Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ferrari

Νεοφερμένος

Ο ferrari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
παιδια αυριο τι ωρα βγαινουν του fce?
-----------------------------------------
απογευματακι???? η αμα μπω πρωι πρωι????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
To πρωι γυρω στις 10-11 θα τα ανεβάσουν!:)

Καλα αποτελεσματα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ferrari

Νεοφερμένος

Ο ferrari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
σιγουρα??γιατι εγω που πηρα ειπαν απογευμα.μας εχουν μπερδεψει.παντως επειδη εχεις εμπιστες πληροφοριες λες κατα τις 10-11???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Καθε χρόνο τετοια ώρα τα βγάζουν...
Δεν νομιζω να τα αργησουν και πολυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ferrari

Νεοφερμένος

Ο ferrari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
δεν ακοολουθουν την ιδια τακτικη με μισιγκαν δηλαδη θα μας πρηκουν/?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
εννοω οτι κοπηκα στο gcvr γενικα και οχι οτι δεν τα πηγα καλα στα κειμενα....αν με ρωταγατε απο πριν θα σας ελεγα οτι το τζισιαβιαρ το θεωρουσα το μονο σιγουρο οτι το εχω περασει....πως την πατησα ετσι ρε γαμωτι??εδω περασα εκθεση και ακουστικο που στο φροντ ειχα κοπει σε ολα και στα δυο...α και προφορικα....αλλα για αυτο δεν εφταιγα εγω...η καθηγητρια μου ηξερε οτι εχω μεγαλο προβλημα(απο μικρο παιδι μου κανει μαθημα)και ενω ειχαμε ενα μηνα καιρο δεν δουλεψαμε πολυ....και σημερα που με πηρε μου ειπε α δεν το περιμενα οτι θα κοπεις στα προφορικα...ναι δεν το περιμενε καθολου...σιγα να μην ξαναπαω σεκεινο στο φροντ...αι σιχτιρ πια:(:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
δεν ακοολουθουν την ιδια τακτικη με μισιγκαν δηλαδη θα μας πρηκουν/?????

Oχι το Cambridge ειναι Cambridge!
Ολα στην ώρα τους!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ferrari

Νεοφερμένος

Ο ferrari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
δηλαδη μαλλον δεν ισχυει ατυο με το απογευμα που ειπε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
εννοω οτι κοπηκα στο gcvr γενικα και οχι οτι δεν τα πηγα καλα στα κειμενα....αν με ρωταγατε απο πριν θα σας ελεγα οτι το τζισιαβιαρ το θεωρουσα το μονο σιγουρο οτι το εχω περασει....πως την πατησα ετσι ρε γαμωτι??εδω περασα εκθεση και ακουστικο που στο φροντ ειχα κοπει σε ολα και στα δυο...α και προφορικα....αλλα για αυτο δεν εφταιγα εγω...η καθηγητρια μου ηξερε οτι εχω μεγαλο προβλημα(απο μικρο παιδι μου κανει μαθημα)και ενω ειχαμε ενα μηνα καιρο δεν δουλεψαμε πολυ....και σημερα που με πηρε μου ειπε α δεν το περιμενα οτι θα κοπεις στα προφορικα...ναι δεν το περιμενε καθολου...σιγα να μην ξαναπαω σεκεινο στο φροντ...αι σιχτιρ πια:(:mad:

Καταρχας μην στεναχωριεσαι.
Εχω κοπει και γω και σε καταλαβαινω απόλυτα.
Πραγματικα το GCVR ειναι ΜΕΓΑΛΗ παγιδα.Γιατι μπορεις καλλιστα να κανεις ταραμα την αρίθμηση και να τα πας όλα αλλα ντι άλλων.
2 φορες κοντεψε να μου συμβει στο real exa αυτό.
Τωρα στο Speaking διορθωνεσαι εύκολα.
Το πιο απλο ειναι να μιλας να αγγλικα.Αν αισθανεσαι ενα κομπο στο λαιμό σου ή αν δυσκολευεσαι να προφερεις καποια συμφωνα ή φωνήεντα στο Internet θα βρεις πληθωρα ατομων που προετοιμαζονται για CPE και σιγουρα αν υπαρξει μια τριβή με αυτούς θα σε βοηθησει να overcome the difficulties.Μην απογοητευεσαι και DONT GIVE UP!;)
-----------------------------------------
δηλαδη μαλλον δεν ισχυει ατυο με το απογευμα που ειπε

Oχι,;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Καταρχας μην στεναχωριεσαι.
Εχω κοπει και γω και σε καταλαβαινω απόλυτα.
Πραγματικα το GCVR ειναι ΜΕΓΑΛΗ παγιδα.Γιατι μπορεις καλλιστα να κανεις ταραμα την αρίθμηση και να τα πας όλα αλλα ντι άλλων.
2 φορες κοντεψε να μου συμβει στο real exa αυτό.
Τωρα στο Speaking διορθωνεσαι εύκολα.
Το πιο απλο ειναι να μιλας να αγγλικα.Αν αισθανεσαι ενα κομπο στο λαιμό σου ή αν δυσκολευεσαι να προφερεις καποια συμφωνα ή φωνήεντα στο Internet θα βρεις πληθωρα ατομων που προετοιμαζονται για CPE και σιγουρα αν υπαρξει μια τριβή με αυτούς θα σε βοηθησει να overcome the difficulties.Μην απογοητευεσαι και DONT GIVE UP!;)
-----------------------------------------


Oχι,;)

εχω προβλημα στα προφορικα...δυστυχως δεν ειμαι απο τους τυπους των προφρικων...δεν μιλαω πολυ γενικοτερα....αλλα και γερμανικα ειχα προβλημα και καθισαμε και δουλεψαμε και πηρα 25/25 στις εξετασεις...αγγλικα σε ενα μηνα την παρακαλαγα να κανουμε προφορικα και ενα τεστ ολοκληρο δεν καναμε...εγω πρωτη φορα κοβομαι και νιωθω πολυ περιεργα τωρα...μεχρι τωρα 6 πτυχια εδωσα και τα πηρα ολα...στο πιο σημαντικο τα κανα σαλατα....και δεν εχω καμια ορεξη να τα συνεχισω αυτη τη χρονικη στιγμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Mην τα παρατάς.
Προσπαθησε να βρεις μια καθηγητρια οπου το μαθημα να γινεται εξ ολοκληρου στα Αγγλικα.Βοηθάει πραγματικά.
Το αλλό είναι να προσπαθήσεις να χαλαρώσεις κατα την διαρκεια της εξετασης και να σκεφτεσαι πως κάνεις μια φιλική κουβέντα.
Σορρυ που σου υποδεικνυω πραγματα αλλα πιστευω πως ισως μπορω να σε βοηθησω γιατι τα προφορικα ειναι το φορτε μου και ειμαι πολυ ομιλητικος τύπος.
Προσπαθησε επίσης να κανεις μια εντριβη με ξενους.
Δεκαδες ατομα θελουν να μιλησουν Via Skype για να κανουν βελτιωση των oral skills.
Kανε και συ το ίδιο!
Μπορεις να τα καταφερεις!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennykwn

Νεοφερμένος

Η pennykwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
και εγω ετσι νιωθω.... κοπηκα στο listening... στενοχωρηθηκα παρα πολυ.. δουλεψα πολυ γαμωτο και αυτο ειναι το κριμ.. να διαβαζεις ωρες και ωρες και τελικα να κοβεσαι... φφφφφφ και τι να κανω για το listening... !!!! ειτε ακους ειτε οχι!! ασε που ηταν τρομερα γρηγορο και στο τελος δεν σε αφησαν ουτε καν 2 λεπτα για να ελεγξεις αν εχεις μαυρισει σωστα τις κουκιδες!!!!!!!!!!!! εχεις και το αγχος απο πανω!! πραγματικα οταν αρχισε η κασσετα εμεινα!!! ηθελα να παραδωσω το γραπτο και να φυγω.. ηξερα πως το χα χασει το παιχνιδι.... φφφφφφφφ.. το gcvr ηταν βατο ..οκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Mην τα παρατάς.
Προσπαθησε να βρεις μια καθηγητρια οπου το μαθημα να γινεται εξ ολοκληρου στα Αγγλικα.Βοηθάει πραγματικά.
Το αλλό είναι να προσπαθήσεις να χαλαρώσεις κατα την διαρκεια της εξετασης και να σκεφτεσαι πως κάνεις μια φιλική κουβέντα.
Σορρυ που σου υποδεικνυω πραγματα αλλα πιστευω πως ισως μπορω να σε βοηθησω γιατι τα προφορικα ειναι το φορτε μου και ειμαι πολυ ομιλητικος τύπος.
Προσπαθησε επίσης να κανεις μια εντριβη με ξενους.
Δεκαδες ατομα θελουν να μιλησουν Via Skype για να κανουν βελτιωση των oral skills.
Kανε και συ το ίδιο!
Μπορεις να τα καταφερεις!:no1:

τωρα θα παω δευτερα λυκειου.....και παω ακομα γερμανικα και μπασκετ...και μαλλον φροντιστηριο απο φετος....προτιμω να τελειωσω τα γερμανικα πρωτα που ειμαι και πολυ καλυτερος απο οτι στα αγγλικα....και τα αγγλικα οταν σπουδαζω....ουτως η αλλως να το παρω απο τωρα αχρηστο μου ειναι και θα τα ξεχασω....αγγλικα εξαλλου δεν διαβαζα καθολου σε 2 χρονια προετοιμασιας για το προφ δεν εγραψα ουτε 10 εκθεσεις...ηταν και το φροντ χαλια γιατι ισα που πηγαιναμε....εγω δεν διαβαζα καθολου...διαβασμα απο την αρχη θελει...καλυτερα να το κανω αργοτερα στο πανεπιστημιο που θα χω περισσοτερο χρονο απο οτι τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
τωρα θα παω δευτερα λυκειου.....και παω ακομα γερμανικα και μπασκετ...και μαλλον φροντιστηριο απο φετος....προτιμω να τελειωσω τα γερμανικα πρωτα που ειμαι και πολυ καλυτερος απο οτι στα αγγλικα....και τα αγγλικα οταν σπουδαζω....ουτως η αλλως να το παρω απο τωρα αχρηστο μου ειναι και θα τα ξεχασω....αγγλικα εξαλλου δεν διαβαζα καθολου σε 2 χρονια προετοιμασιας για το προφ δεν εγραψα ουτε 10 εκθεσεις...ηταν και το φροντ χαλια γιατι ισα που πηγαιναμε....εγω δεν διαβαζα καθολου...διαβασμα απο την αρχη θελει...καλυτερα να το κανω αργοτερα στο πανεπιστημιο που θα χω περισσοτερο χρονο απο οτι τωρα


Καλά όπως νομίζεις!;)
-----------------------------------------
και εγω ετσι νιωθω.... κοπηκα στο listening... στενοχωρηθηκα παρα πολυ.. δουλεψα πολυ γαμωτο και αυτο ειναι το κριμ.. να διαβαζεις ωρες και ωρες και τελικα να κοβεσαι... φφφφφφ και τι να κανω για το listening... !!!! ειτε ακους ειτε οχι!! ασε που ηταν τρομερα γρηγορο και στο τελος δεν σε αφησαν ουτε καν 2 λεπτα για να ελεγξεις αν εχεις μαυρισει σωστα τις κουκιδες!!!!!!!!!!!! εχεις και το αγχος απο πανω!! πραγματικα οταν αρχισε η κασσετα εμεινα!!! ηθελα να παραδωσω το γραπτο και να φυγω.. ηξερα πως το χα χασει το παιχνιδι.... φφφφφφφφ.. το gcvr ηταν βατο ..οκ!

Πραγματι τα πραγματα ειναι πολυ πιεστικα στο Μισιγκαν.
Ή την έχεις την απάντηση ή δεν την έχεις!;)
Τεσπα...
Στα υπόλοιπα παρτ τι είχες εκτός απο το Listening?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

St3lios

Νεοφερμένος

Ο St3lios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
αυτο που μου κανει εντυπωση και ετυχε και σε μια φιλη μου ειναι το οτι την αντιμετωπιζαν σαν να αναγνωριζαν οτι ολα ειναι οk και μαλιστα την διεκοπταν ενω μιλουσε και τελικα της εβαλαν BF!! αυτο δν ειναι παραλογο???... οταν βλεπεις οτι καποιος κινδυνευει να κοπει δεν σταματας την προσπαθεια του σαν να μην χρειαζεται:mad::mad:
και με μένα το ίδιο έγινε, τελικά πήρα BF speaking αλλά ευτυχώς πέρασα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennykwn

Νεοφερμένος

Η pennykwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
απο οτι θυμαμαι LP και P... πιο ακριβη αποτελεσματα δεν θυμαμαι να σου πω.. στην συγχυση μου επανω ακουσα μονο το φαιλ στο listening και τα αλλα τα ξεχασα.. ξερεις ειχα παρει το ecce το 2003 και η προετοιμασια μου εγινε μεσα σε 8 μηνες.. αλλα ειχα ελπιδες.. τα περασα ολα τα μερη...αλλα αυτο οχι.... :(:'(.. και στο φροντιστηριο τα περνουσα τα listening και ειδικα τους 2 τελευταιους μηνες με σκορ πανω απο 75.. αλλα ηταν πολυ γρηγορο... και πανικοβληθηκα.. δεν προλαβαινα ουτε να μαυρισω κουκκιδες ουτε να διαβασω τις απαντησεις ουτε να ακουσω..:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια για πειτε λιγο αν θελετε τα αναλυτικα σας αποτελεσματα και στα υπολοιπα μερη να δουμε τελικα τι αποδειχτηκε δυσκολο και τι εύκολο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennykwn

Νεοφερμένος

Η pennykwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
και με μένα το ίδιο έγινε, τελικά πήρα BF speaking αλλά ευτυχώς πέρασα..


με bf παιρνας???????????????????!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enitron

Νεοφερμένος

Η enitron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
παιδιά ξέρετε μήπως αν θα μπορούμε να δούμε τα αποτελέσματα του ecpe μετά της 12???μου είπαν από το φροντιστήριο ότι έχω περάσει αλλά αν δεν το δω με τα ίδια μου τα μάτια δεν καθησυχάζω...
και κάτι ακόμα...teo??είσαι απίστευτος...το ξέρεις...?τόσες πληροφορίες και μάλιστα έγκυρες??? σε παρακολουθώ εδώ και μέρες και είμαι σίγουρη ότι εισαι και εσυ μελλοντικό pc frick...δεν το λέω για κακό...:P
εγώ στα 15 μου...ήμουν τελείως στον κόσμο μου...τι να πω...keep going teo:no1:
τα δικά μου αποτελέσματα, ήταν gcvr&writing LP ενώ speaking &listening P αυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennykwn

Νεοφερμένος

Η pennykwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
τελικα πως μπορουμε να δουμε η μαλλον ποτε μπορουμε να δουμε τα αποτελεσματα μας στο hau.gr??? ακομα λεει οτι δεν εχουν δημοσιευθει τα αποτελεσματα μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top