Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
παιδια πειτε στους καθηγητες σας να παρουν τηλ την hau να μάθουν τα αποτελέσματα του ecpe ο orfeas ειναι down. Ειμαι καθηγήτρια τους πήρα τώρα και μου είπαν τα αποτελέσματα για το φροντιστήριο μου.
ειναι σιγουρο αυτο??πριν 1ωρα που πηρα την καθηγητρια μου δεν ειχαν βγει!!κ μενα στην hau μου ειπαν οτι δεν ισχυει τιποτα απο αυτα που ειδα γιατι ηταν δοκιμαστικα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
:no1:........ΕΕ
-----------------------------------------
τo πήρα το ecpe!!!!!!!!
ΜΠΡΑΒΟ!ΠΟΙΟΣ ΣΤΟ ΕΙΠΕ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enitron

Νεοφερμένος

Η enitron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
εννοείτε enitron:D
Εγώ έχω τον κωδικό που έγραφε πάνω στην απόδειξη μου...δεν θα μπορέσω να τα δω με αυτόν?πρέπει να μπει η καθηγήτρια μου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian23

Νεοφερμένος

Η Vivian23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
:(ΤΕΛΙΚΑ ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΑ η οχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Για το σαιτ των φροντιστηριουχων πρεπει να εχετε τον κωδικο του καθηγητη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
αν παρουμε στην hau θα μας πουν για το ecpe??????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agatha

Νεοφερμένος

Η Agatha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ναι για το ecpe λέω βρείτε τους καθηγητές σας και πείτε τους να πάρουν γιατι ζητάνε τους κωδικούς του φροντιστηρίου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
Εγώ έχω τον κωδικό που έγραφε πάνω στην απόδειξη μου...δεν θα μπορέσω να τα δω με αυτόν?πρέπει να μπει η καθηγήτρια μου??
ναι....δυστυχως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agatha

Νεοφερμένος

Η Agatha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
αν παρουμε στην hau θα μας πουν για το ecpe??????????
πρέπει να ξέρεις τους κωδικούς του φροντιστηρίου σου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
ναι για το ecpe λέω βρείτε τους καθηγητές σας και πείτε τους να πάρουν γιατι ζητάνε τους κωδικούς του φροντιστηρίου
τον ξερω τον κωδικο φροντηστηριου μονο που ειναι αντρας ο καθηγητης μου λες να με καταλαβουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian23

Νεοφερμένος

Η Vivian23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
:(ΤΕΛΙΚΑ ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΑ η οχι?
εγω που ειμαι στην ιδια κατασταση λεω να πιστεψουμε τα πρωινα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
πρέπει να ξέρεις τους κωδικούς του φροντιστηρίου σου:)
πωωωω...και δεν βρισκω και την καθηγητρια μου..!!να πιστεψω αυτα που ειδα το πρωι????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
εγω που ειμαι στην ιδια κατασταση λεω να πιστεψουμε τα πρωινα:P
συμφωνω!!!
-----------------------------------------
λοιπον εγω περνω:!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dhmhtra10

Νεοφερμένος

Η δημητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Σταμάτα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδιά..εγώ ξέρω ότι έχει γίνει μπάχαλο...μία μας λένε έτσι μία γιουβέτσι...παιδιά δεν είναι κατάσταση αυτή....μας έχουν παιδέψει από το πρωί....βγήκαν δε βγήκαν...θέλουν μπάτσες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Riri

Νεοφερμένος

Η Riri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
εγω που ειμαι στην ιδια κατασταση λεω να πιστεψουμε τα πρωινα:P
Και εγώ αυτά θα πιστέψω αλλά το έχουν κάνει τόσο θέμα που και έτσι να είναι μου εχούν κόψει όλη μου την χάρα!!!!!!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stemfrom

Νεοφερμένος

Ο stemfrom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
απο το φροντ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
τον ξερω τον κωδικο φροντηστηριου μονο που ειναι αντρας ο καθηγητης μου λες να με καταλαβουν?
χαχαχα!!!βαλε τον πατερα σου!!!αλλα αν ειναι φροντιστηριο ρε μπορει να εισαι μια απλη καθηγητρια..δεν χρειαζεται νομιζω να σαι ο διευθυντης η ο συγκεκριμενος καθηγητης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
Και εγώ αυτά θα πιστέψω αλλά το έχουν κάνει τόσο θέμα που και έτσι να είναι μου εχούν κόψει όλη μου την χάρα!!!!!!:'(
συμπασχουμε ολοι!
-----------------------------------------
χαχαχα!!!βαλε τον πατερα σου!!!αλλα αν ειναι φροντιστηριο ρε μπορει να εισαι μια απλη καθηγητρια..δεν χρειαζεται νομιζω να σαι ο διευθυντης η ο συγκεκριμενος καθηγητης
ο πατερας μου λειπει ειναι στην δουλεια!και το φροντηστηριο μου εχει εναν καθηγητη!αααααααα ρεεεε καταραμενη επαρχια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristidis

Νεοφερμένος

Ο aristidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Μολις πηρα τηλεφωνο κ μου ειπαν οτι εχουν μπει τα αποτελεσματα αλλα λογω του οτι μπαινουν χιλιαδες καθε λεπτο κολλαει...
Μη μπει κανεις τωρα να δοκιμασω!!!
Κ θα σας πω...Εγω το πειρα το Lower αλλα θελω να μαθω τα αναλυτικα αποτελεσματα μου!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top