Αποτελέσματα Ειδικών Μαθημάτων 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

helena_16_kolin

Νεοφερμένος

Η helena_16_kolin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Διάβασα τον οδηγό για τις πανελλήνιες εξετάσεις και τα ειδικά μαθήματα και δεν αναφέρει κάτι τέτοιο. Φοβάμαι ότι θα αγωνιώ μέχρι τον Αύγουστο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cyanna

Νεοφερμένος

Η cyanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Χρειαζεσαι οπωσδηποτε 10 στο ειδικο μαθημα των γαλλικα.δυστυχως πρεπει ν δηλωσεις κατι αλλο,με τ μορια αυτα εχεις πολλες επιλογες.καλη επιτυχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παναγιώτης_Σ

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θράκης και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Για Θεσσαλονικη ειμαι συναδελφε και συνονοματε.Εσυ?Ξερεις τι θα γινει με τις βασεις?ισχυει αυτο που λενε οτι οι ξενες φιλολογιες εκτος απο την αγγλικη θα πεσουν στα παλια επιπεδα των 6000 μοριων?

Και γω Θεσσαλονίκη συνάδελφε και συνονόματε. Ναι ισχύει. Άν και το 6.000 ως βάση δε μπορεί κανείς να το γνωρίζει. Μπορεί η βάση της Θεσσαλονίκης να ναι και 4.000. Γιατί αυτό; Γιατί στο εξεταστικό κέντρο στη Θεσσαλονίκη, εκεί που έδωσες και συ μάλλον, ήμασταν 68 παρόντες μόνο από τους 131 εγγεγραμμένους. Η σχολή όμως της Θεσσαλονίκης παίρνει 90 άτομα κάθε χρόνο. Αυτό σημαίνει οτι και όλοι να έχουν περάσει τα Ιταλικά, μπορούν να περάσουν όλοι στη σχολή και να μείνουν και κενές θέσεις. Τα αντίστοιχα πάνε κάτω θα ισχύουν και στην Αθήνα. Τη βάση τη φτιάχνει ο τελευταίος εισακτέος ο οποίος μπορεί να έχει συμπληρώσει 6.000 μόρια περίπου, αλλά μπορεί και λιγότερα. Δε το ξέρει κανείς. Αρκετά καλά νέα για μας δηλαδή... :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

English_Addict

Νεοφερμένος

Ο English_Addict αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ειδικο μαθημα Αγγλικα
1ος βαθμολογητης 97
2ος βαθμολογητης 97
Τελικος βαθμος 194/200!!!!!!!!!! Δηλαδη 97/100!!!!!!!
Δεν ειναι κ ασχημα!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosVou

Νεοφερμένος

Ο PanosVou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
18,3. Μπορω να πω οτι περιμενα περισσοτερα απο τον εαυτο μου. Συνολο 19780 μορια για το Τμημα Διεθνων και Ευρωπαϊκων Σπουδων (ΠΑΜΑΚ). Ελπιζω οτι θα ειμαι απο τους πρωτους.

Και εγώ "παίζω" ανάμεσα στη ΔΕΟΣ στο ΟΠΑ και στη ΔΕΣ του ΠΑΜΑΚ.Αυτός είναι ο λόγος που έδωσα το ειδικό μάθημα(ΠΑΜΑΚ 18813).Εσύ Admiral ενδιαφέρεσαι για οικονομική ή πολιτική κατεύθυνση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cyanna

Νεοφερμένος

Η cyanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Συγκεντρωσα συνολικα 13371 μορια,εχω ελπιδες για το τμημα ισπανικης φιλολογιας αθηνας?η περσινη βαση ηταν 12628
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παναγιώτης_Σ

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θράκης και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Συγκεντρωσα συνολικα 13371 μορια,εχω ελπιδες για το τμημα ισπανικης φιλολογιας αθηνας?η περσινη βαση ηταν 12628

:eek: Φυσικά και έχεις ελπίδες, οι ξένες φιλολογίες θα πέσουν πάρα πολύ. Θα περάσεις από τους πρώτους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Εγώ έγραψα 16,2 τελικό βαθμό.Πόσα μορια μου δίνει αυτη η βαθμολογία των αγγλικών για τη δημοσιογραφία????????????????

1620 μόρια! Δημοσιογραφία Θεσσαλονίκης;

Έχω από τις Πανελλήνιες 13929 μόρια και θέλω γαλλική φιλολογία που έχει 11,000 κ κάτι. Το πρόβλημα είναι ότι λόγω κάποιων προσωπικών προβλημάτων στα γαλλικά έγραψα μόνο 5,2!
Από το σχολείο μου λένε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα και ότι ανάλογα με το βαθμό θα πάρω και μόρια αλλά από το φροντιστήριο μου λένε ότι θα έπρεπε να έχω γράψει έστω 10.
Ξέρει κανείς τι ισχύει τελικά από τα 2?????

Σήμερα διάβασα οτι παρά το γεγονός οτι η βάση του 10 καταργήθηκε, δεν καταργήθηκε για τα ειδικά μαθήματα! Ισχύει το 2ο απ'οτι ξέρω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
18,1 γαλλικα!!! wiiiii γαλλικη φιλολογια σου ρχομαιαιαιιι:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
:D Αυτά είναι ευχάριστα νέα! :D :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
18,1 γαλλικα!!! wiiiii γαλλικη φιλολογια σου ρχομαιαιαιιι:clapup::clapup::clapup:
ααααα με τα αδερφακια μου μαζι:Dξερω πολυ φοβερα ατομα εκει μεσα,εχω παει και στη σχολη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrsinh

Νεοφερμένος

Η myrsinh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
17,3 αγγλικα
19,3 ιταλικα
πως μετατρεπονται σε μορια αυτα βρε παιδια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
ααααα με τα αδερφακια μου μαζι:Dξερω πολυ φοβερα ατομα εκει μεσα,εχω παει και στη σχολη:)
έχω πειστει οτι αγορακια δε θα χει εκει μεσα αλλα δεν πειραζει θα τα βρισκω εξω απτις αιθουσες! χαχα!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
17,3 αγγλικα - 19,3 ιταλικα - πως μετατρεπονται σε μορια αυτα βρε παιδια?
Για ξένες φιλολογίες: στα γενικά μόρια προσθέτεις + (Ξένη γλώσσα)Χ200
Για άλλες σχολές (π.χ.ΜΜΕ): στα γενικά μόρια προσθέτεις + (Ξένη γλώσσα)Χ100
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Περνάει κανείς δημοσιογραφία και Μ.Μ.Ε. Θεσσαλονίκης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

staffy

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Aγγλικά: 71 ο πρώτος :mad:,86 ο δεύτερος :confused:,89 ο τρίτος :D σύνολο 17,5 :clapup:
Τυχαίο?
-Δεν νομίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
Aγγλικά: 71 ο πρώτος :mad:,86 ο δεύτερος :confused:,89 ο τρίτος :D σύνολο 17,5 :clapup:
Τυχαίο?
-Δεν νομίζω...
ο πρωτος θα χε παρει πολλα χαπακια εκεινη τη μερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Γενικα ο 1ος εκαψε πολυ κοσμο! Εμενα μ βαλε 68 (!) και ο 2ος 83!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumaraki

Νεοφερμένος

Η roumaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
https://www.ypepth.gr/efarmoges/eid_vathm.php
Ελπίζω να βοή8ησα λιγάκι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
και εμενα ο 1ος μου εβαλε 79 και ο δευτερος 87 ...τι να πω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top