Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Για τους μαθητες του ecce πότε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasiaf

Νεοφερμένος

Η vasiaf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Πώς όλοι τα έχετε μάθει και εγώ στην πίκρα πάλι..
Αλλά εντάξει.. δεν θα πάθω και καρδιακή προσβολή για το Michigan..

Την Παρασκευή παίζονται όλα στο cambridge...

:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sandy_twilight

Νεοφερμένος

Η sandy_twilight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Μπήκα στο site και μου τα έβγαλε με τους κωδικούς μου. Το καλό που τους θέλω να ισχύουν γιατί άρχισα να πανηγυρίζω και να λέω πως κερνάω απόψε :P

τι ωρα μπηκες κ τα ειδες? γτ εγω προσπαθω ωρες και τπτ ..:(
Τη μια ασπρη σελ,την αλλη error ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ:mad:
τλκ οσοι δωσαν μεσω φροντ. μπορουν να τα δουν σμρ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Open-minded

Νεοφερμένος

Η Open-minded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};469273:
Μπράβο της!!!!!! Άντε, καλή επιτυχία και σε σένα τώρα!!!!:no1:
ευχαριστώ πολύ!!!!!!!:thanks:ΕΠΙΣΗΣ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nfk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Περιμένω την καθηγήτριά μου να μου πει τα μαντάτα.. Απο την αγωνία μου εχω συμμαζέψει όλο το δωμάτιο και τωρα σκέφτομαι να συμμαζεψω και τα συρταρια..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Μπήκα στο site και μου τα έβγαλε με τους κωδικούς μου. Το καλό που τους θέλω να ισχύουν γιατί άρχισα να πανηγυρίζω και να λέω πως κερνάω απόψε :P


ποτε ακριβως μπηκες????γτ εγω τωρα προσπαθω και δεν μπορω να μπω...(για εναν φιλο μου ψαχνω..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Πριν κανένα τέταρτο-εικοσάλεπτο. Κι εμένα μου έβγαζε συνέχεια περίεργα μηνύματα και ξαφνικά τσουπ εμφανίστηκαν. Καλή επιτυχία και στους υπολοίπους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
αν μπει η καθηγητρια μου στον ορφεα για τους καθηγητες θα βγουν τα αποτελεσματα η θα ναι κολλημενο???/περιμενω τηλεφωνο της αλλα βλεπω οτι αργει!!!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια μην κανετε τον κόπο.
Ο σερβερ τα χει παιξει.

Και να σας ενημερωσω πως η HAU και ιδιαιτερα η Αλεξιου παρακολουθει ischool.gr και λεει πως ειμαστε υπερβολικοι!!!

Αμα την πηδηξω να δουμε τι θα λεει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
πλακα κανεις??? και μπορεσεσς??? μπραβο!!!!!!! τοτε να προσπαθησουμε λιγο ακομα...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

severus

Νεοφερμένος

Ο severus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΝ ΥΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΝΑΙ ΛΑΘΟΣ... ΗΜΑΡΤΟΝ. ΟΣΟΙ ΕΙΔΑΤΕ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΕΙΔΑΤΕ ΟΤΙ ΜΕΙΝΑΤΕ ΜΕΙΝΑΤΕ.

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ,ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
δηλαδη αν παρω στην hau θα μου πουν?>για προφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

severus

Νεοφερμένος

Ο severus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδια μην κανετε τον κόπο.
Ο σερβερ τα χει παιξει.

Και να σας ενημερωσω πως η HAU και ιδιαιτερα η Αλεξιου παρακολουθει ischool.gr και λεει πως ειμαστε υπερβολικοι!!!

Αμα την πηδηξω να δουμε τι θα λεει!!!

SHUT UP KALHEY ..ΝΤΡΟΠΗ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
ρε σεις με γραφετε :P ποτε θα βγουν το ecce για μαθητες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lefteris-f

Νεοφερμένος

Ο Lefteris-f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΥΠΕΥΘΗΝΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ECPE? ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΓΗΚΑΝ? ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΜΑΘΩ?:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
Παιδια μην κανετε τον κόπο.
Ο σερβερ τα χει παιξει.

Και να σας ενημερωσω πως η HAU και ιδιαιτερα η Αλεξιου παρακολουθει ischool.gr και λεει πως ειμαστε υπερβολικοι!!!

Αμα την πηδηξω να δουμε τι θα λεει!!!
μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ κυρια αλεξιου σιγα την υπερβολη τα εχετε κανει σκατα!παραδεχτειτε το!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Σημρα υποτιθεται αλλα τι να πει κανεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Eve =)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
ακομα να βγουν στο site ε??
εγω εβαλα τον πατερα μου να ξαναπαρει σε αλλο τηλεφωνο και παλι το ιδιο του ειπαν :(
κραταω ελπιδες για την παρασκευη :) ετσι κι αλλιως αυτο δεν ηθελα απ την αρχη να το δωσω :P αρα περιμενω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ κυρια αλεξιου σιγα την υπερβολη τα εχετε κανει σκατα!παραδεχτειτε το!


Τι να πει και αυτήν!
Υπαλληλος στο κατω-κατω είναι...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top