Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Του 2007 και 2008 εχουν μεσα...
χεραιτω, ειμαι νεος εδω... (το google μου εβγαλε πρωτη σελιδα αυτο το φορουμ σε αναζητηση για "michigan ecpe 09")

εδωσα για δευτερη φορα το μαιο και περιμενω με αγονια τα αποτελεσματα.

οσο για το προβλημα στο site τους, δεν νομιζω οτι ειναι θεμα server... ποσοι να μπηκανε πια στις 8 το πρωι που δεν τους αντεξε. ισως απλα δεν εχουν ανεβει τα αποτελεσματα.

good luck σε ολους. :)

Καλως ηρθες στο φορουμ!
Ναι τις 8 ηταν ανοιχτο...Αλλα οσο παει και χειροτερευει η κατασταση!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Πες τα ρε Ανδριαννα!
Εχουν αποτελεσματα απο τον Δεκεμβριο του 2006 εκει!
Αν τα βγαζαν η βαση θα ηταν σε πολυ καλυτερη κατασταση απο τωρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
κανονικα επρεπε να δινουμε το email μας κ να μασ τα στελνανε επιτοπου εκι!!!!!! αντεεεε:mad:
χαχαχα!!!μα τι λες τώρα????δεν μπορούν να τα ανεβάσουν στην ιστοσελίδα τους!!!θα καταφέρουν να τα στειλουν σε τόσους μαθητές????καλή η ιδέα αλλά όχι για την hau!!!(που δεν 3έρουν τι τους γίνεται)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
χεραιτω, ειμαι νεος εδω... (το google μου εβγαλε πρωτη σελιδα αυτο το φορουμ σε αναζητηση για "michigan ecpe 09")

εδωσα για δευτερη φορα το μαιο και περιμενω με αγονια τα αποτελεσματα.

οσο για το προβλημα στο site τους, δεν νομιζω οτι ειναι θεμα server... ποσοι να μπηκανε πια στις 8 το πρωι που δεν τους αντεξε. ισως απλα δεν εχουν ανεβει τα αποτελεσματα.

good luck σε ολους. :)
καλωσορισες.....δεν αντεχει ο σερβερ του αλλα ουτε τα αποτελεματα εχουν ανακοινωσει...τα αποτελεσματα που σε ενδοιαφερουν λενε οτι θα βγουν η παρασκευη(χλωμο το κοβω) Η δεθτερα η τριτη...αλλα αυτοι ειναι...ποτε δεν ξερεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristidis

Νεοφερμένος

Ο aristidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Ας δοκιμαζει καποιος να μπει κ να μας λεει κ εμας τι γινετε...
Γιατι λογικα θα μπουνε το επομενο μισαωρο!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Οχι άλλο κάρβουνο...
Παω να στραγγαλισω κανα τυπο της HAU!


"Error: Could not connect to database. Please try again later."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
χαχαχα!!!μα τι λες τώρα????δεν μπορούν να τα ανεβάσουν στην ιστοσελίδα τους!!!θα καταφέρουν να τα στειλουν σε τόσους μαθητές????καλή η ιδέα αλλά όχι για την hau!!!(που δεν 3έρουν τι τους γίνεται)


ελα μου ντεε! για τι τους περασα???:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ....Μάλλον θα πάρω και εγώ τηλ σαν τον Τεο και τελικά θα ρίξω βρισίδι..θα κατεβάσω οτι ξέρω και δεν ξέρω....δεν θα το παίξω ευγενική όπως τις προηγούμενες φορές..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sinty

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
μια βγαζει λευκη σελιδα....μια σφαλμα....τ γινεται τελικα??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εεε ναι!
Η ιδεα με τα email ειναι μπροστά απο την εποχή μας...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Επειδή έχω πάει 10 σελίδες πίσω και δεν έχω βγάλει άκρη, σήμερα ανακοινώνονται τα αναλυτικά αποτελέσματα του Lower ή και τα αποτελέσματα του proficiency?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Ποπο επικρατει χαους εδω:P!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
μια βγαζει λευκη σελιδα....μια σφαλμα....τ γινεται τελικα??????

Tι να γινει!
Παιζουν με τα νεύρα μας!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristidis

Νεοφερμένος

Ο aristidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Ποιο ειναι το τηλεφωνο τελικα???
Να παρουμε κ εμεις!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sinty

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Επειδή έχω πάει 10 σελίδες πίσω και δεν έχω βγάλει άκρη, σήμερα ανακοινώνονται τα αναλυτικά αποτελέσματα του Lower ή και τα αποτελέσματα του proficiency?
lower..!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Tel.: 2103680900 και Tel.: 2310557600 απο τη σελιδα της χαου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristidis

Νεοφερμένος

Ο aristidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Δεν δινω εγω η αδερφη μου δινει...

Ειναι παρα πολυ καλη στο φρο αλλα λεει οτι δεν εχει περασει!!!!!
Τι να πεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
μονο λοουερ...μια σελιδα πισω αμα πας θα το καταλαβεις...παιδια πρεπει σε καθε σελ ομως να λεμε κατι για το προφ διοτι πριζουμε τα παιδια και δεν ξερουν τι τους γινεται μετα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
2103680000
2103680090
2103680900
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
χαχα
καλε στο τελος θα βγαλουν ανακοινωση!!! "τελικα τα αποτελεσματα σε 2 ημερες" κ μετα παλι σε 2 παλι σε 2 παλι σε 2
χαχαχ:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top