σχολή που γουστάρεις δεν σε απασχολούν τόσο και αν σε απασχολήσουν θα γίνεται σε βατά πλαίσια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dubudeli

Νεοφερμένος

Ο dubudeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Γεια σας παιδια !

Να τα αποτελεσματα μου

Exam Results

Examination: E.C.C.E. MAY 2009
Final: P
P/F: Pass
ORAL: HP
LST: HP
GVR: HP
WRI: P
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations

Μπορει να μου πεις καποιος τι ειναι το P/F ?:P
ειχα ακριβως τα ιδια απλα στο writting ειχα LP....:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top