Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
κατα τις 12 ειδα οτι περασα!!!!!μετα απο 5 λεπτα ξανα εβαλα τον κωδικο μου και τιποτα!κι τωρ λενε οτι ηταν δοκιμαστικα και ψευτικα!
-----------------------------------------

γιατι εχουν ξεχωριστα τηλεφωνα?
και εμενα αυτο μου ειπαν!!ειναι δυνατον ρε γαμωτο??
εγω πηρα σ αυτο το τηλεφωνο που δωσατε κ ρωτησα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
δεν ξέρω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Παιδια μπηκα στο σαιτ των φροντιστηριουχων και ΠΕΡΑΣΑ με B!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian23

Νεοφερμένος

Η Vivian23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
κατα τις 12 ειδα οτι περασα!!!!!μετα απο 5 λεπτα ξανα εβαλα τον κωδικο μου και τιποτα!κι τωρ λενε οτι ηταν δοκιμαστικα και ψευτικα!
-----------------------------------------

και εγω τα ιδια και στην περιπτωση που ειναι ψευτικα δεν πρεπει να το αφησουμε ετσι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas741

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Νομίζεις.....
Εγώ τους παίρνω να τους κράξω αλλά τα έχουν κατεβάσει τα τηλέφωνα του ecpe.....
Σιγά μην τα έχουν ανοιχτά.
Έχουν δει την χαζομάρα τους και δεν γουστάρουν να τους την λένε οι άλλοι.
Άντε πια:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
περάσαμε και τα 1000 post... και εις ανώτερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erh

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τήνος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
ναι ecpe.. αλλα εχει κολλησει το συστημα και δεν μπορουμε να τα δουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
H ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ Τ ΠΗΡΕΕ!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enitron

Νεοφερμένος

Η enitron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά.Παρακολουθώ τις συζητήσεις σας εδώ και πάρα πολλές μέρες...έλειψα για λίγο από το σπίτι και βρέθηκα να διαβάζω για αποτελέσματα ecpe...όταν μπηκα στον ορφεα μου έβγαλε σαμ μήνυμα οτι τα απότελέσματά μου δεν έχουν δημοσιευθεί ακόμα...πιστεύω πως σήμερα θα βγουν...θέλω να ευχηθώ καλή επιτυχία σε όλους και να πω ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά για όλη τους την συμπαράσταση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

missdenim

Νεοφερμένος

Η natassoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
εγω μπαινω..και μου λεει "Error: Could not connect to database. Please try again later."
απο το πρωι αυτο λεει!!
και πριν δεν μου ειπε αυτο....μου ειπε....οτι τα αποτελεσματα δεν εχουν δημοσιευθει ακομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
ανδριανα σταυρουλα βιβιαν!!!!!!!!!!!εγω θα τους κανω μηνυση αν ισχυει κατι τετοιο!
-----------------------------------------
Παιδια μπηκα στο σαιτ των φροντιστηριουχων και ΠΕΡΑΣΑ με B!!!
:'(μπορεις ν μπεις και για μενα????????/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Moonbeam

Νεοφερμένος

Η Moonbeam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
και μενα το ιδιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ότι τα δημοσίευσαν καταλάθος, τα πραγματικά αποτελέσματα, και τώρα για να τα μπαλώσουν, λένε ότι ήταν δοκιμαστικά και ψεύτικα!...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agatha

Νεοφερμένος

Η Agatha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
παιδια πειτε στους καθηγητες σας να παρουν τηλ την hau να μάθουν τα αποτελέσματα του ecpe ο orfeas ειναι down. Ειμαι καθηγήτρια τους πήρα τώρα και μου είπαν τα αποτελέσματα για το φροντιστήριο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Riri

Νεοφερμένος

Η Riri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Προφανώς το πρωί δοκίμασαν να ανεβάσουν τα αποτελέσματα του ecpe είδαν τον πανικό και οτι ο server δεν άντεχε οπότε το πιό εύκολο ήταν να το κλειδώσουν πάλι! θα το ανοίξουν αργότερα που και καλά δεν θα έχει τόση κίνηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enitron

Νεοφερμένος

Η enitron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
παιδιά? ποιο είναι το site των φροντιστηριακών???τα φροντιστήρια έχουν άλλο κωδικό από εμάς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas741

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
εννοείτε enitron:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
παιδια πειτε στους καθηγητες σας να παρουν τηλ την hau να μάθουν τα αποτελέσματα του ecpe ο orfeas ειναι down. Ειμαι καθηγήτρια τους πήρα τώρα και μου είπαν τα αποτελέσματα για το φροντιστήριο μου.

βγηκανε και του προφισιενσι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
παιδια πειτε στους καθηγητες σας να παρουν τηλ την hau να μάθουν τα αποτελέσματα του ecpe ο orfeas ειναι down. Ειμαι καθηγήτρια τους πήρα τώρα και μου είπαν τα αποτελέσματα για το φροντιστήριο μου.
ο δικος μου καθηγητης δεν ξερει που του παν τα 4!
-----------------------------------------
βγηκανε και του προφισιενσι???
ναι λεμε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stemfrom

Νεοφερμένος

Ο stemfrom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
τo πήρα το ecpe!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top