Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
ωραια και sorry πριν για το φιλε δεν ειδα οτι ησασταν εσεις:what:
Κανένα πρόβλημα, δεν ειμαι και μεγάλος σε ηλικία..ελεύθερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Εγώ που έδωσα μέσω φροντιστηρίου,πότε θα μπορέσω να δω τ'αποτελέσματά μου στο ιντρνετ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@dn@n

Νεοφερμένος

Ο @dn@n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Κανένα πρόβλημα, δεν ειμαι και μεγάλος σε ηλικία..ελεύθερα..


:up:
δηλαδη ειναι σιγουρο δεν υπαρχει πιθανοτητα να βγουν αυριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
:up:
δηλαδη ειναι σιγουρο δεν υπαρχει πιθανοτητα να βγουν αυριο

φιλε οι ανθρωποι ειναι απαράδεκτοι, ότι και να σου πω έιναι λίγο... σήμερα έλεγε μονο οι φροντιστηριούχοι και τα έβλεπαν τα αποτελέσματα και οι μεμονωμένοι, οτι παραθέτω στο forum ειναι απ τα επίσημα e mail της hau...έστειλα ένα και στον τεο να το δει.. καμία σχέση με άλλα πτυχία.. αλλά και απαράδεκτοι να μην μπορούν να τα δουν όλοι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
παίδες το πήρα και εγώ!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
καλή επιτυχία και στους υπόλοιπους:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@dn@n

Νεοφερμένος

Ο @dn@n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
φιλε οι ανθρωποι ειναι απαράδεκτοι, ότι και να σου πω έιναι λίγο... σήμερα έλεγε μονο οι φροντιστηριούχοι και τα έβλεπαν τα αποτελέσματα και οι μεμονωμένοι, οτι παραθέτω στο forum ειναι απ τα επίσημα e mail της hau...έστειλα ένα και στον τεο να το δει.. καμία σχέση με άλλα πτυχία.. αλλά και απαράδεκτοι να μην μπορούν να τα δουν όλοι..


καλα καταλαβα ευχαρηστω παντως
-----------------------------------------
παίδες το πήρα και εγώ!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
καλή επιτυχία και στους υπόλοιπους:)


που το ειδες φιλε και μπραβο σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
με πήρε τηλ. η κυρία απο το φροντιστήριό μου αφου την πήρα εγώ καμια 10 ρια φορές :P πλακίτσα!
ρωτήστε τους καθηγητές θα σας πουν ρε παίδες :no1:
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexaras9

Νεοφερμένος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
παντως το πιο γελοιο ηταν στη hau που εξαρτοταν σε ποιον θα πεσεις αν εχει διαθεση να σου πει
αντε το πρωι θα τα ξερουν ΟΛΟΙ
παντως μου φυγε ενα βαρος που περασα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Εγώ που έδωσα μέσω φροντιστηρίου,πότε θα μπορέσω να δω τ'αποτελέσματά μου στο ιντρνετ?
την τεταρτη θα μπορεις να τα δεις ονλαιν απο το www.results.orfeas.gr :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Παιδιά το site της HAU μπλοκάρει..ΕΛΕΟΣ!Και έχω ένα άγχος...γιατί ξέρω οτι σήμερα με τον έναν ή με τον άλλον τρόπο θα μάθω αν το πήρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
παιδια κοπηκα:'(ειχα τρια low pass και ενα bf στο listening!!Η καθηγητρια μου ειπε οτι μπορουσαν να με περασουν!!τωρα περιμενω το fce
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
παιδια κοπηκα:'(ειχα τρια low pass και ενα bf στο listening!!Η καθηγητρια μου ειπε οτι μπορουσαν να με περασουν!!τωρα περιμενω το fce
γτ δεν ζητας αναβαθμολογηση στα προφορικα?:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια συγχαρητηρια σε οσους το περάσατε και crazyharis μην στεναχωριέσαι!
Υπαρχει παντα μια δευτερη ευκαιρια!
Δεν ηρθε και το τελος του κόσμου.
Σε καταλαβαίνω απόλυτα.

Η ΗΑU θα αποστειλει αυριο τα δελτία αποτελεσματων στα φροντιστηρια και τους μαθητές αρα απο Παρασκευη-Δευτερα θα εχουμε και τα επισημα αποτελεσματα εντυπα μπροστα μας για να ξερουμε που δεν τα πηγαμε καλά μέσω των γραφικων παραστασεων.

Αποτελεσματα ECPE θα βγούν Παρασκευή με Τρίτη πάντως.Ουτε και οι ιδιοι δεν ξερουν.
Ειναι για πολλες μπατσες.Αααα και μην ξεχνατε...Οι μεμονωμενοι πρεπει να υπογραψουν και να στειλουν αιτηση εξουσιοδοτησης για να στην HAU για να τους στειλουν το πτυχιο.
Η αιτηση υπάρχει στο site της HAU!
-----------------------------------------
γτ δεν ζητας αναβαθμολογηση στα προφορικα?:no1:

Δεν γινετε...:(
Μονο GVR-Listening και Writing!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Παιδια συγχαρητηρια σε οσους το περάσατε και crazyharis μην στεναχωριέσαι!
Υπαρχει παντα μια δευτερη ευκαιρια!
Δεν ηρθε και το τελος του κόσμου.
Σε καταλαβαίνω απόλυτα.

Η ΗΑU θα αποστειλει αυριο τα δελτία αποτελεσματων στα φροντιστηρια και τους μαθητές αρα απο Παρασκευη-Δευτερα θα εχουμε και τα επισημα αποτελεσματα εντυπα μπροστα μας για να ξερουμε που δεν τα πηγαμε καλά μέσω των γραφικων παραστασεων.

Αποτελεσματα ECPE θα βγούν Παρασκευή με Τρίτη πάντως.Ουτε και οι ιδιοι δεν ξερουν.
Ειναι για πολλες μπατσες.Αααα και μην ξεχνατε...Οι μεμονωμενοι πρεπει να υπογραψουν και να στειλουν αιτηση εξουσιοδοτησης για να στην HAU για να τους στειλουν το πτυχιο.
Η αιτηση υπάρχει στο site της HAU!
-----------------------------------------


Δεν γινετε...:(
Μονο GVR-Listening και Writing!


α δηλ μονο στα αλλα γινεται αναβαθμολογηση?οχι στα προφορικα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Nαι!
Και κατα την γνωμη μου αδικος κοπος.
Μονο για τα $$$ υπαρχει...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dubudeli

Νεοφερμένος

Ο dubudeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
ρε crazyharis πως εμαθες τα αποτελεσματα?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Nαι!
Και κατα την γνωμη μου αδικος κοπος.
Μονο για τα $$$ υπαρχει...:(
αληθεια??δηλ δεν υπαρχουν παραδειγματα παιδιων που με αυτο τον τροπο να το εχουν παρει???:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dubudeli

Νεοφερμένος

Ο dubudeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
τεο.....εγω εκανα ιδιαιτερα και εδωσα ecce .....αμα παρω τωρα τηλ στη hau λες να μου πουν???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
ρε crazyharis πως εμαθες τα αποτελεσματα?????
με πηραν τηλ απο το φροντηστηριο!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
τεολίνιο:P υπάρχει διαφορά αν δούμε την αναλυτική βαθμολογία απο το site της hau ή αν την δούμε απο το χαρτί των.... καθηγητάδων???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top