Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tzeni16

Νεοφερμένος

Η tzeni16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
τουλαχιστον ελπιζω μετα οταν φτιαξει να εχουμε τα αποτελεσματα
χαχαχα!!καλο!!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Παιδιάαααααααα, με πήρε ο καθηγητής μου πριν λίγα λεπτά και μου είπε ότι πήρα το ECPE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
Συγχαρητήρια σε όσους το πήραν και υπομονή σε όσους περιμένουν (είτε ECCE, είτε ECPE!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Για ecce το απογευμα μες στις 5-6 να μπειτε οποτε θα ειναι σιγουρα μεσα!Για ecpe μη μπαινετε καθολου αφου μονο οι φροντιστηριουχοι τα βλεπουν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@dn@n

Νεοφερμένος

Ο @dn@n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 27 μηνύματα.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
kos_maverik μου φαίνεται ότι εσύ βλέπεις τα posts μου μόνο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzeni16

Νεοφερμένος

Η tzeni16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};469029:
Παιδιάαααααααα, με πήρε ο καθηγητής μου πριν λίγα λεπτά και μου είπε ότι πήρα το ECPE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
Συγχαρητήρια σε όσους το πήραν και υπομονή σε όσους περιμένουν (είτε ECCE, είτε ECPE!)
Συγχαρητηρια!!!:Pεγω ακομα περιμενω(το προφ) και δεν νομιζω να με παει η καθηγητρια μου...λειπει διακοπες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Για ecce το απογευμα μες στις 5-6 να μπειτε οποτε θα ειναι σιγουρα μεσα!Για ecpe μη μπαινετε καθολου αφου μονο οι φροντιστηριουχοι τα βλεπουν!!!
:):no1::thanks:
για ενα ονειρο ζουμε :D χαχαχ
ας ητανε αληθινο το ονειρο το απατηλο...

για αλλη μια φορα καλα αποτελεσματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
kos_maverik μου φαίνεται ότι εσύ βλέπεις τα posts μου μόνο :P
Λες;Παντως τωρα εχω τρελαθει!!!Περιπου στις 2 θα ειναι ονλαιν:scared:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dawn7

Νεοφερμένος

Η Dawn7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};469029:
Παιδιάαααααααα, με πήρε ο καθηγητής μου πριν λίγα λεπτά και μου είπε ότι πήρα το ECPE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
Συγχαρητήρια σε όσους το πήραν και υπομονή σε όσους περιμένουν (είτε ECCE, είτε ECPE!)

Συγχαρητήρια που το πήρες!:D
όμως να σε ρωτήσω... αφου είχαν πει οτι τ αποτελεσματα θα εβγαιναν 31/7 για όλους... what happened?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
kos_maverik μου φαίνεται ότι εσύ βλέπεις τα posts μου μόνο :P
τα βλεπω και εγω γι αυτο επαψα να ρωταω και απλα σχολιαζω......αντε να ερθει το απογευμα....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
καλα εμενα δεν με βλεπω να με παιρνει κανεις...ειδικα αν δεν το πηρα....υπομονη να τα δω μονος μου τι να κανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Συγχαρητηρια!!!:Pεγω ακομα περιμενω(το προφ) και δεν νομιζω να με παει η καθηγητρια μου...λειπει διακοπες...
Ευχαριστώ! Υπομονή! Θα τα μάθεις σε λίγες μέρες, όταν τα βγάλουν για τους μαθητές... ΑΝ τα βγάλουν ποτέ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzeni16

Νεοφερμένος

Η tzeni16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
για ενα ονειρο ζουμε :D χαχαχ
σωστα..και η ελπιδα πεθαινει τελευταια(αυτο παντου κολλαει):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Σορρυ καλα...:D!!!Παω να φαω τωρα και ερχομαι μετα:bye:!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
και στις 2 θα σου πουν ότι θα είναι online στις 3...:P μπες κατα τις 6 μία και καλή :no1:
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
οταν λετε ον λινε εννοειτε για ολους??και οι φροντηστιριουχο απο το ιντερνετ δεν τα μαθανε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
ΠΟΙΑ αποτελεσματα θα ειναι στις 2 online?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
και στις 2 θα σου πουν ότι θα είναι online στις 3...:P μπες κατα τις 6 μία και καλή :no1:
:thanks:
σωστος......

καλη ορεξη Κωστα

μπραβο σε οσους περνανε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian23

Νεοφερμένος

Η Vivian23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
εγω ρε παιδια πως τα ειδα το πρωι και τωρα δεν τα βλεπω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Themino

Νεοφερμένος

Ο Themino αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top