Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Μην το συνεχισετε παντως!!!ΔΕΝ εχουν ανεβει τα αποτελεσματα για το ECPE ουτε στο σαιτ των φροντιστηριουχων!Απλα οι μαθητες πηγαν στο Finished!!!Τελος...:)!Τωρα για το αν μπηκαν σε ενα λεπτο και βγηκαν μετα, τοτε μπορει να ηταν λαθος του συστηματος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
Ρε παιδια μπενω στο hau results.gr αλλα ξανα μ λεει οτι
Your results have not been published yet.!!!
και μενα τα ιδια!
-----------------------------------------
Μην το συνεχισετε παντως!!!ΔΕΝ εχουν ανεβει τα αποτελεσματα για το ECPE ουτε στο σαιτ των φροντιστηριουχων!Απλα οι μαθητες πηγαν στο Finished!!!Τελος...:)!Τωρα για το αν μπηκαν σε ενα λεπτο και βγηκαν μετα, τοτε μπορει να ηταν λαθος του συστηματος!
τι να μην το συνεχισουμε?εσενα θ σου αρεσε αυτο/?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Ρε σεις , για το ECCE είναι τα τελικά αποτελέσματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas741

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Ευχαριστώ!!!
Άντε να δω του χρόνου που θα δώσω και profisency τι άλλο θα κάνουν....
Αλλά πρέπει να μαζευτούμε ομαδικώς και να τους ταράξουμε στα τηλέφωνα και να τους ταπεινώσουμε τόσο πολύ μπας και καταλάβουν το λάθος τους.
Δε μπορεί να παίζει ο οποιοσδήποτε με ένα τόσο σημαντικό πράγμα και να κοροιδεύουν τους άλλους:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tnsdms

Νεοφερμένος

Ο tnsdms αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Μην το συνεχισετε παντως!!!ΔΕΝ εχουν ανεβει τα αποτελεσματα για το ECPE ουτε στο σαιτ των φροντιστηριουχων!Απλα οι μαθητες πηγαν στο Finished!!!Τελος...:)!
και εμεις τα αποτελεσματα που ειδαμε πιο πριν τι ηταν???????ψευτικα"??????αν ηταν ψευτικα να το ξερουμε να κανουμε κατι στον υπευθυνο uploader της hau...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
και μενα τα ιδια!
-----------------------------------------

τι να μην το συνεχισουμε?εσενα θ σου αρεσε αυτο/?
Φυσικα και οχι, αλλα αφου ξερουμε οτι ΔΕΝ εχουν βγει, γιατι να το συνεχισουμε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
ειναι α π α ρ α δ ε κ τ ο ι !:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
Φυσικα και οχι, αλλα αφου ξερουμε οτι ΔΕΝ εχουν βγει, γιατι να το συνεχισουμε;;;
δεν σε καταλαβαινω πραγματικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavroula

Νεοφερμένος

Η Stavroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ο δάσκαλός μου είπε ότι μπορεί να κάναν λάθος σε κάποια αποτελέσματα κ να τα ξαναανεβάσαν για να τα διορθώσουν....
Πάντως αυτά τα πράματα δεν νομίζω να είναι νόμιμα....
Ψυχανώμαλοι.....:mad::mad2::boom::boom:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Οοο καλα συνεχιστε εσεις και καταστρεψτε το τοπικ!ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ!!!Μπορει να τα εβαλαν για 5 λεπτα για να δουν αν δουλευει καλα το συστημα!!!Παντως απο Παρασκευη+ θα ξερουμε!!!:bye:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
ρε παιδια τα αποτελεσματα του λοουερ βγηκαν??? ενας φιλος μου μου εχει δωσει τον κωδικο του για να δω και λεει πως δεν εχουν δημοσιευτει ακομα!!!! δηλαδη ποσο μαλακες μπορει να ειναι??? και αντε του προφ δεν μπορουν γτ ειπαν την παρασκευη του λοουερ που ειναι??? δηλαδη ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!δεν εχουν ουτε ιερο ουτε οσιο!! καιμετα πληρωνονται κιολας τα παλιομουνοπανα!!!!!! και οποιος δεν συμφωνει μαζι μου να το πει..!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
ρε παιδια τα αποτελεσματα του λοουερ βγηκαν??? ενας φιλος μου μου εχει δωσει τον κωδικο του για να δω και λεει πως δεν εχουν δημοσιευτει ακομα!!!! δηλαδη ποσο μαλακες μπορει να ειναι??? και αντε του προφ δεν μπορουν γτ ειπαν την παρασκευη του λοουερ που ειναι??? δηλαδη ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!δεν εχουν ουτε ιερο ουτε οσιο!! καιμετα πληρωνονται κιολας τα παλιομουνοπανα!!!!!! και οποιος δεν συμφωνει μαζι μου να το πει..!!!!
Συμφωνουμε αλλα προσεχε και τι λες!Για λοουερ εχουν βγει και το απογευμα το πιο πιθανον να τα δειτε στο σαιτ...Για Ecpe δεν εχουν βγει...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas741

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Συγνωμμη ρε παιδιά αλλά σε ποηγούμενο post είδα κάποιν που έγραψε μια ανακοίνωση της hau ότι σήμερα θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα του ECCE.
Πώς γίνεται να μην το έχουν κάνει ακόμα μου λέτε???
Τους πείραξε η ζέστη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Riri

Νεοφερμένος

Η Riri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Πήρα τηλ και μου είπαν ότι τα αποτέλσματα του ecce είναι σώστα και δεν αλλάζουν. Τα αποτελέσματα όμως του ecpe δεν τα έχουν ακόμα γιάτι δεν τους τα έχουν στείλει καν! Έπρεπε απλά λέει να δωσούν κάποια στοιχέια στον κυριο που φτιάχνει το site για να τα επεξεργαστέι και το ξέχασε ο καημενούλης ανοιχτό αλλα τώρα πάλι κλειδώθηκε! Όοοοοοολα αύτα είναι σάχλες! Όπως είπα και χθές ένας φίλος μου ξέρει τα αποτλέσματα του ecpe απο προχθές γιατί έχει ενα γνώστο μέσα στην hau! Έγω θας σας πω μην μασάτε και πίστευω ότι μια χάρα σωστά ήταν τα αποτελέσματα! Σίγουρα πάντως αποτελέσματα μου είπαν την Παρασκύη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Μαλλον:D:P!Αλλα απο τηλ. στη hau ξερουμε οτι το απογευμα θα μπουν;)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Ο ΑΛΛΟΣ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΤΡΑΛΑΛΑΛΑ!!!!!!! πλακα με κανεις??? ας ηταν ενταξει στις υποχρεωσεις τους να μιλουσα πιο ευγενικα και προσεχτικα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Δεν το λεω επειδη λατρευω τη hau!Στο λεω μη φας κανα μπαν;)!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jordaninio

Νεοφερμένος

Ο jordaninio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
παιδια μπηκα το πρωι και ειδα οτι δεν περασα για ενα fail...και μετα πηρα και μ ειπαν το κλασσικο οτι κανουν δοκιμες...να εχω ελπιδες μηπως αλλαξουν???η τζιφος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erh

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τήνος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
για να καταλαβω εχουν βγει του ecpe?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top