Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Έφη X.

Νεοφερμένος

Η Έφη X. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ!
Άντε να δούμε αύρο...βγαίνουν και τα αποτελεσματα του Cambridge..
Αγωνιαααααααααααααααα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
2πλο εγκεφαλικό εεε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ευχαριστώ πολύ!
Άντε να δούμε αύρο...βγαίνουν και τα αποτελεσματα του Cambridge..
Αγωνιαααααααααααααααα...

Καλη επιτυχια!!!!!! :)
Και εγω περιμενω τα αποτελεσματα του Cambridge
Μακαρι να εχω περασει και εκει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Σας ευχομαι ολοχυχα να πάρετε και το Michigan και το Cambridge!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi1823

Νεοφερμένος

Η evi1823 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
καλησπερα μηπως γνωριζει καποιος ποτε βγαινουν τα αποτελασματα για edexcel???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Tην αλλη βδομαδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi1823

Νεοφερμένος

Η evi1823 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παρακαλω...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσοσ33621

Νεοφερμένος

Ο μητσοσ33621 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
to phraaaa
honored passed :jumpy::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anette

Νεοφερμένος

Η anette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
αντε υπομονη σε 15-16 ωρες θα μαθω και εγω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...debbie...

Νεοφερμένος

Η. ..debbie... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
παιδια το πηρα....!!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
ευτυχως...αν και δν εμεινα ευχαριστημενη με τους βαθμους αλλα σημασια εχει οτι τ πηρα....!!!!!
καλα αποτελεσματα σ οσους δεν εχουν μαθει ακομη,συγχαρητηρια σε αυτους που το πηραν και παιδια οσοι δεν τ πηρατε.......ψυχραιμιαααααα.....!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έφη X.

Νεοφερμένος

Η Έφη X. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ...
Ελπίζω τα αποτελεσματα να είναι καλά για όλους..
Αυριο θα ξέρουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
ρε φουστη μου κοπηκα....σε προφορικα και στα κειμενα...ρε γαμωτο θα σκασω κοπηκα στα κειμενα που ειναι το δυνατο μου σημειο....δεν γινονται αυτα τα πραγματα ρε γαμωτο:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
ρε φουστη μου κοπηκα....σε προφορικα και στα κειμενα...ρε γαμωτο θα σκασω κοπηκα στα κειμενα που ειναι το δυνατο μου σημειο....δεν γινονται αυτα τα πραγματα ρε γαμωτο:(

oταν λες κειμενα εννοεις το reading ε?
αφου ομως βγαινει συνολικος βαθμος για gcvr πως ξερεις οτι δεν πηγες καλα ειδικα στα κειμενα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Ναι για τα φροντιστηρια βγηκαν και για τους μεμονωμενους υποψηφιους!

Για τους υποψηφιους που θελουν να δουν μονοι τους τα αποτελεσματα και εδωσαν μεσω φροντ. θα περιμενουν ως αυριο το πρωί!:)

Οχι Τεολ εγω που εδωσα μεσω φροντιστηριου μπορω να τα δω!!!!!!:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Οχι Τεολ εγω που εδωσα μεσω φροντιστηριου μπορω να τα δω!!!!!!:no1::no1:

κι εγω! (δυστυχως:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
κι εγω! (δυστυχως:D)

γτ δυστυχως???κοπηκες???δεν πειραζει:no1::no1:..
εμεις να ειμαστε καλα να ξαναδινουμε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
γτ δυστυχως???κοπηκες???δεν πειραζει:no1::no1:..
εμεις νε ειμαστε καλα να ξαναδινουμε:)

ναι: oral bf, listening f, writing pass, gcvr pass

listening το περιμενα, το oral με παραξενεψε καπως με αυτα που ακουγα για τα προφορικα και το πολυ μικρο ποσοστο αποτυχιας παραδοσιακα...!!
κριμα παντως γιατι πηγα καλα σε δυσκολα parts οπως gcvr και writing.
νταξει πρωτη φορα βεβαια εδινα, ειχα να ασχοληθω με αγγλικα πολλα χρονια.
υγεια πανω απ'ολα!!! :P
θα ξαναδωσω νοεμβρη!! 3 μηνες ειναι.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
ναι: oral bf, listening f, writing pass, gcvr pass

listening το περιμενα, το oral με παραξενεψε καπως με αυτα που ακουγα για τα προφορικα και το πολυ μικρο ποσοστο αποτυχιας παραδοσιακα...!!
κριμα παντως γιατι πηγα καλα σε δυσκολα parts οπως gcvr και writing.
νταξει πρωτη φορα βεβαια εδινα, ειχα να ασχοληθει με αγγλικα πολλα χρονια.
υγεια πανω απ'ολα!!! :P
θα ξαναδωσω νοεμβρη!! 3 μηνες ειναι.....

Αυτος εισαι:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top