Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Open-minded

Νεοφερμένος

Η Open-minded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Oύτε σε εμένα τα δείχνει τα results!!!!(για ECPE!!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ειναι για ξυλο.
Απο τις 9 το πρωι προσπαθούμε και ΤΙΠΟΤΑ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
τουσ εδωσες τα στοιχεια σου ναντια....????????????
ναι αλλα τιποτα λενε μονο απο το φροντηστηριο!!!!!!1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Oχι ρε παιδια μονο ανακοινωση στελνουν και email και οχι αποτελεσματα!!!

Το ECPE RESULTS ξαναεμφανιστηκαν στον Ορφεα!
Όχι, Τεο, στο δικό μου φροντιστήριο παίζει να έστειλαν και e-mail. Πάντως απ' ότι κατάλαβα (γιατί δεν μίλησα εγώ, το έδωσα στη μαμά μου απ' το άγχος) δεν είχε μπει ο καθηγητής μου στον Ορφέα, γιατί είπε να τον πάρω το απόγευμα για να μου πει αναλυτικά, που θα τα ξέρει τότε... Δεν ξέρω πώς τα έμαθε, πάντως τα έμαθε και αυτό έχει σημασία!:D Και θα τα μάθετε κι εσείς, όπου να 'ναι! Καλή επιτυχία!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosoikon

Νεοφερμένος

Ο nikosoikon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
πήρα τηλ. και δεν το σήκωσε η αλεξίου αλλά μία κυρία την οποία την ερωτεύτηκα :P τη γλυκιά φωνή ήταν αυτή??? :jumpy::P
ορίστε ο διάλογος :

- γεια σας θα ήθελα να σας κάνω μία ερώτηση, έδωσα για το ecce και θα ήθελα να μάθω πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα
- έχουνε βγει
- μπορώ να τα δω στο internet δηλαδή?? γιατί μπαίνω και μου βγάζει μία άσπρη σελίδα συνέχεια...μπορείτε να μπείτε εσείς για μένα?
- βεβαίως πείτε μου τον κωδικό σας
- μισό λεπτό:P
- ******
- μάλιστα και πως σας λένε?
- James Bond :P
- μμμμμμ ! έχετε περάσει
- σας βγάζει και την βαθμολογία μήπως?
- μάλιστα έχετε
SP: LP
LS: HP :jumpy:
WR: LP
GVR: LP
- Σας ευχαριστώ πολύ γεια σας
- γεια σας
:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy: τώρα πλέον θα κάνω λίγο καιρό να ξαναμπω :bye:
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Examination: E.C.P.E. MAY 2009
Final: HP
P/F: Pass
ORAL: HP
LST: HP
GCRV: HP
WRI: HP
Συγχαρητήρια το πήρες με Honors μεγάλη επιτυχια! Μπράβο σου,,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
παιδια πηρα τηλεφωνο στο νουμερο που ειπε ο τεο και μου το σηκωσε μια που ηταν σαν γρια...!!!! και της λεω μηπως θα μπορουσατε παρακαλω να μου δωσετε τα αποτελεσματα του προφισενσι..??? πολυ ευγενικα!!! και μου λεει η γαιδουρα... ------> γιατι καιγεσαι τοσο πολυ??? και της λεω ναι..! και μου λεει ε πανε κανε κανα μπανιο να ξεκαεις!! και μου το εκλεισε..ποια να ηταν αυτη η κ@ριολ@???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ρε παιδια πειτε τους καθηγητες σας οσους μπορουν να τα δουν τουλαχιστον να τσεκαρουν στον Ορφεα.

Αφου τα βλεπω μπροστα μου πως τα έχει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
σε λιγο παει 3.30 η ωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!μου το πε η καθηγητρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
συγχαρητηρια!~μπραβο σου!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
παιδια πηρα τηλεφωνο στο νουμερο που ειπε ο τεο και μου το σηκωσε μια που ηταν σαν γρια...!!!! και της λεω μηπως θα μπορουσατε παρακαλω να μου δωσετε τα αποτελεσματα του προφισενσι..??? πολυ ευγενικα!!! και μου λεει η γαιδουρα... ------> γιατι καιγεσαι τοσο πολυ??? και της λεω ναι..! και μου λεει ε πανε κανε κανα μπανιο να ξεκαεις!! και μου το εκλεισε..ποια να ηταν αυτη η κ@ριολ@???

Αλεξιου...:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
παιδια πηρα τηλεφωνο στο νουμερο που ειπε ο τεο και μου το σηκωσε μια που ηταν σαν γρια...!!!! και της λεω μηπως θα μπορουσατε παρακαλω να μου δωσετε τα αποτελεσματα του προφισενσι..??? πολυ ευγενικα!!! και μου λεει η γαιδουρα... ------> γιατι καιγεσαι τοσο πολυ??? και της λεω ναι..! και μου λεει ε πανε κανε κανα μπανιο να ξεκαεις!! και μου το εκλεισε..ποια να ηταν αυτη η κ@ριολ@???
βρε αι στο διαολο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Themino

Νεοφερμένος

Ο Themino αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Το πηραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια φτανει...
Ενα σημειο πριν βαρεσω ενεση ειμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
βρε αι στο διαολο!


συγγνωμη?? ναντια ελπιζω να μην διαολοστειλες εμενα αλλα την κωλοαλεξιου..???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
περιττο να σας πω οτι μας εχουν γκαστρωσει!
-----------------------------------------
συγγνωμη?? ναντια ελπιζω να μην διαολοστειλες εμενα αλλα την κωλοαλεξιου..???
φυσικα την αλεξιου!!!!!ποιον αλλον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristidis

Νεοφερμένος

Ο aristidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Το πηραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
συγχαρητηρια themino!!!!!!!!!!!!!και εγω το πηρα.........!!!!!!!!!!!:no1::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top