Αποτελέσματα Ειδικών Μαθημάτων 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

DIMOS FOITHTHS

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκηδόνα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.







Αθήνα, 12 Ιουλίου 2010


ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ


Από το Υπουργείο Παιδείας, Διά Βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων ανακοινώνεται ότι οι βαθμολογίες των υποψηφίων στα ειδικά μαθήματα θα είναι διαθέσιμες στους ενδιαφερομένους από απόψε το βράδυ μετά τις 7:00 μ.μ. στην ιστοσελίδα: https://www.ypepth.gr/efarmoges/eid_vathm.php, πληκτρολογώντας τον 8-ψήφιο κωδικό τους και τους 4 αρχικούς χαρακτήρες από το επώνυμο, το όνομα, το πατρώνυμο και το μητρώνυμο του υποψηφίου σε κεφαλαίους Ελληνικούς χαρακτήρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
ευχαριστώ πολύ! το υπουργείο φυσικά μας άφησε στο σκοτάδι εδώ και κάτι ημέρες! Ελλάδα παιδι μου..τι περιμενεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DIMOS FOITHTHS

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκηδόνα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Πες το ψέματα.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stamataras

Νεοφερμένος

Ο stamataras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Μετα της 7 παιδια υπομονη https://troktiko.blogspot.com/2010/07/blog-post_3361.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jay18

Νεοφερμένος

Η jay18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
αντε να δουμε τι θα δουμε...ελπιζω να ειναι συνεπεις αυτη τη φορα!

καλα αποτελεσματα παιδια,με το καλο απο σεπτεμβρη ο καθενας στη σχολη της επιλογης του :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dadin

Νεοφερμένος

Η dadin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
επιτέλους...καιρός ήταν μας έφαγε το άγχος...καλά αποτελέσματα σε όλους...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DIMOS FOITHTHS

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκηδόνα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Έχουν αναρτηθεί! Μπείτε να τα δείτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
15,9 έγραψα στα Αγγλικά, νομίζω οτι βαθμολόγησαν ιδιαίτερα αυστηρά!

Πήγα και σε 3ο (!) βαθμολογητή, ο ένας 68, ο άλλος 82 και ο άλλος 77!

Σύνολο 20132 μόρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
16 αγγλικα!!!!! Ο ενας 77 και ο αλλος 83!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosVou

Νεοφερμένος

Ο PanosVou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
17,7 Αγγλικά
1ος 88
2ος 89
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DIMOS FOITHTHS

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκηδόνα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Και η φίλη μου: 16,3 στα αγγλικά! 79 ο πρώτος και 84 ο δεύτερος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Admiral

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Admiral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
18,3. Μπορω να πω οτι περιμενα περισσοτερα απο τον εαυτο μου. Συνολο 19780 μορια για το Τμημα Διεθνων και Ευρωπαϊκων Σπουδων (ΠΑΜΑΚ). Ελπιζω οτι θα ειμαι απο τους πρωτους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
καλα ειναι δυνατον;

μονο 16,7 ; 80 ο ενας 87 ο αλλος. συγνωμη αλλα το γραπτο δικαιουνταν πολυ παραπανω...(αγγλικα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsexos

Νεοφερμένος

Ο tsexos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
16,2 στα ιταλικα!!ιταλικη φιλολογια σου ερχομαι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παναγιώτης_Σ

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θράκης και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
16,2 στα ιταλικα!!ιταλικη φιλολογια σου ερχομαι!!

Συνάδελφε!! Εγώ 14. Αθήνα θα δηλώσεις ή Θεσσαλονίκη; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KonstantinaDian

Νεοφερμένος

Η KonstantinaDian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Και η φίλη μου: 16,3 στα αγγλικά! 79 ο πρώτος και 84 ο δεύτερος!
Εγώ έγραψα 16,2 τελικό βαθμό.Πόσα μορια μου δίνει αυτη η βαθμολογία των αγγλικών για τη δημοσιογραφία????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marouli.kel

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Καλα αυτη τη στιγμη πεταω στα ουρανια!!!
18.7 στο γραμμικο και
19.2 στο ελευθερο!!!
Συνολο 22.984
Απο τωρα θα παω να ψαχνω για σπιτι στην Αθηνα!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helena_16_kolin

Νεοφερμένος

Η helena_16_kolin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Έχω από τις Πανελλήνιες 13929 μόρια και θέλω γαλλική φιλολογία που έχει 11,000 κ κάτι. Το πρόβλημα είναι ότι λόγω κάποιων προσωπικών προβλημάτων στα γαλλικά έγραψα μόνο 5,2!
Από το σχολείο μου λένε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα και ότι ανάλογα με το βαθμό θα πάρω και μόρια αλλά από το φροντιστήριο μου λένε ότι θα έπρεπε να έχω γράψει έστω 10.
Ξέρει κανείς τι ισχύει τελικά από τα 2?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsexos

Νεοφερμένος

Ο tsexos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Για Θεσσαλονικη ειμαι συναδελφε και συνονοματε.Εσυ?Ξερεις τι θα γινει με τις βασεις?ισχυει αυτο που λενε οτι οι ξενες φιλολογιες εκτος απο την αγγλικη θα πεσουν στα παλια επιπεδα των 6000 μοριων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsexos

Νεοφερμένος

Ο tsexos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Φοβαμαι οτι πρεπει αναγκαστικα να εχεις γραψει 10 στο ειδικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top