Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

aristidis

Νεοφερμένος

Ο aristidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Παντως εγω δεν το χαρηκα οσο επρεπε:bye:....
ισως επειδη ημουν βεβαιη οτι κοπηκα κ ακομη δεν το εχω συνειδητοποιησει...!!!να φανταστειτε το βραδυ πριν βγουν τα αποτελεσματα ειδα ονειρο οτι περασα!!!κ οταν ξυπνησα μουτζωθηκα:P:P!

ΑΑΑΑ! με 2 LP,1 HP k 1 P με τι περναμε>>LP OR P??
Ξερετε??
τι εδινεςςςςςςςςςςς????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
ECPE νομιζω εδινε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristidis

Νεοφερμένος

Ο aristidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 82 μηνύματα.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Που να την έβριζα κιόλας.....
Fail θα μου έβαζε.
Αντώνη που έδωσες εσύ??

Αθήνα, ECPE, στην ΕλληνοΑμερικανικη στο κεντρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Πάλι καλά που με έκοψε να ρίξω μια ματιά και εδώ πέρα να δω τι γίνεται με τα αποτελέσματα...

Final: P
P/F: Pass
SPK: HP
LST: HP
GCVR: HP
WRI: P
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!

Κάτι κάναμε! :)

Υ.Γ. E.C.P.E. έδινα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια σαν εμπειρια πως σας φανηκαν οι εξετασεις?
-----------------------------------------
Πάλι καλά που με έκοψε να ρίξω μια ματιά και εδώ πέρα να δω τι γίνεται με τα αποτελέσματα...

Final: P
P/F: Pass
SPK: HP
LST: HP
GCVR: HP
WRI: P
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!

Κάτι κάναμε! :)

Υ.Γ. E.C.P.E. έδινα!

Να υποθέσω πως δεν αντέγραφες εε?:P:D:lol:

Congratulations!!!;);):no1::no1::D:D:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Παιδια σαν εμπειρια πως σας φανηκαν οι εξετασεις?

εμενα τα γραπτα μου φανηκαν πολυ γρηγορα, δεν ειχες χρονο να σκεφτεις καθολου, επρεπε να απαντας γρηγορα, δεν υπηρχε χρονος για πολυ σκεψη γιατι θα 'βγαινες εκτος χρονου
βεβαια το ηξερα οτι θα 'ναι ετσι στην προετοιμασια

αυτο που λενε ολοι σαν καραμελα οτι του Μισιγκαν ειναι πιο ευκολο απο του Κεμπριτζ και δωστε Μισιγκαν να τελειωνετε πιστευετε οτι εχει αρχισει σιγα σιγα να καταρριπτεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas741

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Παιδια σαν εμπειρια πως σας φανηκαν οι εξετασεις?
-----------------------------------------
Κοίτα σαν εμπειρία ήταν καλά:)
Βασικά εγώ δεν πήγαινα για να το πάρω.
Απλά πήγα να δοκιμάσω μπας και γλυτώσω μια χρονιά.
Και ευτυχώς τη γλύτωσα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eγω πιστευω πως ναι...

Και γω στο Μισιγκαν με καλες εντυπωσεις έμεινα.
3 ωρες ουτε που καταλαβα πως πέρασαν...
Μονο η Chief Examiner Μου την έσπασε λίγο γιατί βαριούνταν που ζούσε...
Ασε που μας κρατησε μονο 3 και 15 λεπτα.
Περσι μας ειχαν βαλει 1 παρα 20 και βγηκαμε 4.30.
Σχεδον 4 ωρες...
Η περσινη ηταν πολυ Haniball σαν εξεταστρια...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Eγω πιστευω πως ναι...

Και γω στο Μισιγκαν με καλες εντυπωσεις έμεινα.
3 ωρες ουτε που καταλαβα πως πέρασαν...

ολοι μας εχουν πρηξει...το Μισιγκαν ειναι πιο ευκολο και πιο ευκολο...
μονο και μονο οτι πρεπει να σκεφτεσαι πολυ γρηγορα το κανει αρκετα δυσκολο...!!

πολλοι το εχουν υποτιμησει μου φαινεται σε αξια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Αν κοιτούσα να αντιγράψω, δε θα είχα ούτε χρόνο να σκουπίσω τον ιδρώτα μου! Χωρίς πλάκα, στο τέλος πήγαινα σα μηχανάκι. Στο writing ψαχνόμουν να βάλω τις τελευταίες "πινελιές", στο δε GVCR κόλλησα σε ένα για 5 λεπτά και μετά στο Cloze πήγαινα φορτσάτος.

Το μόνο που δεν κατάλαβα στα αποτελέσματα είναι εκείνο το P/F που λέει τι σημαίνει. Pass/Fail;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Πρεπει να εισαι ξεφτερι και να παίρνεις αποφαση σαν σπίρτο...
Αλλιως σε 80 και 75 λεπτα δεν σώζεσαι με τιποτα.

Σε 30 λεπτα έκθεση τι να πρωτογράψεις πάντως...
-----------------------------------------
Αν κοιτούσα να αντιγράψω, δε θα είχα ούτε χρόνο να σκουπίσω τον ιδρώτα μου! Χωρίς πλάκα, στο τέλος πήγαινα σα μηχανάκι. Στο writing ψαχνόμουν να βάλω τις τελευταίες "πινελιές", στο δε GVCR κόλλησα σε ένα για 5 λεπτά και μετά στο Cloze πήγαινα φορτσάτος.

Το μόνο που δεν κατάλαβα στα αποτελέσματα είναι εκείνο το P/F που λέει τι σημαίνει. Pass/Fail;

Pass/Fail σημαινει ναι...

Για να πιεις νερο δεν έχεις χρόνο όχι για να ιδρώσεις...
Και ναι ειναι σαν τα μηχανακια.Σαν αυτόματο έκανα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έφη X.

Νεοφερμένος

Η Έφη X. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να μου πει αν έχουν βγει τα αποτελεσματα όλων των υποψηφίων του ECPE?
Κάθε φορα που μπαίνω στον Ορφέα μου λέει οτι τα αποτελεσματα μου δεν έχουν δημοσιευτεί ακόμα..
Τι να κάνω?
ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Θα βγουν ολα αυριο το πρωί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zina94

Νεοφερμένος

Η zina94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
εγω ξερω οτι εχουν βγει για τα φροντιστηρια,,για τους υπολοιπους δεν ξερω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ναι για τα φροντιστηρια βγηκαν και για τους μεμονωμενους υποψηφιους!

Για τους υποψηφιους που θελουν να δουν μονοι τους τα αποτελεσματα και εδωσαν μεσω φροντ. θα περιμενουν ως αυριο το πρωί!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Προσπαθήστε μήπως τα καταφέρετε από δω... https://results.hau.gr/?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Riri

Νεοφερμένος

Η Riri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Θα βγουν ολα αυριο το πρωί!
Από το πρωί με την αυγούλα! Μην σου πώ θα στρωθούν στην δουλεία απο τις 6 για να δούμε εμείς τα αποτελεσματά μας!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έφη X.

Νεοφερμένος

Η Έφη X. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Επειδη είμαι διακοπές είναι λίγο δυσκολο να επικοινωνησω με το φροντιστήριο μου...
Εδώ και μέρες προσπαθω να δω τα αποτελεσματα μου..
Αν ξέρει κάποιος σίγουρα πότε θα δημοσιευτούν τα αποτελέσματα για τους υποψηφίους ας μου το πει,γιατι δεν αντέχω να περιμένω άλλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Θα βγούν αύριο!
Ειναι οριστικο και αμετακλητο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top