Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
μμμ...φαινεται που τα πηγες καλυτερα...διοτι και lp με lp διαφερει...(τα νευρα μου!!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!k@terin@!!

Νεοφερμένος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Πύλη (Τρίκαλα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
κι εμενα μου πηραν τηλεφωνο απο το φροντιστηριο αλλα η καθηγητρια μου δεν ηξερε τα αποτελεσματα αναλυτικα γιατι;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
κι εμενα μου πηραν τηλεφωνο απο το φροντιστηριο αλλα η καθηγητρια μου δεν ηξερε τα αποτελεσματα αναλυτικα γιατι;;


δεν ξερω... η δικια μου τα ηξερε παντος... και σε 2 μερες 8α ερ8ει κ το χαρτι με αναλυτικοτατη βα8μολογηση:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sinty

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
γεια σας παιδια!!!!ειμαι νεο μελοςςςς.....και 8ελω να συγχαρω ολους οσους περασαν.....!!!!!!!οσο για αυτους που δν περασαν να μην στεναχωριουνται....η ζωη συνεχιζεται!!!!!!!!!!:P
-----------------------------------------
κατερινα εσυ περασες????
-----------------------------------------
κατερινα εσυ το περασες????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzeni16

Νεοφερμένος

Η tzeni16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Παιδια καταρχας συγχαρητηρια σε οσους περασατε!:)Οσοι δεν περασατε μην στεναχωριεστε δεν ηρθε το τελος του κοσμου,θα ξαναδωσετε:no1:
Τουλαχιστον για εσας τελειωσε αυτο το μαρτυριο της αναμονης των αποτελεσματων...εμεις του ecpe ακομη περιμενουμε...εχει ακουσει κανεις μια πιο συγκεκριμενη ημερομηνια για τα αποτελεσματα περα απο αυτο το γενικο "αρχες αυγουστου";:stars:υπαρχει πιθανοτητα να βγει μαζι με το cpe;(αν και ελπιζω οχι δεν θα τα αντεξω και τα δυο την ιδια μερα...:()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arkypraios

Νεοφερμένος

Ο arkypraios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ρε παιδια εμενα μου λεει οτι δεν εχουν δημοσιευτει τα δικα μου ακομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
ρε παιδια εμενα μου λεει οτι δεν εχουν δημοσιευτει τα δικα μου ακομα
Δεν είσαι ο μόνος...Κ σε 'μένα έτσι λέει.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arkypraios

Νεοφερμένος

Ο arkypraios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
βασικα και ολα τα παιδια απο το φροντηστηριο μου το ιδιο λεει κοιτα να δεις σε ποιους ετυχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
σε ολα τα παιδια που πανε σε φροντηστιριο θα φαινονται απο αυριο...ομως οι καθηγητες σας μαλλον τα ξερουν ηδη πατε τηλεφωνο αυτους...εγω περιμενω το αυριο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
βασικα και ολα τα παιδια απο το φροντηστηριο μου το ιδιο λεει κοιτα να δεις σε ποιους ετυχε
Άσε...!Στο ιντερνετ μου βγάζει αυτή τη βλακεία κ δν μπορώ να τα δω και απ'το φροντιστήριο δε μ'έχουν πάρι ακόμα τηλέφωνο..!Θα σκάσω αν δεν τα μάθω σήμερα!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
εγω το πηρα αποφαση οτι θα τα μαθω αυριο...μακαρι να ειναι θετικα να αξιζει η αναμονη...καλη επιτυχια σε ολους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
εγω το πηρα αποφαση οτι θα τα μαθω αυριο...μακαρι να ειναι θετικα να αξιζει η αναμονη...καλη επιτυχια σε ολους
καλα αποτελεσματα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bia94

Νεοφερμένος

Η Bia94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
εγω εδωσα μεσω φροντιστηριου,και μολισ με πηρε η καθηγητρια μου και μου πε πως το πηρα!!

:):):)


καλα αποτελεσματα και στους υπολοιπους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρία11

Νεοφερμένος

Η Μαρία11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Σήμερα που πήρα τηλ. στη Hau μου ειπαν την άλλη Δευτέρα ή Τρίτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ναι τα αποτελεσματα του ECPE θα γυρω γυρω στις αρχες της αλλης βδομαδας τελικα.

Τωρα απο αυριο οσοι δεν μπορειτε να βρειτε τους φροντιστηριουχους σας θα τα δειτε στο results.hau.gr.

Kαι παλι υπομονη και καλά αποτελεσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctauros

Νεοφερμένος

Ο Ctauros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδια το edexcel lvl3 ποτε θα βγει?:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Tην αλλη βδομάδα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Παιδια το edexcel lvl3 ποτε θα βγει?:thanks:
Παιδιά,μη το κάνουμε μπάχαλο το θέμα όπως το άλλο...
Πρέπει να υπάρχει θέμα για το edecxel...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ναι υπαρχει θεμα και καλό ειναι να το συνεχίσουμε εκεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
τεολίνιο:P μιας και σε βρήκα online ποια η διαφορά αν μας δείξουν την βαθμολογία οι καθηγητάδες και ποια αν τα δω αύριο στο internet??? λογικά με pass πιστεύω θα το έχω πάρει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top