Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
ρεπαιδια για το προφ μου παν την αλλα βδομαδα και εμενα; τωρα συνεχιζει να μου λεει οτι ειμαι αγνοουμενη
να παμε στη νικολουλη να μπας και βρει τα αποτελεσματα που βοσκουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

britney494

Νεοφερμένος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
χαχχαχααχα! παμε πακετο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabakos

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
καλα εγς θα παω καμια βολτιτσα και πιστευω πως θα εχουν δημοσιευτει οταν γυρισω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantin

Νεοφερμένος

Ο gavros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
ρε δεν βγηκαν ακομα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sinty

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
παντως η ωρα εχει περασει απο 12 και ακομα ΤΙΠΟΤΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
αν μέχρι τις 12 μιση δεν έχουν βγει ξαναπαίρνω τηλ. μπορεί να πάρει κάποιος από σας για να μην ξαναπάρω εγω???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marprot

Νεοφερμένος

Η marprot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
αν μέχρι τις 12 μιση δεν έχουν βγει ξαναπαίρνω τηλ. μπορεί να πάρει κάποιος από σας για να μην ξαναπάρω εγω???
ρε παιδια θα τα παιξω εισαστε σιγουροι οτι θα βγουν του προφ σημερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

severus

Νεοφερμένος

Ο severus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ...
ΕΓΩ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ECPE ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΚΑΤΑ ΤΥΧΗ ΣΤΙΣ 11.30 ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΤΟΥ ΚΟΛΛΗΤΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΔΙΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ , ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ....ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ..


ΕΚΤΟΤΕ ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill_fc

Νεοφερμένος

Ο bill_fc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Πέρασααα:P
Πήρα τηλέφωνο και μου το παν(για ecce). Ρώτησα και πότε θα βγουν και είπε σήμερα αλλά δεν μπορεί να μου το προσδιορίσει γιατί υπάρχουν κάποια προβλήματα:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@dn@n

Νεοφερμένος

Ο @dn@n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
εγω θα παιξω PRO :D
δεν μπορω αλλο να περιμενω ετσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
του προφ οχι εαν και απο οτι καταλαβα πριν τα βαλαν και τα εβγαλαν(παιζουν με τα νευρα σας)...για λοουερ ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

britney494

Νεοφερμένος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Παω για μπανακι.. bb :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristidis

Νεοφερμένος

Ο aristidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Τωρα αφου το περασα εγω........
Αλλα θελω να δω τα αναλυτικα αποτελεσματα...
Ποτε θα μπουν???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sinty

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Πέρασααα:P
Πήρα τηλέφωνο και μου το παν(για ecce). Ρώτησα και πότε θα βγουν και είπε σήμερα αλλά δεν μπορεί να μου το προσδιορίσει γιατί υπάρχουν κάποια προβλήματα:mad:
σε ποιο τηλ πηρες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
εγω θα παιξω PRO :D
δεν μπορω αλλο να περιμενω ετσι
καλα θα κανεις αμα νικησεις σε κανα αγωνα αφιεροσε τον μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
παιδια τα εχω παιξει!ξερω οτι περασα αλλα γιατι τα ξαναεβγαλαν βλακες του κερατα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marprot

Νεοφερμένος

Η marprot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
τι να πω ρε παιδια εμεις δηλ που δεν προλαβαμε τι θα κανουμε ?ποτε θα τα μαθουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavroula

Νεοφερμένος

Η Stavroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Παιδιά επειδή βρίσκομαι σε τραγική κατάσταση ας με ηρεμήσει κάποιος.....
Πριν 20 λεπτά βγήκαν τα αποτελέσματα κ μ έγραψε ότι το πέρασα....
Τώρα τα ξαναβάλαν μέσα...
Τους παίρνω τηλ. κ μου λένε ότι δοκιμάζουν τους server κ ότι πιθανώς τα αποτελέσματα να μην ισχύουν......
Θα τρελαθώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@dn@n

Νεοφερμένος

Ο @dn@n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
καλα θα κανεις αμα νικησεις σε κανα αγωνα αφιεροσε τον μας


και βεβαια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill_fc

Νεοφερμένος

Ο bill_fc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
σε ποιο τηλ πηρες?

2103680900
Στην αρχή με έβαλε στην αναμονή για κανα λεπτό αλλά σημασία έχει οτι στο τέλος μου παν καλά νέα:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top