Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fabakos

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ρε παιδια απλα καντε υπομονη μεχρι το απογευμα..τι να κανουμε..και εμενα με εχουν πιασει τα νευρα μου :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erh

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τήνος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
δεν μπορω αλλο την αναμονη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
το ecce λεμε τοση ωρα οτι θα βγει το απογευμα υπομονη

την κανω γεια σας καλα αποτελεσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyridoulaaa

Νεοφερμένος

Η spyridoulaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
δεν το πηρα και ηταν η δευτερη φορα που εδωσα... στεναχωριεμαι!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stemfrom

Νεοφερμένος

Ο stemfrom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
είναι σίγουρο ρε παιδιά ότι έχουν βγει σήμερα στη 1 τα αποτελέσματα του ecpe?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavroula

Νεοφερμένος

Η Stavroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Δηλαδή είναι δεδομένο ότι θα βγουν όλα σήμερα??
Εγώ έκανα ιδιαίτερα οπότε τους κωδικούς τους έχω εγώ άρα λογικά εγώ θα τα μάθω πρώτη κ όχι ο καθηγητής μ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian23

Νεοφερμένος

Η Vivian23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
δεν το πηρα και ηταν η δευτερη φορα που εδωσα... στεναχωριεμαι!:'(
λογικο να στεναχωριεσαι αλλα μακαρι ολες οι στεναχωριες στη ζωη σου να ειναι σαν αυτη...θα δεις οτι θα το ξεπερασεις γρηγορα και θα τα καταφερεις την επομενη φορα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Moonbeam

Νεοφερμένος

Η Moonbeam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ρε γαμωτοοοοοοοοοοοοοοοο τι γινεται πια! ξυπνησα πριν λιγο και μπηκα να δω πως πηγαν τα παιδια του εcce και αντι αυτου βλεπω οτι εχουν βγει τα δικα μας! μπαινω και μου λεει το κλασικο student not found! πραγματικα ξερω οτι δεν ειμαι η πρωτη που το λεω αλλα δεν τους αντεχωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyridoulaaa

Νεοφερμένος

Η spyridoulaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
εγω δεν περασα λουερ λισενινγ ...και δεν περασα!
ηταν η δευτερη φορα που εδωσα το δεκεμβρη δεν περασα λιστενινκ ουτε και gvr !
αλλα τωρα τα πηγα καλητερα ...κριμα ρε γαμωτο τα εχω βαρεθει αντε παλι το δεκεμβη προετοιμασια! ελεοσ! :( :mad::'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Moonbeam

Νεοφερμένος

Η Moonbeam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
και μενα ετσι με βλεπω.. δευτερη φορα δινω και γω αλλα το κολοecpe :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
εγω δεν περασα λουερ λισενινγ ...και δεν περασα!
ηταν η δευτερη φορα που εδωσα το δεκεμβρη δεν περασα λιστενινκ ουτε και gvr !
αλλα τωρα τα πηγα καλητερα ...κριμα ρε γαμωτο τα εχω βαρεθει αντε παλι το δεκεμβη προετοιμασια! ελεοσ! :( :mad::'(

Mην στεναχωριεσαι:no1::no1:!θα το παρεις στην επομενη φορα!!!σου ευχομαι να εισαι τοσο τυχερη οσο εγω!!!κ θα σκισεις:P!δεν χρειαζεται να λυπασαι για αυτο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stemfrom

Νεοφερμένος

Ο stemfrom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ρε παιδιά απαντήστε μου αν ξέρετε, σήμερα βγαίνουν σίγουρα του ecpe? σας το είπαν απο την hau?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
παιδια θα σας φανει παραξενο αυτο που θα πω αλλα πραγματικα εγινε..!!!!! πηρα τηλεφωνο και μοθ ειπαν πως τα αποτελεσματα του λοουερ θα βγουν αυριο το πρωι και τα αποτελεσματα του προφισενσι την αλλη εβδομαδα την τεταρτη!!!! καλα πλακα μας κανουν?? λενε που λενε ψεματα ας ειναι συνεννοημενοι τουλαχιστον!!!!!!...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erh

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τήνος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
εγω το ξερω επειδη με πηρε η καθηγητρια μου και μου ειπε οτι βγαινουν σημερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
Δηλαδή είναι δεδομένο ότι θα βγουν όλα σήμερα??
Εγώ έκανα ιδιαίτερα οπότε τους κωδικούς τους έχω εγώ άρα λογικά εγώ θα τα μάθω πρώτη κ όχι ο καθηγητής μ...
ποτε ειπαμε σταυρουλα βγαινουν τα δικα μας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
ρε παιδιά απαντήστε μου αν ξέρετε, σήμερα βγαίνουν σίγουρα του ecpe? σας το είπαν απο την hau?
Βγήκαν πριν λίγες ώρες. Δεν ξέρω αν το είχε ανακοινώσει η HAU, δεν νομίζω, γιατί όλοι όσοι ήταν μέσα στο iSchool όταν βγήκαν δεν ήξεραν τίποτα, απ' ότι είδα!... Αλλά έχουν βγει, για τα φροντιστήρια μόνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
τί είπα ??? ήμουν σίγουρος για κάτι τέτοιο αλλά παίρνω και εγώ τώρα:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
εμενα ο καθηγητης μου δεν ξερει τον κωδικο προσβασης του!!!!!!και ετσιι////////
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas741

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
παιδια θα σας φανει παραξενο αυτο που θα πω αλλα πραγματικα εγινε..!!!!! πηρα τηλεφωνο και μοθ ειπαν πως τα αποτελεσματα του λοουερ θα βγουν αυριο το πρωι και τα αποτελεσματα του προφισενσι την αλλη εβδομαδα την τεταρτη!!!! καλα πλακα μας κανουν?? λενε που λενε ψεματα ας ειναι συνεννοημενοι τουλαχιστον!!!!!!...:mad:
εγώ πάω στοίχημα ότι και αυτό δεν ισχύει και σιγά σιγά αρχίζουν και παίζουν τα νευράκια μου:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
τι θ κανω???????//λεει οτι εχω περασει αλλα αν ηταν πραγματι ψευτικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top