Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
ισως καποια φροντιστηρια τα μπερδεψανε...πολυ περιεργο για μια τοσο οργανωμενη διαδικασια στη HAU:D
ίσωσ στο φροντιστηριο σας σας δηλωσαν μεμονομένουσ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
και στα γερμανικα παλια δεν ηταν με 2 ατομα στα προφορικα ... αλλα οι εξεταστες ηταν παντα 2...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τα κριτηρια βαθμολόγησης του Oral Part ECPE:
Discourse and Interaction
(Development, Functional Range, and Listening Comprehension)
Linguistic Resources (Range and Accuracy of Vocabulary and Grammar)
Delivery And Intelligibility
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afroula12

Νεοφερμένος

Η Afroula12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
δε νομιζω οτι ειναι τυχαιο που αλλαξαν το συστημα στα προφορικα φετος
το μονο που δεν θελαν ηταν να βοηθησουν τους υποψηφιους μαλλον...

βασικα εγω πιστευω οτιι προσπαθουν να το δυσκολεψουν γενικα...αλλα [αποψη μου παντα] αν εξαιρεσεις τις περιπτωσεις που επεσαν οτι να ναι θεματα θεωρω πως σαν προφορικα ηταν βατα... δν ηταν τπτ το ιδιαιτερο.. απλαα ειχαν μεγαλυτερη διαρκεια και πρεπει να υπαρχει αλληλεπιδραση με ακομα εναν υποψηφιο που στο κατω κατω αυτο ειναι τα προφορικα να μπορεις να επικοινωνησεις...Αποψη μου παντα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
ναι απο οργανωση αλλο τιποτα...πηρα πριν λιγο τηλεφωνο και το σηκωσε η ιδια γλυκια φωνη που το χε σηκωσει και σε εναν αλλο φιλο χτες και μου πε αυριο 10η ωρα θα χουν βγει για ολους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tnsdms

Νεοφερμένος

Ο tnsdms αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
μπορουμε να ανοιξουμε ενα pol με την βαθμολογια μας στα προφορικα????θα ειχε ενδιαφερον νομιζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
και στα γερμανικα παλια δεν ηταν με 2 ατομα στα προφορικα ... αλλα οι εξεταστες ηταν παντα 2...

το σωστο ειναι να ναι παντα δυο....γιατι για παραδειγμα σε μια ακραια περιπτωση που ο εξεταζομενος γνωριζει τον εξεταστη τοτε αν ειναι ενας τον περναει ακομα και αν δεν ξερει τιποτα..αλλα αν ειναι 2 δεν μπορει να το κανει..η και το αντιστροφο αν ειναι ενας στριμμενοσ μπορει να σε κοβει μονος του για πλακα...
-----------------------------------------
βασικα εγω πιστευω οτιι προσπαθουν να το δυσκολεψουν γενικα...αλλα [αποψη μου παντα] αν εξαιρεσεις τις περιπτωσεις που επεσαν οτι να ναι θεματα θεωρω πως σαν προφορικα ηταν βατα... δν ηταν τπτ το ιδιαιτερο.. απλαα ειχαν μεγαλυτερη διαρκεια και πρεπει να υπαρχει αλληλεπιδραση με ακομα εναν υποψηφιο που στο κατω κατω αυτο ειναι τα προφορικα να μπορεις να επικοινωνησεις...Αποψη μου παντα..

ναι αλλα δεν ειναι και πολυ καλο που εξαρτασαι απο τον αλλον...αν ο αλλος δεν μιλαει καν και δεν σου τα περιγραφει καλα σε κοβει και σενα χωρις να το καταλαβεις...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Προσωπικα και στο ECCE δεν ειδα φετος πολλα HP.
Περσι πολλα ΗΡ στα προφορικα...:)

Παντως εγω θα την πνιξω αν την ξαναδω την εξεταστρια που μου έβαλα PASS προφορικα...:P
Hθελα ΗΡ!
Αδικα πήρα 17/20 στο ΚΠγ και ξελαρυγγίστηκα να μιλαω σε αυτήν του Michigan??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
τεοοοο!πώς το δημιούργησες το θέμα??θέλω να φτιάξω ένα κ δεν μπορώ... :(σορρυ για το άσχετο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pumyra

Νεοφερμένος

Η Pumyra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
το σωστο ειναι να ναι παντα δυο....γιατι για παραδειγμα σε μια ακραια περιπτωση που ο εξεταζομενος γνωριζει τον εξεταστη τοτε αν ειναι ενας τον περναει ακομα και αν δεν ξερει τιποτα..αλλα αν ειναι 2 δεν μπορει να το κανει..η και το αντιστροφο αν ειναι ενας στριμμενοσ μπορει να σε κοβει μονος του για πλακα...
-----------------------------------------


ναι αλλα δεν ειναι και πολυ καλο που εξαρτασαι απο τον αλλον...αν ο αλλος δεν μιλαει καν και δεν σου τα περιγραφει καλα σε κοβει και σενα χωρις να το καταλαβεις...:mad:

... :( ... για την περίπτωσή μου μιλάτε... :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
ασε τεο κα εγώ περίμενα τπυλάχιστον pass στα προφορικά αλλά... πήρα high pass στο listening :P που δεν το περίμενα καθόλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
τεοοοο!πώς το δημιούργησες το θέμα??θέλω να φτιάξω ένα κ δεν μπορώ... :(σορρυ για το άσχετο.....

Σιγα βρε συ!
Βρισκεις ενα κοκκινο κουμπακι που λεε"νεο θέμα";)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afroula12

Νεοφερμένος

Η Afroula12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ναι αλλα δεν ειναι και πολυ καλο που εξαρτασαι απο τον αλλον...αν ο αλλος δεν μιλαει καν και δεν σου τα περιγραφει καλα σε κοβει και σενα χωρις να το καταλαβεις...:mad:[/quote]


κοιτα δν λεω πως δν υπαρχουν περιπτωσεις στις οποιες παιδια χαντακω8ηκαν λογο αυτου του γεγονοτος αλλα και παλιι υπαρχει και χρονος για να σε εξετασει μεμονωμενα ο εξεταστης.. αλλα και παλι ξερω παιδιαα που κοπηκαν εξαιτιας αυτου που ειπες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
... :( ... για την περίπτωσή μου μιλάτε... :xixi:

ναι αλλα υπαρχει παντα και η αλλη πλευρα του νομισματος...ενω αν εισαι μονος σου εισαι σιγουροσ για τον ευατο σου και σε βοηθαει περισσοτερο και ο εξεταστης..αποψη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
ασε τεο κα εγώ περίμενα τπυλάχιστον pass στα προφορικά αλλά... πήρα high pass στο listening :P που δεν το περίμενα καθόλου

Τρισαθλιοι άνθρωποι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
εγω προφορικα τα κανα σαλατα...μαυτα που ακουω απο σας παιζει να πηρα και φαιλ...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ελα βρε συ...
Θετικη σκεψη είπαμε...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afroula12

Νεοφερμένος

Η Afroula12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ακριβως...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
θετικη σκεψη οπως λεμε θετικη ενεργεια???στα προφορικα ειναι το αδυναμο σημειο μου...το παραδοξο παντως ειναι οτι πηρα αριστα στα γερμανικα στα προφορικα....αλλα αλλο αγγλικα....αυτα τα μισωωωωωωωωωωω
-----------------------------------------
ησυχια στο φορουμ μετα απο την εκδοση των αποτελεσματων....ενω πριν γινοτανε μεγαλος χαμος....παιζει ομως να ειμαι ο μονος που δεν τα ξερω ακομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
ίσωσ στο φροντιστηριο σας σας δηλωσαν μεμονομένουσ!!

ισως εγινε αυτο, δε γνωριζω. απλα δοκιμασα με τον κωδικο μου και μου βγηκαν απο χτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top