Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

aristidis

Νεοφερμένος

Ο aristidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
για να βρειτε τα αποτελεσματα.......παρτε το εξης τηλ......2103680900. εγω αυτο το τηλ πηρα ,μου ειπαν τα αποτελεσματα...........και ...........περασα.........παρτε το και εσεισ........μν χανετε καιρο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
και η αναμονη συνεχιζεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stemfrom

Νεοφερμένος

Ο stemfrom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Examination: E.C.P.E. MAY 2009
Final: HP
P/F: Pass
ORAL: HP
LST: HP
GCRV: HP
WRI: HP
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariajadore

Νεοφερμένος

Η mariajadore αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
:'( εμεις εδω περιμενουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};469358:
Εγώ τα έμαθα τα αποτελέσματα! Το πήρα!!!!!!:D
εκανες ιδιαιτερα???γιατι εγω που ημουν σε φροντιστηριο δεν μου τα λενε!!!!!:mad:και ουτε στην καθηγητρια μου ειπε θα τα πουνε!!!πρεπει να μπει στον ορφεα!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aν σας το σηκωσει μια με μπαζη φωνη σαν χαλασμενο κασετοφωνο ρωτηστε αν ειναι η Αλεξιου και ριξτε ενα μπινελικι plz...

ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΠΩς ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
για να βρειτε τα αποτελεσματα.......παρτε το εξης τηλ......2103680900. εγω αυτο το τηλ πηρα ,μου ειπαν τα αποτελεσματα...........και ...........περασα.........παρτε το και εσεισ........μν χανετε καιρο.....
πηρα δεν μου τα δινουν γιατι ειμαι μεσω φροντηστηριου!!!:θα τους σκοτωσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian23

Νεοφερμένος

Η Vivian23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

aristidis

Νεοφερμένος

Ο aristidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
παιδια παρτε αυτον τον αριθμο 2103680900...........και θα μαθετε αν το πηρατε......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Examination: E.C.P.E. MAY 2009
Final: HP
P/F: Pass
ORAL: HP
LST: HP
GCRV: HP
WRI: HP

ποοοοοοοοοοοο ρε φιλε!!! ολα χι πας..??? συγχαρητηρια..!!! πως τα βρηκες και τα αντεγραψες???? εγω παταω τον κωδικο και μου βγαζει μια λευκη σελιδα... μετα μου βγαζει ερορ...! και οποτε θυμαται λεει οτι δεν εχουν δημοσιευτει...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
Aν σας το σηκωσει μια με μπαζη φωνη σαν χαλασμενο κασετοφωνο ρωτηστε αν ειναι η Αλεξιου και ριξτε ενα μπινελικι plz...

ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΠΩς ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!
μια ηλιθια με βαριεστημενη φωνη το σηκωσε λες και μου εκανε χαρη που το σηκωσε!
-----------------------------------------
θα γινει χαμος!!!δεν αντεχω αλλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.

Αυτό ακριβώς μου έβγαλε για κάποιον που ρώτησε. Honors Pass λέει για το ΗΡ, μάλλον καλό είναι :P Συνολικός βαθμός δε βγαίνει? Μόνο πώς πήγε κάποιος τμηματικά?
Μπραβοο!!!:no1:!Εγω δεν πηρα HP:D...Εμεινα στο P!Μια χαρα κι αυτο!!!:jumpy::)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αν παρετε στο 2103680090 εκει ειναι η Αλεξιου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavroula

Νεοφερμένος

Η Stavroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
2103680900
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Riri

Νεοφερμένος

Η Riri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Aν σας το σηκωσει μια με μπαζη φωνη σαν χαλασμενο κασετοφωνο ρωτηστε αν ειναι η Αλεξιου και ριξτε ενα μπινελικι plz...

ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΠΩς ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!
Τώρα θα ασχολούμαστε μαζί της και όχι με τα αποτελέσματα! Αφού το προτιμά!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian23

Νεοφερμένος

Η Vivian23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Aν σας το σηκωσει μια με μπαζη φωνη σαν χαλασμενο κασετοφωνο ρωτηστε αν ειναι η Αλεξιου και ριξτε ενα μπινελικι plz...

ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΠΩς ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!
ποσο γελοια μπορει να ειναι?????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
ΚΑΙ ΜΕΝΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Τι λετε ρε;Εμενα το σηκωσε μια :no1:!!!Ξερετε...Λεπτη, ξανθη, γαλλανοματα:xixi::D!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εεε μα το τι ειπε δεν λέγεται...
Λες και μας κανουν χαρη να βγαλουν αποτελεσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Evaki~

Νεοφερμένος

Η ~Evaki~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παιδια εδω και μερες παρακολου8ω το τοπικ σας και με εχετε βοη8ησει αρκετα. χ8ες με πηρε τηλ. η κα8ηγητρια μου και ΠΕΡΑΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :jumpy:αλλα εγω 8ελω να δω τα αναλυτικα γτ ημουν σιγουρη οτι ειχα περασει
και αυτοι στη HAU ειναι φοβερα ηλιθιοι . παιζουν με τα νευρα μας ρε και εμεις τους πληρωνουμε κιολας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top