Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Παιδια Μηνυμα!!!!!Μετα τις 1 το μεσημερι λενε θα βγουν τα αποτελεσματα για το ecce στον ορφεα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Πήρα τηλ και μου είπαν ότι τα αποτέλσματα του ecce είναι σώστα και δεν αλλάζουν. Τα αποτελέσματα όμως του ecpe δεν τα έχουν ακόμα γιάτι δεν τους τα έχουν στείλει καν! Έπρεπε απλά λέει να δωσούν κάποια στοιχέια στον κυριο που φτιάχνει το site για να τα επεξεργαστέι και το ξέχασε ο καημενούλης ανοιχτό αλλα τώρα πάλι κλειδώθηκε! Όοοοοοολα αύτα είναι σάχλες! Όπως είπα και χθές ένας φίλος μου ξέρει τα αποτλέσματα του ecpe απο προχθές γιατί έχει ενα γνώστο μέσα στην hau! Έγω θας σας πω μην μασάτε και πίστευω ότι μια χάρα σωστά ήταν τα αποτελέσματα! Σίγουρα πάντως αποτελέσματα μου είπαν την Παρασκύη
ελεος!!ελεος!!ελεος!!!τι αλλο θα ακουσουμε..σε λιγο θα πας πουν πως δεν τα διορθωσαν ακομα τα του ecpe..αφου ρε πηγαν στο finished να τους πεις πως δεν τα εχουν ακομα???τι αλλο θα ακουσω χριστε μου με την ανευθυνοτητα(για να μη πω τπτ χειροτερο ) που τους δερνει????:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavroula

Νεοφερμένος

Η Stavroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Πήρα τηλ και μου είπαν ότι τα αποτέλσματα του ecce είναι σώστα και δεν αλλάζουν. Τα αποτελέσματα όμως του ecpe δεν τα έχουν ακόμα γιάτι δεν τους τα έχουν στείλει καν! Έπρεπε απλά λέει να δωσούν κάποια στοιχέια στον κυριο που φτιάχνει το site για να τα επεξεργαστέι και το ξέχασε ο καημενούλης ανοιχτό αλλα τώρα πάλι κλειδώθηκε! Όοοοοοολα αύτα είναι σάχλες! Όπως είπα και χθές ένας φίλος μου ξέρει τα αποτλέσματα του ecpe απο προχθές γιατί έχει ενα γνώστο μέσα στην hau! Έγω θας σας πω μην μασάτε και πίστευω ότι μια χάρα σωστά ήταν τα αποτελέσματα! Σίγουρα πάντως αποτελέσματα μου είπαν την Παρασκύη

Ναι κ την Παρασκευή θα μας πουν τν Δευτέρα και τν Δευτέρα την Τετάρτη κ πάει λέγοντας.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas741

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Ωραία αφού τα αποτελέσματα του ECCE είναι σωστά τότε γιατί δεν είναι published yet???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Λαθος!:P!Λενε τις 1 το μεσημερι για ECPE:jumpy:!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Ο ΑΛΛΟΣ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΤΡΑΛΑΛΑΛΑ!!!!!!! πλακα με κανεις??? ας ηταν ενταξει στις υποχρεωσεις τους να μιλουσα πιο ευγενικα και προσεχτικα!!!!
περτε τους ρηλ να σας τα πουν και εγω αυτο εκανα γιατι δεν αντεχα αλλο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
για να καταλαβω εχουν βγει του ecpe?
οχι..δεν τα εχουν διορθωσει καν!τι αλλο θα ακουσουμε!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Λαθος!:P!Λενε τις 1 το μεσημερι για ECPE:jumpy:!!!!!


Προηγουντε του ecce :P που εχουν βγει αλλα οχι στους μαθητες :P και μετα και το ecpe . τελος:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
τι ασχολειστε με τους μ @@ες??? μας τα εχουν πρηξει τοσο καιρο...ειναι τοσο ανευθυνοι που τα βγαλαν και λενε δεν ειναι τα σωστα....απο παρασκευη για προφισιενσι ειναι σιγουρο?:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tnsdms

Νεοφερμένος

Ο tnsdms αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
λοιπον πηρα ξαναπηρα τους πιεσα και......τα αποτελεσματα του ecpe για υτους μεμονωμενους και τα φροντηστηρια σε κανενα 20λεπτο online....kata paσα πιθανοτητα ειναι τα ιδια που ειδαμε και πριν αλλα για πιο σιγουρα σε 20 λεπτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavroula

Νεοφερμένος

Η Stavroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 40 μηνύματα.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
του λοουερ ποτε θα τα βαλουν?μαζι με του προφ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Ρε εστειλαν μνμ στον πατερα μου οτι σημερα 1 το μεσημερι ανακοινωνονται τα αποτελεσματα για ecpe!!!:jumpy:Εχω σκασει τωρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabakos

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ρε παιδια για να καταλαβω τα αποτελεσματα του ecce ποτε θα βγουν??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Ρε εστειλαν μνμ στον πατερα μου οτι σημερα 1 το μεσημερι ανακοινωνονται τα αποτελεσματα για ecpe!!!
αληθεια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Ναι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas741

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Εγώ δε νομίζω να βγει πρώτα το ecpe και αργότερα το ecce....
Εκτός και αν είναι τόσο βλάκες που δε ξέρουν ποιο είναι τι.
Kos_maverik που τα βλέπεις και τα λες αυτά για να τα δω και γω???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaki87

Νεοφερμένος

Η annaki87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ρε παιδια να ρωτησω κατι...εχει αλλαξει το συστημα και με ενα bf περνας?ξερει κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Στο κινητο του πατερα μου:P!Ειναι φροντιστηριουχος...
-----------------------------------------
ρε παιδια να ρωτησω κατι...εχει αλλαξει το συστημα και με ενα bf περνας?ξερει κανεις?
Καλως ηρθες κι εσυ!Ναι στο Ecpe πια περνας με 1 bf!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top