Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
στην σελιδα της hau λεει καθαρα πως για τις εξετασεις proficiency Μαιου 2009 περνας αν εχεις κοπειι μονο σε ενα part
αυτο ειναι μονο για το προφ και ισχυει απο αυτο τον μαιο μεχρι να αποφασισουν κατι αλλο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afroula12

Νεοφερμένος

Η Afroula12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Παιδια βοηθεια!!!δεν μπορω να δω τα αποτελεσματα μου(ecpe)...πως τα βλεπετε ολοι και εγω δεν μπορω...??????????μηπως φταιει το οτι εδωσα με φροντιστηριο???


οχι.. δν φταιει αυτοο.. τα αποτελεσματα μεχρι να αναρτηθουν στην ιστοσελιδα μπορει να τα μαθει μονο η καθηγητρια σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sinty

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
στην σελιδα της hau λεει καθαρα πως για τις εξετασεις proficiency Μαιου 2009 περνας αν εχεις κοπειι μονο σε ενα part
α ναι!!!το ακουσα και εγω αυτο!!!τεσπα..σας καληνυχτιζω και τα λεμε αυριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Και μαλλον Παρασκευη μεσιμερι θα τα βγαλουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzeni16

Νεοφερμένος

Η tzeni16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
οχι.. δν φταιει αυτοο.. τα αποτελεσματα μεχρι να αναρτηθουν στην ιστοσελιδα μπορει να τα μαθει μονο η καθηγητρια σου
δεν μπορω να την βρω στο τηλ...και το φροντιστηριο ειναι κλειστο...αρα μαλλον θα τα μαθω την παρασκευη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
υπομονη σε οσους δεν τα εχουν μαθει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~D FOR EVER~

Νεοφερμένος

Η ~D FOR EVER~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω κατι τωρα που βγηκαν τα αποτελεσματα ειχα 1 hp 1p 1lp και 1 bf, εχω περασει με c ή b?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
υπομονη σε οσους δεν τα εχουν μαθει....

ευκολο το λες....τωρα που μαθατε εσεις το παιζετα χαλαροι:P
-----------------------------------------
παιδια να ρωτησω κατι τωρα που βγηκαν τα αποτελεσματα ειχα 1 hp 1p 1lp και 1 bf, εχω περασει με c ή b?

καλα μωρε τωρα με τι καθεσαι και ασχολεισαι?
-----------------------------------------
παιδια να ρωτησω κατι τωρα που βγηκαν τα αποτελεσματα ειχα 1 hp 1p 1lp και 1 bf, εχω περασει με c ή b?

καλα μωρε τωρα με τι καθεσαι και ασχολεισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PSholic_xD

Νεοφερμένος

Ο PSholic_xD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Ειναι ιδεα μου η παραηταν αυστηροι φετος????
Γιατι κοιτουσα βαθμολογιες απο προηγουμενες χρονιες στο Φροντηστηριο μου,και μαθητες που δεν ηταν πολυ καλοι στα αγγλικα και το Lower του Cambridge το επαιρναν με C η και καθολου,ειχαν HP σε 2 η 3 sections!Εσεις τι πιστευετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
μπα αμα δεις σς ολες τις σελιδες αυτο ελεγα υπομονη....εγω εμαθα σημερα του λοουερ που τα μαθαιναν ολοι την δευτερα,,.....
-----------------------------------------
Ειναι ιδεα μου η παραηταν αυστηροι φετος????
Γιατι κοιτουσα βαθμολογιες απο προηγουμενες χρονιες στο Φροντηστηριο μου,και μαθητες που δεν ηταν πολυ καλοι στα αγγλικα και το Lower του Cambridge το επαιρναν με C η και καθολου,ειχαν HP σε 2 η 3 sections!Εσεις τι πιστευετε?
δεν καταλαβα .......τι εννοεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PSholic_xD

Νεοφερμένος

Ο PSholic_xD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
να μωρε...βλεπω πολλα LP σε εκθεση και Oral!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
:sleep:ναι οντως,......τι να πει κανεις???...παω για νανι θα βαθμολογισαν ποιο αυστηρα :bye:....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Eve =)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
και απο μενα καληνυχτα...οσοι το πηρατε συγχαρητήρια και οσοι όχι(οπως εγω) να σκεφτεστε οτι η ζωη δεν τελειωνει σε μια αποτυχια... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ISI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Οχι ειναι ολοσωστα και πέρασες!
ΤΕΛΟΣ!!!
αχ ησυχασα! εχω τρελαθει σας λεω! ενω μ ειπε οτι περασαμε μονο εγω κ ενα αλλο κοριτσακι...κ ενω μου εδειξε την βαθμολογια μου να τη δω κ μονος μου απο τον υπολογιστη (3 lowpass+1 pass) εχω την ηλιθια αμφιβολια οτι μπορει να ειδα λαθος..ή να χει γινει λαθος...ή..ή...!!!!!!!!!! δεν παω καλαααααααααα! ισως αυριο να το εχω πιστεψειιιιιιιι!!!!!!!!!! :D:D:D[/quote]

νταξ η περιπτωση σου ειναι αγιατρευτη παιδι μου.δν θελω σε καμια περιπτωση τι θα κανεις του χρονου που θα σαι γ λυκειου και θα περιμενεις αποτελεσματα πανελληνιων..για να μην πω αν και οταν περασεις στο πανεπιστημιο...πολλαπλα εγκεφαλικα..και το χειροτερο ειναι πως τρελαινεις κι εμας...:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Απλως ειμαι ΠΟΛΥ τυχερος και το πηρα....Πιστευω πως βαθμολογισαν λιγο αυστηρα φετος ...δεν ξερω τι να πω.Παρακατω οι βαθμοι μου!
Exam Results
------------
Examination: E.C.C.E. MAY 2009
Final: P
P/F: Pass
ORAL: P
LST: LP
GVR: LP
WRI: LP

Θελω να ρωτησω απο που μεχρι που ειναι το LP απο το 65-80% ή απο 65-75%?

Πω πω δεν μπορω να κοιμηθω απο τη ζεστη...Πιος ειναι Online να μου κρατησει παρεα?:P:P
-----------------------------------------
δεν μπορω να την βρω στο τηλ...και το φροντιστηριο ειναι κλειστο...αρα μαλλον θα τα μαθω την παρασκευη...
Αφου γινεται να βαλεις τον κωδικο και να τα δεις απο σημερα το απογευμα...Εγω τα ειδα σημερα κατα της 5.30 μ.μ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzeni16

Νεοφερμένος

Η tzeni16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
I don't know what's wrong...every time i try to see my results it says that my results have not been published yet...sorry for writing in english but i am connected from my phone right now and there are no greek characters.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
ΗΡ:90-100%
Ρ:80-89%
LP:65-79%
BF:50-64%
F:0-50%
-----------------------------------------
Ειναι ιδεα μου η παραηταν αυστηροι φετος????
Γιατι κοιτουσα βαθμολογιες απο προηγουμενες χρονιες στο Φροντηστηριο μου,και μαθητες που δεν ηταν πολυ καλοι στα αγγλικα και το Lower του Cambridge το επαιρναν με C η και καθολου,ειχαν HP σε 2 η 3 sections!Εσεις τι πιστευετε?

συμφωνω μαζι σου. ηταν πολυ αυστηροι φετος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Final: F
P/F: Fail
ORAL: P
LST: BF
GVR: BF
WRI: LP

παιδια δεν περασα:(:'(

Τα ίδια εχουμε . Μόνο που εγω εχω προφορικα LP και είναι πρώτη φορά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas741

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Παιδιά είναι ιδέα μου ή φέτος ήταν αυστηροί???
Speaking και writing μου έβαλαν LP και σε πολλούς συμμαθητές μου έγινε το ίδιο.
Είναι ιδέα μου ή δεν είχαν τα κέφια τους??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Φετός έπεσε τεράστιο τσεκούρωμα σε έκθεση και προφορικά που οι βαθμοί μπήκαν με φειδώ.Παραξενευτηκα που μια συμμαθητρια μου κοπηκε με τους ίδιους βαθμούς με τον Δεκεμβριο του 2008 που ξαναέδωσε:

Final: F
P/F: Fail
ORAL: LP
LST: BF
GVR: BF
WRI: LP

Παιδια θα σας παρακαλούσα αν είναι δυνατόν όσοι μαθατε και τους βαθμούς και στο Proficiency ή ακομα και στο Lower που καποιοι δεν τους μάθατε ή ακόμα και οσοι μαθουν για το ECPE αυριο να τους παραθετε εδω για να μπορέσουμε να καταλαβουμε τι στο καλό έγινε και έπεσε τέτοιος πέλεκης.

Λοιπον εγω σας λέω μην στεναχωριέστε όσοι κοπήκατε υπαρχει παντα μια 2η ευκαιρία.Μην καταστραφετε το λιγο στο ακομα καλοκαιρι που μας έμεινε βάζοντας πλερέζες.

Τωρα να δούμε και τι παιζει και απο αύριο και στο Cambridge και το γούστο θα ναι στο Cambridge να υπαρξουν καλυτερα ποσοστά απο το Michigan!

Παιδια καλο κουραγιο σε οσους περιμενετε αποτελεσματα!
Καλά αποτελεσματα!
Συγχαρητήρια ξανα σε όσους είχαν το κότσια το δοκίμασαν και το πήραν.
Και σε αυτούς που δέν το πήραν δεν μας παίρνει η απο κάτω.
Μια εξεταση ηταν μια ατυχια θα ξαναδωσουμε και θα το πάρουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top