Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Ούτε εγω προσωπικά σε αμφισβητώ και στο χω τονίσει πολλές φορές το πόσο εκτιμάω τις πληροφορίες σου...
-----------------------------------------
Ούτε εγω προσωπικά σε αμφισβητώ και στο χω τονίσει πολλές φορές το πόσο εκτιμάω τις πληροφορίες σου...
Πήρα το θάρρος και σου έστειλα στο μέηλ σου την χθεσινή ανακοινωση που άλλα έγραφαν και άλλα έγιναν φυσικά πιο θετικά για όλους. Σόρρη αν σε ενόχλησα γιατι δεν σε ρώτησα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγω πραγματικα παιδια δεν ειμαι σε θεση να πω τίποτα!
Το μονο που ξερω ειναι πως μεσα στην εβδομαδα θα φύγουν απο ELI-UM για HAU με email και ταυτοχρονα θα σταλουν και τα Statement of Results στην HAU για να τα στειλει στους υποψηφιους...

Απλα οτι μαθαινω σας λεω.
Θα ξαναπαρω να μιλησω με Λιονουδακη και Αλεξιου...
Δεν παει αλλο...
Εφτασε ο κομπος στο χτενι..
Αφου ειναι αχρηστοι να το πουν να μην ξαναδωσουμε!:mad:
-----------------------------------------
Ούτε εγω προσωπικά σε αμφισβητώ και στο χω τονίσει πολλές φορές το πόσο εκτιμάω τις πληροφορίες σου...
-----------------------------------------

Πήρα το θάρρος και σου έστειλα στο μέηλ σου την χθεσινή ανακοινωση που άλλα έγραφαν και άλλα έγιναν φυσικά πιο θετικά για όλους. Σόρρη αν σε ενόχλησα γιατι δεν σε ρώτησα

Δεν την ελαβα την ανακοινωση...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
απο τηλεφωνητρια σε τηλεφωνητρια αλλαζει....μην αγχωνεστε την παρασκευη θα ξερουμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
λοιπον παιδια πειτε δυο ξεκαθαρες κουβεντες γιατι μασ μπερδευετε χωρις λογο και αιτια....του λοουερ βγηκαν για ολους η ακομα????του προφισιενσι ποτε βγαινουνε??και αυτοι στην χαου μας τα εχουνε πρηξει...το μονο πανεπιστημιο που δεν σου λεει ημερομηνια ειναι του μισιγκαν...δεν πρεπει να υπαρχει αλλο..:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Αυτο ηθελα να σ πω και εγω τεο..παρε την αλεξιου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Προσωπικα θα ξαναστειλω email με παραπονα στην HAU!
Ειναι πραγματα αυτα να λεει ο καθενας τι θελει.

Και θα αρχισω να καταγραφω και συνομιλιες για να μην ειμαι και ανακριβής!

H κατασταση ειναι ανεξελεγκτη!

ECCE Results απο αυριο διαθεσιμα για ΟΛΟΥΣ!

ΕCPE με αυτα που ακουμε θα μας πεσουν τα μαλλια...
Αρχισα να τραβαω τα μαλλια μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tnsdms

Νεοφερμένος

Ο tnsdms αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Εγω πραγματικα παιδια δεν ειμαι σε θεση να πω τίποτα!
Το μονο που ξερω ειναι πως μεσα στην εβδομαδα θα φύγουν απο ELI-UM για HAU με email και ταυτοχρονα θα σταλουν και τα Statement of Results στην HAU για να τα στειλει στους υποψηφιους...

Απλα οτι μαθαινω σας λεω.
Θα ξαναπαρω να μιλησω με Λιονουδακη και Αλεξιου...
Δεν παει αλλο...
Εφτασε ο κομπος στο χτενι..
Αφου ειναι αχρηστοι να το πουν να μην ξαναδωσουμε!:mad:
την γνωμη σου ηθελα για αυτο που ειπαν.την προσωπικη σου γνωμη δεδομενου οτι ξερεις ακριβως τις διαδικασιες που ακολουθουνται...σε ευχαριστω παντως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
λοιπον παιδια πειτε δυο ξεκαθαρες κουβεντες γιατι μασ μπερδευετε χωρις λογο και αιτια....του λοουερ βγηκαν για ολους η ακομα????του προφισιενσι ποτε βγαινουνε??και αυτοι στην χαου μας τα εχουνε πρηξει...το μονο πανεπιστημιο που δεν σου λεει ημερομηνια ειναι του μισιγκαν...δεν πρεπει να υπαρχει αλλο..:mad:
πες τα!!!!!του λοουερ απο οτι εχω καταλαβει βγηκαν...για το προφισιενσι περιμενουμε ακομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
την γνωμη σου ηθελα για αυτο που ειπαν.την προσωπικη σου γνωμη δεδομενου οτι ξερεις ακριβως τις διαδικασιες που ακολουθουνται...σε ευχαριστω παντως..

Kατα την γνωμη μου αν σταλουν μεχρι και αυριο απο το πανεπιστημιο την Παρασκευη ειναι πολυ εφικτο να βγουν.;)

πες τα!!!!!του λοουερ απο οτι εχω καταλαβει βγηκαν...για το προφισιενσι περιμενουμε ακομα...

Του Lower βγηκαν για τα φροντιστηρια και τους μεμωνομενους υποψηφιους.
Για ΟΛΟΥΣ τους υπψηφιους θα βγουν αυριο.Με απλα λογια πατε δοκιμαζετε στο results.hau.gr σημερα και αν τα διετε καλως.Αν οχι θα βγουν αυριο για σας και δοκιμαστε να τα μαθετε απο το φροντιστηριο σας.

Για το ECPE απλα wait...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
μα πραγματικα ειναι κατασταση αυτη????ηδη απο τις ημερομηνιες εξετασεις μασ ειδοποιησαν 2 μερες πριν δωσουμε προφορικα οτι δινουμε!!Πραγμα που δειχνει τριτοκοσμικη οργανωση...τους πληρωνουμε ενα καρο λεφτα ειμαστε οι καλυτεροι πελατες τους και αυτοι φερονται με αυτο τον τροπο....ελεος...δυσκολο ειναι να πουν μια ημερονια...εστω να σου πουνε ενα διαστημα 5 ημερων...οχι συνεχεια αερολογιες....τα βασικα πραγματα ζηταμε ελεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Προσωπικα θα ξαναστειλω email με παραπονα στην HAU!
Ειναι πραγματα αυτα να λεει ο καθενας τι θελει.

Και θα αρχισω να καταγραφω και συνομιλιες για να μην ειμαι και ανακριβής!

H κατασταση ειναι ανεξελεγκτη!

ECCE Results απο αυριο διαθεσιμα για ΟΛΟΥΣ!

ΕCPE με αυτα που ακουμε θα μας πεσουν τα μαλλια...
Αρχισα να τραβαω τα μαλλια μου...

Δεν είσαι καθόλου ανακριβής αντίθετα πολύ ακριβής και προσωπικά ούτε καν σε έχω αμφισβητήσει... ακούω αυτο που ειπε για το Εcpe και το κρατάω δεν ξαναλέω τίποτα προσωπικα αν και φροντιστηριούχος..όσο για το μεήλ μπορει να μην έγραψα την διευθυνση σωστά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
μα πραγματικα ειναι κατασταση αυτη????ηδη απο τις ημερομηνιες εξετασεις μασ ειδοποιησαν 2 μερες πριν δωσουμε προφορικα οτι δινουμε!!Πραγμα που δειχνει τριτοκοσμικη οργανωση...τους πληρωνουμε ενα καρο λεφτα ειμαστε οι καλυτεροι πελατες τους και αυτοι φερονται με αυτο τον τροπο....ελεος...δυσκολο ειναι να πουν μια ημερονια...εστω να σου πουνε ενα διαστημα 5 ημερων...οχι συνεχεια αερολογιες....τα βασικα πραγματα ζηταμε ελεος

Λες και αγαπητο φιλαρακι δεν φωναζουμε και γκρινιαζουμε τοσο καιρό τώρα.

Χτες να δεις τι γινοτανε.Επεφτε συνεχεια το τηλ.κεντρο,δεν ανοιγε η σελιδα με τα αποτελεσματα και αλλα τετοια τριτοκοσμικα.

Θα παρακαλουσα οι καθηγητες και ιδιαιτερα ο κ.CON που εκτιμω πραγματικα αν τους δοθει η ευκαιρια να εκφρασουν ολα αυτα τα παραπονα στην ΗΑU.
Τοσα eμail εστειλα και χεσμενο με χουν!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tnsdms

Νεοφερμένος

Ο tnsdms αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Kατα την γνωμη μου αν σταλουν μεχρι και αυριο απο το πανεπιστημιο την Παρασκευη ειναι πολυ εφικτο να βγουν.;)
με καλυψες απολυτα...και μια τελευταια ερωτηση!!!!μολις σταλουν τα αποτελεσματα στην hau κατευθειαν θα γινουν finished οι μαθητες του ecpe ή μπορει να εχουν σταλει και να ειναι ακομα confirmed???ξερεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Με το που τα παρουν στα χερια τους κατευθειαν πανε Finished οι μαθητές!:)

Και αρχιζει η αντιστροφη μετρηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
αντε να δούμε... -_-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tnsdms

Νεοφερμένος

Ο tnsdms αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Με το που τα παρουν στα χερια τους κατευθειαν πανε Finished οι μαθητές!:)

Και αρχιζει η αντιστροφη μετρηση...
ωραιος!!!!!τοτε οσοι μπορουν να το τσεκαρουν και να μας πουν οταν ερθει εκεινη η ωρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eγω θα τσεκαρω παντως απο αυριο-μεθαυριο στον Orfeas...

Σημερα δεν πηγαν παντως στο Finished oι ECPEηδες...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Προσωπικά εγω είμαι μέσα για ένα γράμμα με παράπονα, εξάλλου πληρώνουν οι γονείς και πάντα ο πελάτης έχει πάντα δίκαιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μπραβο ρε CON.
Και δεν ξερω αν συμφωνεις αλλα πιο πολυ οι μαθητες "καιγονται" για τα αποτελεσματα παροτι οι καθηγητές οι οποιοι ειναι και διακοπες καλοκαιριατικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Eγω θα τσεκαρω παντως απο αυριο-μεθαυριο στον Orfeas...

Σημερα δεν πηγαν παντως στο Finished oι ECPEηδες...:(

αρα εμείς ήμαστε ακόμα σε stand by mood, έ;=p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top