Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

billinho

Νεοφερμένος

Ο billinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
το πηρα παιδια .πηρε τηλ η μανα μου.ειχαν κανει λαθος την ημερομηνια γεννησις μου..:):P βαθμο δεν ξερω. τους βλακες.χαχαχα.κ θα στειλω αυριο την σωστη.τι μ....ες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
teo για να τ παρεις με hp πρεπει να εχεις σε ολα τα παρτς hp,ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};469830:
Είσαι από φροντιστήριο; Τι ώρα τα είσες εσύ; Μήπως ήταν την ώρα που τα έβγαλαν καταλάθος για όλους;;;
Ειμαι μεμονομενος. Τα ειδα και τωρα ΑΛΛΑ ΚΑΙ την ωρα που τα εγβαλαν κατα λαθος(11 η ωρα)!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Ειμαι μεμονομενος. Τα ειδα και τωρα ΑΛΛΑ ΚΑΙ την ωρα που τα εγβαλαν κατα λαθος(11 η ωρα)!!!
Ρε συ τώρα από που τα είδες και γω έχω τον κωδικό της αδερφής μου αλλά μου βγάζει results not been published yet
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Για να το παρεις με ΗΡ και πρεπει να εχεις 4 ΗΡ.

Πιο εφικτο ειναι να παρεις το CPE with A παρα το ECPE με HP...:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Για να το παρεις με ΗΡ και πρεπει να εχεις 4 ΗΡ.

Πιο εφικτο ειναι να παρεις το CPE with A παρα το ECPE με HP...:p
ναι..εγω το λουερ ειχα παρει με hp...δε βαριεσαι το σημαντικο ειναι να τ παρεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ακριβως ετσι οπως τα λες ειναι Χριστίνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@dn@n

Νεοφερμένος

Ο @dn@n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
παιδια περασαααααααααααααααααααααααααααααααααααα:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy: στο ECCE



πηρα τηλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
ρε παιδια δηλαδη ουτε του ecce ειναι διαθεσιμα στο Internet??αφου σημερα υποτιθεται οτι θα τα βλεπαμε εμεις του ecce....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nfk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Το πήρα το ECPE! ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ.............:yeah::yeah::yeah: Καλή επιτυχία σε όσους περιμένουν αποτελέσματα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaroadrunner

Νεοφερμένος

Η annaroadrunner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
δεν πέρασα... Δυστυχώς... Είμαι για κλάμματα! Ολόκληρη γαϊδούρα να δίνω ecpe και να κόβομαι.. Έλεος... Χαλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ναι ουτε τοu ECCE!

@dn@n Congratulations my dear!!!:no1:
-----------------------------------------
Το πήρα το ECPE! ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ.............:yeah::yeah::yeah: Καλή επιτυχία σε όσους περιμένουν αποτελέσματα!!!


Congratulations nfk!!!:no1::no1::no1::D:D:D:xixi::xixi:
-----------------------------------------
δεν πέρασα... Δυστυχώς... Είμαι για κλάμματα! Ολόκληρη γαϊδούρα να δίνω ecpe και να κόβομαι.. Έλεος... Χαλια

Don't worry!
Δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
δεν πέρασα... Δυστυχώς... Είμαι για κλάμματα! Ολόκληρη γαϊδούρα να δίνω ecpe και να κόβομαι.. Έλεος... Χαλια
:nono: δεν εισαι για κλαμματα ουτε γοιδουρα,,...ειναι δυσκολο πτυχιο...και δεν εχει σημασια η ηλικια.....ενταξει κανε αλλη μια σοβαρη προσπαθεια να το παρεις,,.....δεν πειραζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Απο που τα μάθατε όλοι εσείς οι τελευταίοι(συγχαρητήρια στους 2 που πέρασαν ξαναπροσπάθησε στην κοπελιά που κόπηκε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dawn7

Νεοφερμένος

Η Dawn7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Λύστε μου μια απορία σας παρακαλώ...
ΌΣΟΙ ΠΕΡΑΣΑΝ ΤΟ ECPE με ποιον τρόπο έμαθαν τ'αποτελέσματα τους?
ΤΟυς το είπε ο καθηγητής? Το βρήκαν μόνοι τους? Πώς?
Μπαίνω στη σελίδα του British Council και δεν υπάρχει ανακοίνωση που να λέεί πως έχουν βγει..
Thanks.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@dn@n

Νεοφερμένος

Ο @dn@n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Ναι ουτε τοu ECCE!

@dn@n Congratulations my dear!!!:no1:
-----------------------------------------

ευχαρηστω τεολ αλλα εβαλα τον ξαδερφο μου να παρει τηλ γιατι εγω θα τους εβριζα σιγουρα και αν δεν περναγα δεν ξερω πως θα αντιδρουσα



Congratulations nfk!!!:no1::no1::no1::D:D:D:xixi::xixi:
συγχαρητηρια nfk
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
ρε παδια μας δουλευετε?πως μαθατε?εγω μπαινω και μου λεει δεν δημοσιευτηκανε.υποψιν οτι ειμαι απο φροντιστηριο γραμμενος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
British Council?
HAU ειναι για το Μισιγκαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Λύστε μου μια απορία σας παρακαλώ...
ΌΣΟΙ ΠΕΡΑΣΑΝ ΤΟ ECPE με ποιον τρόπο έμαθαν τ'αποτελέσματα τους?
ΤΟυς το είπε ο καθηγητής? Το βρήκαν μόνοι τους? Πώς?
Μπαίνω στη σελίδα του British Council και δεν υπάρχει ανακοίνωση που να λέεί πως έχουν βγει..
Thanks.
εδω μιλαμε για μισιγκαν....τα μαθαν μεσω καθηγητων η μονοι τους επειδη εκαναν ιδιαιτερ,....ΤΟ CAMBRIDGE ΒΓΑΙΝΕΙ Παρασκευη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Λύστε μου μια απορία σας παρακαλώ...
ΌΣΟΙ ΠΕΡΑΣΑΝ ΤΟ ECPE με ποιον τρόπο έμαθαν τ'αποτελέσματα τους?
ΤΟυς το είπε ο καθηγητής? Το βρήκαν μόνοι τους? Πώς?
Μπαίνω στη σελίδα του British Council και δεν υπάρχει ανακοίνωση που να λέεί πως έχουν βγει..
Thanks.
Το πρωι ειχαν βγει καταλαθος και ετσι το εμαθαν πολλοι!Αλλα και αν επικοινωνησεις με τον καθηγητη σου μπορει να σου τα πει;)!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top