Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bia94

Νεοφερμένος

Η Bia94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
παιδια εγω εδωσα ecce ξρ πωσ το χω παρει απο την καθηγητρια μου,αλλα τρ που μπαινω στ hau για αναλυτικα μου εχει
Error: Could not connect to database. Please try again later.
ελεος δλδ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Riri

Νεοφερμένος

Η Riri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Μ'αρέσει πάντως που με τόση ευκολία λένε διαφορετίκα πράγματα στον καθένα απο εμάς! Μια σωστή πληροφορία δεν έχω ακούσει! Λατρεμένη hau!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
οντως παλι επεσε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
ο καθηγητης μ δεν το σηκωνει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sandy_twilight

Νεοφερμένος

Η sandy_twilight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Παλι μου βγαζει..
Error: Could not connect to database. Please try again later.

δλδ ΕΛΕΟΣ...βαλθηκαν να μας τρελανουν..τι οργανωση ειναι αυτη πια..:mad:
δν ντρεπονται ν μας κοροιδευουν ετσι,.? ο καθενας λεει τα δικα του κ δν εχουμε καταληξει ακομα σε κατι σιγουρο...ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Επεσε ο ορφεας!!!Σε κανα μηνα που θα σηκωθει παλι θα τα δουμε:P!Ελπιζω να κανουν πιο γρηγορα απο το πρωι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
τι εννοεις επεσε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bia94

Νεοφερμένος

Η Bia94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
δεν ειδα οτι το ειχε αναφερει κ η κοπελα πιο πριν

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Ετσακιστηκε:P!Απλα κλεισανε το pc μεχρι να ανεβασουν τα αποτελεσματα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
τι θα κανουμε παιδια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzeni16

Νεοφερμένος

Η tzeni16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
παιδια παλι επεσε ο σερβερ...τα νευρα μου...δεν ειμαι καλα...:'(μου φαινεται οτι μεχρι να βγουν τα αποτελεσματα θα εχω αρχισει το καπνισμα απο την αγωνια μου...ή θα πνιξω τον πονο μου στο ποτο... -_-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
ρε γαμωτι επεσε ο ορφεας!!!!ναι κυριες και κυριοι συγκλονιστικη ειδηση!!!για μια ακομα μερα συνεχιζεται η κοροιδια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
το συστημα τους δεν αντεχει πολλους επισκεπτες και τα παιζει και δεν βγαζει αποτελεσματα μονο ασπρες σελιδες και να δοκιμασεις αργοτερα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Επεσε ο ορφεας!!!Σε κανα μηνα που θα σηκωθει παλι θα τα δουμε:P!Ελπιζω να κανουν πιο γρηγορα απο το πρωι!!!


εγω που κοπηκα στο ecce θα ζητησω λεφτα για ψυχικη οδινη και την απουσια 3 ωρων απο την ζωη μου + τα προφορικα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
μαλλον εκλεισε επειδη πλακωσανε πολυ για τα αποτελεσματα!!!χαχαχα το ομολογω παντως και εγω μπηκα να δω οπως μπαινω καθε μερα τις τελευταιες δεκα μερες που φαινονται σαν αιωνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Themino

Νεοφερμένος

Ο Themino αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ELEOSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

ολο στην αναμονή είμαστε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
(ecce) θα'θελα να'ξερα όταν έγραψα ότι απο την hau μου είπαν ότι το απόγευμα θα μπορούμε να τα δούμε σίγουρα, με άκουσε κανείς??? θα το κλείσουν και αυτό το topic
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@dn@n

Νεοφερμένος

Ο @dn@n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
τουλαχιστον ελπιζω μετα οταν φτιαξει να εχουμε τα αποτελεσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
τουλαχιστον ελπιζω μετα οταν φτιαξει να εχουμε τα αποτελεσματα
και μετα ξυπνησες...:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Σταματηστε να μπαινετε ολοι μαζι!!!Λενε στη hau οτι εκλεισε ο σερβερ μεχρι περιπου τις 1:30-2:00!Για αυτο αν θελετε να βγουν ΜΗ μπαινετε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top