Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

erh

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τήνος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
παιδια πηρα την κυρια μου και μου ειπε οτι της εστειλαν email που ελεγε οτι στις μια η ωρα θα βγουν τα αποτελεσματα του ecpe...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
καλη σας επιτυχια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaki87

Νεοφερμένος

Η annaki87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
γιατι καπου ειδα αυτο: Examinees who pass three sections with a Low Pass (or higher) and receive no less than a Borderline Fail in one section will be awarded an ECPE certificate. Those with Honors scores on all four sections are awarded a Certificate of Proficiency with Honors.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Ευχαριστουμε...Ακουσες τωρα μια κραυγη απο μακριαα;:D:P!!!Μεχρι τωρα ειμαι ψυχραιμος αλλα μετα.......!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas741

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Συγνώμη ρε παιδιά μας δουλεύει η hau???
Θα βγουν τα αποτελέσματα του ecpe πριν του ecce???
Αυτό είναι αντιθετο με το νόμο της βλακείας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian23

Νεοφερμένος

Η Vivian23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
καλημερα και υπομονη σε ολους!!
μπηκα το πρωι στον ορφεα ετσι απο συνηθεια και ξαφνiκα...βλεπω τα αποτελεσματα του ecpe!!τωρα τιποτα αλλα δεν νομιζv πως θα εκαναν δοκιμες με ψευτικα στοιχεια..δεν μπορουν να παιζουν ετσι μαζι μας. αυτο νομιζω παραπαει ακομα και για την hau
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
γιατι καπου ειδα αυτο: Examinees who pass three sections with a Low Pass (or higher) and receive no less than a Borderline Fail in one section will be awarded an ECPE certificate. Those with Honors scores on all four sections are awarded a Certificate of Proficiency with Honors.
Ακριβως!Στο σαιτ της hau το λεει...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
παιδιά καλησπέρα. Και σε μένα ήλθε μήνυμα στο κινητό μου ότι τα αποτελέσματα του ecpe βγαινουν στη 1.00 αλλά μόνο για τα κέντρα ξένων γλωσσών οπότε επικοινωνήστε με τους καθηγητές σας. Καλά αποτελέσματα σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaki87

Νεοφερμένος

Η annaki87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
οκ ευχαριστω πολυ ...γιατι και το νοεμβρη ειχα 3 pass και μονο ενα bf και κοπηκα :(....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzeni16

Νεοφερμένος

Η tzeni16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
ειναι σιγουρο οτι στις μια βγαινει το προφ???μην εχουμε παλι τα ιδια με πριν...και εαν οντως βγουν θα μπορουν να τα δουν ολοι??δηλαδη και παιδια που εδωσαν με φροντιστηριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Συγνώμη ρε παιδιά μας δουλεύει η hau???
Θα βγουν τα αποτελέσματα του ecpe πριν του ecce???
Αυτό είναι αντιθετο με το νόμο της βλακείας:P
Περσι ετσι εγινε!Αλλα και παλι δεν ειναι πιο νωρις...Για ECCE βγηκαν την Δευτερα!
-----------------------------------------
Για ECPE προς το παρον θα τα βλεπουν μονο οι φροντιστηριουχοι...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
να αρχισω τωρα να κατεβαζω καντηλια η θα με κανουνε μπαν???φταιμε εμεις μετα!!!ολη την βδομαδα τους ειναι δυσκολο να μας πουνε ποτε βγαινουνε τα αποτελεσματα του ecpe!!!αι σιχτιρ πια σιχαμενοι...εγω το δηλωνω απο τωρα!τα παιδια μου δεν προκειται να δωσουνε πτυχιο του μισιγκαν για κανενα λογο!!ουτε τα εγγονια μου ουτε κανενας αλλος!!!!!1:P:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
το θεμα ειναι να τα δουν και οι μαθητες.....ελπιζω να εχετε περασει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
το θεμα ειναι να τα δουν και οι μαθητες.....ελπιζω να εχετε περασει
Ε παρτε τηλ. τους καθηγητες σας;)!Κι εμεις!!!:):no1:!!!
-----------------------------------------
1 η ωρα:jumpy::):P!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
και αμα ειναι διακοπες???που θα τους βρω εγω τωρα?δηλαδη τι σοι βλακεια ειναι παλι αυτη???δυσκολο να τα βγαλουνε για ολους??ελεος σε ποια εποχη ζουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
τελικα τι θα γινει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Ε παρτε τηλ. τους καθηγητες σας;)!Κι εμεις!!!:):no1:!!!
η δικια μου λειπει...μου ειπαν οτι περασα απο την ενωση αλλα θελω να τα δω αναλυτικα και εχω να δω και μιας φιλης που λειπει.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Τελικα για ecce τα αποτελεσματα θα τα δειτε το απογευμα και για ecpe σε μερικα λεπτα οι φροντιστηριουχοι θα τα δουν στον ΟΡΦΕΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzeni16

Νεοφερμένος

Η tzeni16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
μπηκα ορφεα να δω για το προφ και μου εβγαλε error could not connect to database.please try later...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Οχ παλι επεσε λες η hau;Εγω θα ζητησω λεφτα για ψυχικη οδυνη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top