Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
sorry για το off-topic αλλα θα σκασω αν δεν το πω..τ χαρτια το ειπαν οτι βγαινει το ecpe 29-3 κ ετσι εγινε! κ επισης..οπως ξερει κ ο !GeoRge! μετα εμαθα κ οτι θα βγουνε μεχρι ιουλιο..εγω δν περασα..αλλα δν πειραζει..θα ξαναδωσω μετα απο καποια χρονια παλι! (οταν τελειωσω τ σχολειο αν δν τα εχω ξεχασει μεχρι τοτε)...
μου την σπαει μονο που κοπηκα για τοσο λιγο :(
Και τωρα σκεφτομουν ποιος το ειπε αυτο με τα χαρτια...:DΕτοιμος να ρωτησω ημουν!Δεν πειραζει θα τα καταφερεις την επομενη;)!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanispal

Νεοφερμένος

Ο phanispal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 79 μηνύματα.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
sorry για το off-topic αλλα θα σκασω αν δεν το πω..τ χαρτια το ειπαν οτι βγαινει το ecpe 29-3 κ ετσι εγινε! κ επισης..οπως ξερει κ ο !GeoRge! μετα εμαθα κ οτι θα βγουνε μεχρι ιουλιο..εγω δν περασα..αλλα δν πειραζει..θα ξαναδωσω μετα απο καποια χρονια παλι! (οταν τελειωσω τ σχολειο αν δν τα εχω ξεχασει μεχρι τοτε)...
μου την σπαει μονο που κοπηκα για τοσο λιγο :(
Εγώ αμέσως σε σκέφτηκα!!!! Πρέπει να είσαι πολύ καλή!!!! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelinazv

Νεοφερμένος

Η angelinazv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
βρε παιδια εσεισ απο που μα9ατε αν περασατε η οχι?? γιατι απο το σαιτ εμενα μ λεει οτι δεν εχουν βγει ακομα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Και τωρα σκεφτομουν ποιος το ειπε αυτο με τα χαρτια...:DΕτοιμος να ρωτησω ημουν!Δεν πειραζει θα τα καταφερεις την επομενη;)!!!
μακαρι! απλα ηθελα να ειχα ξεμπερδεψει με αυτο το θεμα..
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};470220:
Εγώ αμέσως σε σκέφτηκα!!!! Πρέπει να είσαι πολύ καλή!!!! :no1:
χαχα! thnx! και μ αρεσει που πηγατε να με φατε ολοι μολις το 'χα πρωτοπει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Eve =)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
να παρω να μαθω και της φιλης μου??(τωρα που πηρα το κολαι)

να σου τα στειλω με μήνυμα να ρωτησεις για αναλυτικα????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
παιδια ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σε ολουςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!! μπραβο που το πηρατε τπ πτυχιο..!! χαιρομαι πολυ σκεπτομενος βεβαια πως τον δεκεμβρη θα δωσω κι εγω... ελπιζω να το παρω... :) θα ηθελα να ρωτησω και κατι αλλο..!! ολοι εσεις που πηρατε το προφισενσι ειστε γενικα καλοι μαθητες στο σχολειο..??? αν μπορειτε να απαντησετε καντε το για να δουμε αν ενας κακος μαθητης μπορει να παρει τουτο εδω το πτυχιο ασχετα με την επιδοση του στο σχολειο...
Εγώ είμαι σχετικά καλή, 3η βγήκα φέτος στην τάξη μου, με 17,3... Πάντα τα πτυχία με την πρώτη τα έπαιρνα... Ευτυχώς! Νομίζω πως έχει να κάνει λίγο με το πόσο καλός μαθητής είσαι, γιατί θέλει διάβασμα, και συνήθως το διάβασμα το ρίχνουν οι καλοί μαθητές... Αυτό που μετράει κυρίως όμως είναι να το έχεις πάρει απόφαση!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};470229:
Εγώ είμαι σχετικά καλή, 3η βγήκα φέτος στην τάξη μου, με 17,3... Πάντα τα πτυχία με την πρώτη τα έπαιρνα... Ευτυχώς! Νομίζω πως έχει να κάνει λίγο με το πόσο καλός μαθητής είσαι, γιατί θέλει διάβασμα, και συνήθως το διάβασμα το ρίχνουν οι καλοί μαθητές... Αυτό που μετράει κυρίως όμως είναι να το έχεις πάρει απόφαση!!!
+∞:D!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
χαχα! thnx! και μ αρεσει που πηγατε να με φατε ολοι μολις το 'χα πρωτοπει!
Όχι εγώ!!!! Εγά τα πιστεύω λίγο αυτά! Την 2η φορά μόνο σου είπα να το πεις μόνο στον Γιώργο μέσω PM και όχι στο thread, γιατί θα κλειδωνόταν έτσι όπως πηγαίναμε... Αλλά είχα μια περιέργεια να μάθω τι σου είχαν βγάλει τα χαρτιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi1823

Νεοφερμένος

Η evi1823 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Και τωρα σκεφτομουν ποιος το ειπε αυτο με τα χαρτια...:DΕτοιμος να ρωτησω ημουν!Δεν πειραζει θα τα καταφερεις την επομενη;)!!!




μονο μια συμβουλη μην τα αφηνεις τα αγγλικα συνεχισε τα τωρα!τωρα που τα εχεις φρεσκα...μετα θα ειναι ακομα πιο δυσκολα...!σε παρακαλω μην τα αφησεις συχεσε τωρα δωσε παλι το Μαιο γιατι ετσι ελεγα και εγω σιγα μωρε τα κανω μετα που θα ειμαι κ πιο ανετη και τωρα τρεχω και δε φτανω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Μαλλον λαθος παραθεση:D:P!!!Τι εννοεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristidis

Νεοφερμένος

Ο aristidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Παντως εγω εδω ειμαι αν θελει κανεις να του παρω τλ...για ecce!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Eve =)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Παντως εγω εδω ειμαι αν θελει κανεις να του παρω τλ...για ecce!!

ΕΓΩΩΩ!!!ξερω οτι δεν περασα αλλα θελω αναλυτικα..μπορεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Καλυτερα να γραφεται σε PM τα προσωπικα στοιχεια;)!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
aristidi εσυ δεν το πηρες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};470237:
Όχι εγώ!!!! Εγά τα πιστεύω λίγο αυτά! Την 2η φορά μόνο σου είπα να το πεις μόνο στον Γιώργο μέσω PM και όχι στο thread, γιατί θα κλειδωνόταν έτσι όπως πηγαίναμε... Αλλά είχα μια περιέργεια να μάθω τι σου είχαν βγάλει τα χαρτιά...
χαχα ειχαν βγαλει μεχρι τελος ιουλιου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Eve =)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
αστο μου τα βγαλε επιτελουσ....
τι ειναι το P/F???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Για το ECCE ΑΝΟΙΞΕ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
παιδια του ecce βγηκαν μπεστε να τα δειτε!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top