Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
σταυρουλα μου λες το τηλεφωνο που πηρες?και τι τους ειπες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Eve =)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ ΠΗΡΑ ΜΟΛΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ HAU ...
ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΣ ΕΞΕΤΑΖΟΜΕΝΟΣ ,ΔΙΧΩς ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΤΟΥς ΖΗΤΗΣΑ ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΟΥ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ..

ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑΝ ....

ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑ...ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΕΡΕΥΣΑΝ ΠΡΙΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΩΡΕΣ.

ποπο μην γραφεις με κεφαλαια και ειδικα κοκκινα πονεσαν τα ματια μου :mad:
τελος παντων συγχαρητήρια...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια αν παλι μπουμε ολοι μαζι στις 3.30 θα ξαναπεσει ο σερβερ!

Τι μαλακιες ΑΚΟΥΩ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
παντως εμενα η ξαδερφη μου πηρε τηλεφωνο στην ελληνοαμερικανικη για να της πουν γτ αυτα που βγαζουν δεν τα εμπιστευεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariajadore

Νεοφερμένος

Η mariajadore αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ρε παιδια που μπορω να τα βρω τα ρημαδια τα αποτελεσματα.??. μπαινω στο hau αλλα ολο error βγαζει. για ecpe.! αχ αγχωθηκααααα. ποτε θα βγουνε στον ιντερνετ?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

severus

Νεοφερμένος

Ο severus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ποπο μην γραφεις με κεφαλαια και ειδικα κοκκινα πονεσαν τα ματια μου :mad:
τελος παντων συγχαρητήρια...:)

ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΟΠΕΛΙΑ. ΟΤΙ ΠΕΙΣ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
ωραια!!ας δωσουμε ολοι μια υποσχεση..!!!να μην μπουμε μεχρι τις 3μιση...οκ??????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
αγχωνομαι τωρα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzeni16

Νεοφερμένος

Η tzeni16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ ΠΗΡΑ ΜΟΛΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ HAU ...
ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΣ ΕΞΕΤΑΖΟΜΕΝΟΣ ,ΔΙΧΩς ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΤΟΥς ΖΗΤΗΣΑ ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΟΥ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ..

ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑΝ ....

ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑ...ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΕΡΕΥΣΑΝ ΠΡΙΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΩΡΕΣ.
δηλαδη αν τους παρω και εγω τηλ και τους πω οτι εχω δωσει με φροντιστηριο και τους πω τον κωδικο μου θα μου πουν τα αποτελεσματα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
οκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ελα ντε!
Ολοι για αυτό ψαχνονται!

Καλα το τι μαλακιες ακουσα απο την Αλεξιου και ειμαι σιγουρος οτι μας διαβαζει τωρα δεν λέγεται!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ: απο την Ενωση μου ειπαν να ΜΗΝ ΜΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙ μεχρι τις 3μιση. παρακαλω ακολουθηστε τις οδηγιες...
ΔΙΑΔΩΣΤΕ ΤΟ
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
ναι θα στα πουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.

Αυτό ακριβώς μου έβγαλε για κάποιον που ρώτησε. Honors Pass λέει για το ΗΡ, μάλλον καλό είναι :P Συνολικός βαθμός δε βγαίνει? Μόνο πώς πήγε κάποιος τμηματικά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
δηλαδη αν τους παρω και εγω τηλ και τους πω οτι εχω δωσει με φροντιστηριο και τους πω τον κωδικο μου θα μου πουν τα αποτελεσματα??
και εγω την ιδια απορια εχω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill_fc

Νεοφερμένος

Ο bill_fc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
δηλαδη αν τους παρω και εγω τηλ και τους πω οτι εχω δωσει με φροντιστηριο και τους πω τον κωδικο μου θα μου πουν τα αποτελεσματα??

Για ecce που πήρα μου είπαν(πέρασα), για ecpe δεν ξέρω άλλα μάλλον θα σου πουν:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
παιρνω........:)αναμονηηηηηηηηηη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παναγια μου και Χριστε μου!
Οτι θελουν λενε!
Ας βγαλουν μια κωλοανακοινωση στο site να ξερουμε και μεις!!!

ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Eve =)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Ελα ντε!
Ολοι για αυτό ψαχνονται!

Καλα το τι μαλακιες ακουσα απο την Αλεξιου και ειμαι σιγουρος οτι μας διαβαζει τωρα δεν λέγεται!!!

χαχα στο τηλεφωνο στα ειπε? :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nfk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ ΑΦΟΥ Η HAU ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΤΟ ΤΟPIC ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΓΑΝΤΙ

"ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top