Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

evi1823

Νεοφερμένος

Η evi1823 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Μαλλον λαθος παραθεση:D:P!!!Τι εννοεις;



ναι ειναι λαθος δεν πηγαινε σε εσενα...σορρυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
παιδια το πτυχιο ποτε παει στα φροντηστηρια? σε ποσες μερες εννοω...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Απο που βγαινει το Y στη βαθμολογιση:):what:;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
μονο μια συμβουλη μην τα αφηνεις τα αγγλικα συνεχισε τα τωρα!τωρα που τα εχεις φρεσκα...μετα θα ειναι ακομα πιο δυσκολα...!σε παρακαλω μην τα αφησεις συχεσε τωρα δωσε παλι το Μαιο γιατι ετσι ελεγα και εγω σιγα μωρε τα κανω μετα που θα ειμαι κ πιο ανετη και τωρα τρεχω και δε φτανω....
μα και τωρα θα τρεχω και δν θα φτανω..θα παω δευτερα λυκειου κ θα εχω πολλες ωρες την ημερα φροντιστηριο..θελω να συγκεντρωθω στα σχολικα μαθηματα τωρα και αργοτερα με το καλο θα ασχοληθω και παλι με τα αγγλικα..ευχαριστω πολυ παντως για την συμβουλη σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχαχ.. έτσι μπράβο Χριστίνα, μαθαίνεις :Ρ
τι εννοεις βρε?20 εβγαλα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@dn@n

Νεοφερμένος

Ο @dn@n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ευτυχως τα ανεβασανε παιδια μπειτε να τα δειτε και για οσους δεν τα εχουν δει καλα αποτελεσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Eve =)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 123 μηνύματα.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Μαλλον πρεπει να γραφτει με σκουρα αυτο:D!
ΓΙΑ ECCE ειναι ANOIXTO και ONLINE!!!
Καλα αποτελεσματα σε οσους ψαχνουν ακομα:no1:!!!
-----------------------------------------
Σου λεει P η F στο Final;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristidis

Νεοφερμένος

Ο aristidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
ΜΜπηκαν κ στο internet...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
ναι αλλα τι εναι αυτο?? ας μου πει καποιος!!!!!
p=pass
f=fail
κοιτα μονο στο final τι σου λεει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
γεια σας παιδια. παρακολουθουσα τη συζητηση ως επισκεπτης και αποφασισα να γραφτω σημερα στο φορουμ.
εγω εδινα πρωτη φορα ecpe και κοπηκα. ημουνα μαθητης σε φροντιστηριο και μπορω να δω κανονικα τα αποτελεσματα μου απο τον Ορφεα.
και επισης και μια συμμαθητρια μου απ' το φροντιστηριο που περασε τα ειδε κανονικα απο τον ΟΡΦΕΑ.
αρα δεν εχουν βγει μονο για τους φροντιστηριουχους στον ορφεα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristidis

Νεοφερμένος

Ο aristidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Εγω το πηρα το Lower με HP
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
μονο μια συμβουλη μην τα αφηνεις τα αγγλικα συνεχισε τα τωρα!τωρα που τα εχεις φρεσκα...μετα θα ειναι ακομα πιο δυσκολα...!σε παρακαλω μην τα αφησεις συχεσε τωρα δωσε παλι το Μαιο γιατι ετσι ελεγα και εγω σιγα μωρε τα κανω μετα που θα ειμαι κ πιο ανετη και τωρα τρεχω και δε φτανω....
Όντως, αυτό που λες evi είναι πολύ σωστό... Είχα 4 συμμαθήτριες φέτος που ήταν οι 2 φοιτήτριες και οι άλλες 2 είχαν τελειώσει... Δεν ξέρω αν το πήραν, αλλά ειδικά η μία (25 χρονών, δουλεύει), έλεγε ξανά και ξανά πως όταν ήταν φοιτήτρια που είχε ξαναδώσει ECPE και δεν το είχε πάρει, ήταν πολύ καλύτερη από τώρα, που είχαν περάσει 3 χρόνια και τα είχε ξεχάσει... Και να φανταστείς ήταν από τις καλύτερες στην τάξη.
Βέβαια τώρα στο Λύκειο ίσως πιεστεί, ίσως δεν προλαβαίνει... Αλλά απ' ότι έχω ακούσει στις δουλειές ζητάνε να έχεις το proficiency maximum 3 χρόνια για να σε προσλάβουν...

Μόλις τώρα έμαθα με τι βαθμούς πήρα το ECPE:
GCVR: HP (στο φροντιστήριο ποτέ δεν είχα πιάσει τόσο!!!!)
Listening: P (περίμενα BF!!!)
Writing: LP
Speaking: LP
:D:jumpy::D:jumpy::D:jumpy::D:jumpy::D
Κι εγώ περίμενα να έχω LP σε όλα και 1 BF στο ακουστικό!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Exam Results

Examination: E.C.C.E. MAY 2009
Final: P
P/F: Pass
ORAL: P
LST: LP
GVR: P
WRI: LP
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
γεια σας παιδια. παρακολουθουσα τη συζητηση ως επισκεπτης και αποφασισα να γραφτω σημερα στο φορουμ.
εγω εδινα πρωτη φορα ecpe και κοπηκα. ημουνα μαθητης σε φροντιστηριο και μπορω να δω κανονικα τα αποτελεσματα μου απο τον Ορφεα.
και επισης και μια συμμαθητρια μου απ' το φροντιστηριο που περασε τα ειδε κανονικα απο τον ΟΡΦΕΑ.
αρα δεν εχουν βγει μονο για τους φροντιστηριουχους στον ορφεα.
Καλως ηρθες στο φορουμ:bye:!Δεν πειραζει θα το παρεις την επομενη φορα;)!!!Τα αποτελεσματα παντως τωρα για ECPE δεν ειναι για μαθητες μεσα...Το πρωι μονο μπηκαν καταλαθος:D!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristidis

Νεοφερμένος

Ο aristidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Ποιο ειναι το ecpe???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Το Michigan Proficiency!ECCE ειναι το λοουερ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Εγω το πηρα το Lower με HP



ΚΑΛΑ ΡΕ!!και γιατι εβαλες στην δημοσκοπηση οτι δεν περασες τις εξετασεις...???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Καλως ηρθες στο φορουμ:bye:!Δεν πειραζει θα το παρεις την επομενη φορα;)!!!Τα αποτελεσματα παντως τωρα για ECPE δεν ειναι για μαθητες μεσα...Το πρωι μονο μπηκαν καταλαθος:D!

ρε συ δεν ξερω τι ισχυει γενικα παντως σε μενα τα βγαζει με τον κωδικο τον προσωπικο μου και οχι του φροντιστηριου.
ισως καποιοι μαθητες φροντιστηριων να μπορουν να τα δουν οπως εγω. ας προσπαθησουν.

επ' ευκαιρια εγω ειχα oral BF, listening F, GCVR P και Writing P
μπορει καποιος να γραψει καθε βαθμος (P κλπ) σε ποσο % αντιστοιχει?
επισης τι νοημα εχει το P/F αφου γραφει στο Final an περασες η οχι...

εγω γενικα ειχα προβλημα στο Listening. μου φανηκε πολυ δυσκολο αυτο που επεσε οποτε δεν επεσα απο τα συννεφα μολις ειδα το Fail.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top