Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
ΠΗΡΑ ΤΗΛ!εδωσα τα στοιχεια μου και μου είπανε οτι δεν πέρασα..

πλακα κανεις :( απλα στο ειπαν χωρις λεπτομερειες ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
ΠΗΡΑ ΤΗΛ!εδωσα τα στοιχεια μου και μου είπανε οτι δεν πέρασα..
μην στεναχωριεσαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!δεν χαθηκε ο κοσμος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Eve =)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 123 μηνύματα.

@dn@n

Νεοφερμένος

Ο @dn@n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Καλημέρα και καλά αποτελέσματα σε όλους! Από τα τελευταία μηνύματα καταλαβαίνετε ότι το πρόβλημα το έχουν και πολλοί καθηγητές και φροντιστηριούχοι που δεν ενδιαφέρονται. Δεν είναι δικαιολογία ότι δεν έχουν internet. Και σε αυτούς λεφτά έχετε δώσει και όφειλαν να σας έχουν ειδοποιήσει από τη Δευτέρα αφού ξέρουν το σύστημα της ελληνοαμερικανικής. Είναι λοιπόν και αυτοί συνυπεύθυνοι για την ταλαιπωρία σας. Τις καλύτερες ευχές μου για αυτούς που περιμένουν ακόμα αποτελέσματα!


Συμφωνω απολυτως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
μην στεναχωριεσαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!δεν χαθηκε ο κοσμος!!!
τι σου λεω τωρα?>>>?>??σε καταλαβαινω!!!!!κλαψε κανει καλο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια αρχιστε αμα ειναι τα τηλεφωνα μπας και μαθετε τπτ για τα αποτελεσματα σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
Καλημέρα και καλά αποτελέσματα σε όλους! Από τα τελευταία μηνύματα καταλαβαίνετε ότι το πρόβλημα το έχουν και πολλοί καθηγητές και φροντιστηριούχοι που δεν ενδιαφέρονται. Δεν είναι δικαιολογία ότι δεν έχουν internet. Και σε αυτούς λεφτά έχετε δώσει και όφειλαν να σας έχουν ειδοποιήσει από τη Δευτέρα αφού ξέρουν το σύστημα της ελληνοαμερικανικής. Είναι λοιπόν και αυτοί συνυπεύθυνοι για την ταλαιπωρία σας. Τις καλύτερες ευχές μου για αυτούς που περιμένουν ακόμα αποτελέσματα!
ευχαριστουμε....
-----------------------------------------
Παιδια αρχιστε αμα ειναι τα τηλεφωνα μπας και μαθετε τπτ για τα αποτελεσματα σας!
και εμεις του προφ|?οχι ετσι?μην με αγχωνεις αδικα!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια πραγματικα η gime εχει δίκιο.
Και οι καθηγητες μας πληρώνονται κανονικα.
Και ειναι δουλειά τους να μας ενημερωνουν αφου ειναι ευθυνη τους να το κανουν...
Τι να πει κανεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Εμεις του προφ εχουμε ακομα:what:!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
κατα τις 12 θα βγουν?τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
Παιδια πραγματικα η gime εχει δίκιο.
Και οι καθηγητες μας πληρώνονται κανονικα.
Και ειναι δουλειά τους να μας ενημερωνουν αφου ειναι ευθυνη τους να το κανουν...
Τι να πει κανεις...
εγω παιδια ειτε κοπω ειτε περασω το προφ αγγλικα στον ιδιο καθηγητη δεν κανω!στο λοουερ εγω τον ειχα παρει τηλεφωνο να του πω οτι περασα!!!!
-----------------------------------------
Εμεις του προφ εχουμε ακομα:what:!!!!!
εχει ζουμε η υποθεση με μς!!
-----------------------------------------
κατα τις 12 θα βγουν?τι λετε?
μαλλον δεν ξερουμε κιολαςσ!:(
-----------------------------------------
δεν μας βλεπω καλα!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
εγω παιδια ειτε κοπω ειτε περασω το προφ αγγλικα στον ιδιο καθηγητη δεν κανω!στο λοουερ εγω τον ειχα παρει τηλεφωνο να του πω οτι περασα!!!!
Οχ!!!:P!!!Αντιστραφηκαν οι ρολοι που λενε ε;:D!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
παιδια εγω σας αφηνω για λιγο!!!!!!!!!!!!!!!!καλη υπομονη...
-----------------------------------------
Οχ!!!:P!!!Αντιστραφηκαν οι ρολοι που λενε ε;:D!!!
ναι και εγω τον ενημερωσα αν περασαν τα αλλα τα παιδια γιατι μου ειχε δωσει τους κωδικους τους για να τα κοιταξω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

britney494

Νεοφερμένος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Στην ψηφοφορία απο πάνω θα πρεπε να υπάρχει εκτός απο Ναι και Οχι , και ένα "Δεν Ξέρω" ! Το μεγαλύτερο ποσοστό θα κανε :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristidis

Νεοφερμένος

Ο aristidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
παιδια πηρα τηλ.........και μου παν οτι περασα.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Με το που μαθουν τα αποτελεσματα τα παιδια αν θελουν φυσικα θα ψηφίσουν για να ξερουμε αν εχουμε και ενα μεγαλο δειγμα για το πως πηγαν τα πράγματα στις εξετάσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
υπομονη...υπομονη....καντε υπομονη μια λεμονια θα ανθισει στην γειτονια...καντε υπομονη και η hau θα μας λυπηθει...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top