Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Kostas741

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Παιδιά..εγώ ξέρω ότι έχει γίνει μπάχαλο...μία μας λένε έτσι μία γιουβέτσι...παιδιά δεν είναι κατάσταση αυτή....μας έχουν παιδέψει από το πρωί....βγήκαν δε βγήκαν...θέλουν μπάτσες!
Μόνο μπάτσες???
Για αρχή και μετά με μια σανίδα να κοπανάω αυτόν που παίζει με τον server όλη την ημέρα για να το ευχαριστήθω.:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
ο πατερας μου λειπει ειναι στην δουλεια!και το φροντηστηριο μου εχει εναν καθηγητη!αααααααα ρεεεε καταραμενη επαρχια!!!!
γω παντος δεν νομιζω να σου ζητησουν ονομα!!δοκιμασε!!δεν χανεις τιποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
Μολις πηρα τηλεφωνο κ μου ειπαν οτι εχουν μπει τα αποτελεσματα αλλα λογω του οτι μπαινουν χιλιαδες καθε λεπτο κολλαει...
Μη μπει κανεις τωρα να δοκιμασω!!!
Κ θα σας πω...Εγω το πειρα το Lower αλλα θελω να μαθω τα αναλυτικα αποτελεσματα μου!!!!!!
και του προφισενσι?
-----------------------------------------
γω παντος δεν νομιζω να σου ζητησουν ονομα!!δοκιμασε!!δεν χανεις τιποτα!
κατσε θα βαλω την μανα μου!ειναι καλη σε τετοια!!!!!!!1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agatha

Νεοφερμένος

Η Agatha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
τον ξερω τον κωδικο φροντηστηριου μονο που ειναι αντρας ο καθηγητης μου λες να με καταλαβουν?[/quo
προσπαθησε να βρεις τον καθηγητη σου φανταζομαι θα θελει και αυτος να μαθει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
θελει τον κωδικο προσβασης και ο κθηγητης μου δεν τον ξερει!!!!!!!!!!!!!θ τον βαρεσω!!!!
-----------------------------------------
τον ξερω τον κωδικο φροντηστηριου μονο που ειναι αντρας ο καθηγητης μου λες να με καταλαβουν?[/quo
προσπαθησε να βρεις τον καθηγητη σου φανταζομαι θα θελει και αυτος να μαθει
ναι καλα χεστηκε!δεν τον νοιαζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Open-minded

Νεοφερμένος

Η Open-minded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Παιδιά σας έχω νέα!!!Λοιπόν,η αδερφή μου που έδωσε ΕCCE πήρε τηλ. στη hau και της είπαν τα αποτελέσματα(ΠΕΡΑΣΕ!)!!!Εγώ τώρα περιμένω για το ECPE!!!Μου είπαν ότι βγήκαν πριν από μια ώρα αλλά μόνο για τους φροντιστηριούχους....!Ωστόσο είπαν ότι μπορώ να τους πάρω τηλ. σε λίγες μέρες για να μάθω και εγώ τα αποτελ.!!!!(μου επισήμαναν ότι είναι δύσκολο να τα δει κάποιος από την ιστοσελίδα τους τώρα γιατί έχουν μπεί πάρα πολλά άτομα!!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
Παιδιά σας έχω νέα!!!Λοιπόν,η αδερφή μου που έδωσε ΕCCE πήρε τηλ. στη hau και της είπαν τα αποτελέσματα(ΠΕΡΑΣΕ!)!!!Εγώ τώρα περιμένω για το ECPE!!!Μου είπαν ότι βγήκαν πριν από μια ώρα αλλά μόνο για τους φροντιστηριούχους....!Ωστόσο είπαν ότι μπορώ να τους πάρω τηλ. σε λίγες μέρες για να μάθω και εγώ τα αποτελ.!!!!(μου επισήμαναν ότι είναι δύσκολο να τα δει κάποιος από την ιστοσελίδα τους τώρα γιατί έχουν μπεί πάρα πολλά άτομα!!!!)
ωχ παναγια μου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
θελει τον κωδικο προσβασης και ο κθηγητης μου δεν τον ξερει!!!!!!!!!!!!!θ τον βαρεσω!!!!
ποιον κωδικο???του φροντιστηριου η τον δικο σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
δεν αντεχω αλλο φευγω!!!θα τα πουμε μετα!
-----------------------------------------
ποιον κωδικο???του φροντιστηριου η τον δικο σου?
του φροντηστηριου!
-----------------------------------------
καταλαβαινεται τωρα τι τραβαω με υτον τον ανθρωπο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agatha

Νεοφερμένος

Η Agatha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
χαχαχα!!!βαλε τον πατερα σου!!!αλλα αν ειναι φροντιστηριο ρε μπορει να εισαι μια απλη καθηγητρια..δεν χρειαζεται νομιζω να σαι ο διευθυντης η ο συγκεκριμενος καθηγητης
ισχυει. εγω πηρα και παρολο που είμαι η ιδιοκτητρια δεν ζητησαν ονομα απλα τους ειπα οτι τηλεφωνω απο φροντ. και εδωσα τους κωδικους μου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Παιδιά σας έχω νέα!!!Λοιπόν,η αδερφή μου που έδωσε ΕCCE πήρε τηλ. στη hau και της είπαν τα αποτελέσματα(ΠΕΡΑΣΕ!)!!!Εγώ τώρα περιμένω για το ECPE!!!Μου είπαν ότι βγήκαν πριν από μια ώρα αλλά μόνο για τους φροντιστηριούχους....!Ωστόσο είπαν ότι μπορώ να τους πάρω τηλ. σε λίγες μέρες για να μάθω και εγώ τα αποτελ.!!!!(μου επισήμαναν ότι είναι δύσκολο να τα δει κάποιος από την ιστοσελίδα τους τώρα γιατί έχουν μπεί πάρα πολλά άτομα!!!!)
Μπράβο της!!!!!! Άντε, καλή επιτυχία και σε σένα τώρα!!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Examination: E.C.P.E. MAY 2009
Final: P
P/F: Pass
ORAL: P
LST: HP
GCRV: HP
WRI: P

Τι σημαίνει το P/F? Και το Final?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas741

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Καθήστε ρε παιδιά για να καταλάβω, απο τη στιγμή που μπαίνουν πάρα πολλοί εμείς δεν μπορουμε να τα δούμε???
Δηλαδή είναι θέμα τυχης να πετύχουμε τα αποτελέσματα.
Καλά εγώ με βλέπω να μπαίνω 3 το πρωί για να τα δω όταν δε θα είναι κανείς.
Έλεος:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Examination: E.C.P.E. MAY 2009
Final: P
P/F: Pass
ORAL: P
LST: HP
GCRV: HP
WRI: P

Τι σημαίνει το P/F? Και το Final?
final=το τελικο αποτελεσμα, P/F= Pass/Fail...Δηλαδη οποιος εδωσε το συγκεκριμενο περασε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

severus

Νεοφερμένος

Ο severus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
παιδιααααααααααααααααααα
παιδιααααααααα
παιδια!!!!!
θα παω απο εγκεφαλικο!!!!!
ξαναπηρα τηλ. και τους ρωτησα για τα αποτελεσματα ποτε θα βγουν και μου ειπαν ....την αλλη εβδομαδα.
και οταν ρωτησα για τα αποτελεσματα που ειδα στην σχετικη σελιδα και ελεγαν οτι δεν περασε η κορη μου.....μου ειπαν......ακουστε......μου ειπαν οτι αυτα δεν ισχυουν.!!!!!!
ειναι δοκιμαστικα!!!!!!ωωωωωωωωω ναι!!!! δοκιμαστικα!
λετε να τις εφαγε τσαμπα η κορη μου τις ψιλες της?
παρτε να ρωτησετε και εσεις!!!
σας παακαλω.λυπηθητε με ......πεθαινω!

ελεος ρε παιδια...τι δοκιμαστικα? περασα εγω, εμεινε ο αλλος , περασε ο αλλος???

δε νομιζω να ναι δοκιμαστικα. Αν κατι ειναι δοκιμαστικο αυτο θα ειναι τα αναλυτικα αποτελεσματα. Δε γινετε να δεις οτι περνας και ξαφνικα να σου πουν οτι μενεις. ΔΕ ΠΑΙΖΕΙ. τελεια και παυλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian23

Νεοφερμένος

Η Vivian23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Examination: E.C.P.E. MAY 2009
Final: P
P/F: Pass
ORAL: P
LST: HP
GCRV: HP
WRI: P

Τι σημαίνει το P/F? Και το Final?
περασες p pass
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Examination: E.C.P.E. MAY 2009
Final: P
P/F: Pass
ORAL: P
LST: HP
GCRV: HP
WRI: P

Τι σημαίνει το P/F? Και το Final?
Μπράβο σου!!!:no1:
P/F=Pass/Fail
Final=αν πέρασες (pass) ή αν κόπηκες (fail)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
συγγνωμη woochoogirl εσυ απο που τα βρηκες τα αποτελεσματα?? αφου ολοι μας δεν μπορουμε να τα δουμε..!!???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaroadrunner

Νεοφερμένος

Η annaroadrunner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Μόλις μίλησα με την Ένωση και έχουν βγει τα αποτελέσματα του ecpe!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Μπήκα στο site και μου τα έβγαλε με τους κωδικούς μου. Το καλό που τους θέλω να ισχύουν γιατί άρχισα να πανηγυρίζω και να λέω πως κερνάω απόψε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top