Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Μπραβο ρε CON.
Και δεν ξερω αν συμφωνεις αλλα πιο πολυ οι μαθητες "καιγονται" για τα αποτελεσματα παροτι οι καθηγητές οι οποιοι ειναι και διακοπες καλοκαιριατικα!

προσωπικά τις διακοπές μου τις κανονιζω μετά τα αποτελέσματα και ειδικά στο Ecpe το αγχος ειναι μεγαλύτερο γιατι υπάρχουν και άτομα που το χαρτι το χρειαζονται άμεσα.. για την δουλειά τους..αλλά υπάρχουν καθηγητές και καθηγητές χωρίς να θέλω να προσβάλλω κανένα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Παιδιά μόνο εγώ δεν ξέρω αν πέρασα ..γαμώτο:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eεεε καπως ετσι Δημο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Καλησπέρα! Μόλις πήρα και εγώ στην ελληνοαμερικανική. Μου είπαν ότι τα αποτελέσματα του ecpe έχουν αρχίσει και έρχονται. Η κοπέλα μου είπε ότι λογικά θα τα δούμε από Δευτέρα αλλά δεν είναι και σίγουρη. Θα στείλουν μήνυμα στα κινητά και στα mail των φροντιστηριούχων, οπότε μόλις μας στείλουν θα σας πούμε. Όσο για τα παράπονα τεό και εμείς τα κάνουμε και τα λέμε συνέχεια αλλά όπως βλέπεις δε μας ακούνε ιδιαίτερα. Υπομονή και καλά αποτελέσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
οτι ναιναι λενε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
προσωπικά τις διακοπές μου τις κανονιζω μετά τα αποτελέσματα και ειδικά στο Ecpe το αγχος ειναι μεγαλύτερο γιατι υπάρχουν και άτομα που το χαρτι το χρειαζονται άμεσα.. για την δουλειά τους..αλλά υπάρχουν καθηγητές και καθηγητές χωρίς να θέλω να προσβάλλω κανένα..

Εγω προσωπικα ξερω πως αυτην την στιγμη περιπου το 1/3 των μαθητων δεν εχουν μαθει τα αποτελεσματα ακομα για χιλιους δυο λογους.
Δεν νομιζω να ηταν τοσο δυσκολο να τα ανεβαζαν ολα μαζι μιας και η βαση τους ειναι γιγαντα για να χουν αποτελεσματα απο το 2006...:p:mad:

Παιδιά μόνο εγώ δεν ξέρω αν πέρασα ..γαμώτο:mad:

Δεν εισαι μονο εσυ!
Ειναι ακομα πολλα παιδια...;)
-----------------------------------------
Καλησπέρα! Μόλις πήρα και εγώ στην ελληνοαμερικανική. Μου είπαν ότι τα αποτελέσματα του ecpe έχουν αρχίσει και έρχονται. Η κοπέλα μου είπε ότι λογικά θα τα δούμε από Δευτέρα αλλά δεν είναι και σίγουρη. Θα στείλουν μήνυμα στα κινητά και στα mail των φροντιστηριούχων, οπότε μόλις μας στείλουν θα σας πούμε. Όσο για τα παράπονα τεό και εμείς τα κάνουμε και τα λέμε συνέχεια αλλά όπως βλέπεις δε μας ακούνε ιδιαίτερα. Υπομονή και καλά αποτελέσματα.

Τhx!;)
Για να αρχιζουν να ερχονται τα αποτελεσματα μαλλον ισως να υπαρχει και μια μικρη πιθανοτητα να βγουν την Παρασκευη.
Βεβαια την τυφλα τους δεν ξερουν και αυτοι.

Παρασκευη πρωι:ECCE την αλλη βδομαδα
Παρασκευη μεσιμερι:ECCE την Δευτερα..

ΕΛΕΟΣ!!!:jumpy::jumpy::lol::lol::lol::P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
προσωπικά τις διακοπές μου τις κανονιζω μετά τα αποτελέσματα και ειδικά στο Ecpe το αγχος ειναι μεγαλύτερο γιατι υπάρχουν και άτομα που το χαρτι το χρειαζονται άμεσα.. για την δουλειά τους..αλλά υπάρχουν καθηγητές και καθηγητές χωρίς να θέλω να προσβάλλω κανένα..

έχετε δίκιο.Ξέρω καταστάσεις που οι μαθητές βρίσκουν τα πάντα μόνοι τους για τα αποτελέσματα (και δυστυχως,όχι πάντα μόνο αυτό)

Eεεε καπως ετσι Δημο...
σουπερ φάση... =_=!!

Καλησπέρα! Μόλις πήρα και εγώ στην ελληνοαμερικανική. Μου είπαν ότι τα αποτελέσματα του ecpe έχουν αρχίσει και έρχονται. Η κοπέλα μου είπε ότι λογικά θα τα δούμε από Δευτέρα αλλά δεν είναι και σίγουρη. Θα στείλουν μήνυμα στα κινητά και στα mail των φροντιστηριούχων, οπότε μόλις μας στείλουν θα σας πούμε. Όσο για τα παράπονα τεό και εμείς τα κάνουμε και τα λέμε συνέχεια αλλά όπως βλέπεις δε μας ακούνε ιδιαίτερα. Υπομονή και καλά αποτελέσματα.

ευχαριστούμε πολύ!Αρα τουλάχιστον έχουμε κατι ''συμπαγές'' να πατήσουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
στα γερμανικα γιατι δεν μας στελνουν ενα τετοιο χαρτι?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
ευχαριστούμε πολύ!Αρα τουλάχιστον έχουμε κατι ''συμπαγές'' να πατήσουμε...

Συμπαγες δεν το πολυλες αλλα μπουσουλας ειναι...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Τεο να σου δώσω το μέηλ μου να μου στείλεις ένα τηλεφωνο να σε πάρω-να σου πω ακριβώς 5 πράγματα τι γνωρίζω και όσο για τα παράπονα ειμαι μέσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
στα γερμανικα γιατι δεν μας στελνουν ενα τετοιο χαρτι?:P

Πολλα θές...:P
-----------------------------------------
Τεο να σου δώσω το μέηλ μου να μου στείλεις ένα τηλεφωνο να σε πάρω-να σου πω ακριβώς 5 πράγματα τι γνωρίζω και όσο για τα παράπονα ειμαι μέσα...

Δωστο μου ρε συ σιγα...;)
Αλλα τι ακριβως θες να μου πεις?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Ναι και εγώ έτσι πιστεύω ότι μπορεί να βγουν και την παρασκευή γιατί μου είπε ότι τα αποτελέσματα έρχονται και περιμένουν να ολοκληρωθούν για να τα ανακοινώσουν. Πόσες μέρες να χρειάζονται για αυτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Συμπαγες δεν το πολυλες αλλα μπουσουλας ειναι...;)


χαμένος;:P

τέλος πάντων.Δεν έχω όρεξη να κάνω πλέον δικές μου εικασίες,ούτε να παίρνω τηλέφωνα.Απλά αναμονή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
απλα δεν γραφω πια τι ακουω διοτι όλα είναι ρευστά.. petscon@hotmail.com στειλε μου ένα τηλέφωνο να σου πω και θα καταλάβεις...αν δεν θες δεκτό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Tα αποτελεσματα πρεπει να ερχονται Via secure email!
Η διαδικασια ουτε 1 μερα δεν παιρνει.
Εκτος αν τους τα στέλνουν σε δόσεις...
-----------------------------------------
απλα δεν γραφω πια τι ακουω διοτι όλα είναι ρευστά.. petscon@hotmail.com στειλε μου ένα τηλέφωνο να σου πω και θα καταλάβεις...αν δεν θες δεκτό..

Το ονομα σου δεν ξερω καταρχάς...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arkypraios

Νεοφερμένος

Ο arkypraios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
παιδια πηρα τηλ τα αποτελεσματα Lower βγαινουν αυριο καλη επιτυχια σε ολουσ αντε να δουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dubudeli

Νεοφερμένος

Ο dubudeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Παιδιά μόνο εγώ δεν ξέρω αν πέρασα ..γαμώτο:mad:
ουτε εγω ξερω....:(.....αλλα η θα τα μαθω σημερα το απογευμα απο την καθηγητρια μου η θα τα δω αυριο στο site (μου ειπαν απτην hau οτι αυτιο θα εχουν βγει για ολους οσους εδωσαν ECCE:no1:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Γεια σας, παιδιά! Είμαι πολύ χαρούμενη, μία από τις κολλητές μου έμαθε σήμερα ότι πήρε το ECCE!
Τι γίνεται με τα αποτελέσματα του ECPE; Απ' ότι βλέπω δεν γνωρίζουμε και πολλά, ε; Για το ECCE πόσες μέρες είχαν περάσει από τη μέρα που πήγαν στο Finished μέχρι χτες που βγήκαν; Λογικά τόσες (και λιγότερες, αφού δίνουν λιγότεροι για Proficiency) δεν θα χρειαστούν και για το ECPE;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aκριβως αύριο θα βγούν τα αποτελεσματα για ολους τους υποψηφιους του ECCE!
Καλα αποτελεσματα για οσους δεν τα πήραν ακόμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sinty

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
επιτελους παιδια να βγουν τα αποτελεσματα γιατι δεν αντεχω αλλο αυτη την αγωνια.....!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top