Αποτελέσματα Ειδικών Μαθημάτων - Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

vasia95

Νεοφερμένος

Η vasia95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
ακριβώς!!! οι ασκησεις ηταν επιπεδου προφ. σιγουρα δεν πρεπει να τα υποτιμησεις καλο θα ηταν τις τελευταιες μερες να ασχοληθεις με ενα απο τα ειδικα βιβλια ( προτεινω αυτό της supercourse και μετα αυτα του μπετση)

οι αλλες ασκησεις.. ηταν επιπεδου proficiency (αυτες τις γραμματικης και τα inversions )
*** ασχετο: όταν λες inversions μηπως εννοεις derivatives= παραγωγα ?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦΩΤΗΣ Γ

Νεοφερμένος

Ο ΦΩΤΗΣ Γ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
δεν ειχε inversions? αντιστροφές? (δε θυμαμαι :P )
οχι τα παραγωγα (καλα που μου τα θυμισες) ηταν επιπεδου lower!! τα πιο ευκολα ever (ο betsis ειχε πολυ πιο δυσκολα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasia95

Νεοφερμένος

Η vasia95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
δεν ειχε inversions? αντιστροφές? (δε θυμαμαι :P )
οχι τα παραγωγα (καλα που μου τα θυμισες) ηταν επιπεδου lower!! τα πιο ευκολα ever (ο betsis ειχε πολυ πιο δυσκολα)

α μπραβο! τωρα θυμηθηκα : λες το inversion με το no sooner than στα tranformations


τεσπα! τωρα περιμενουμε βασεις:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
δεν ειχε inversions? αντιστροφές? (δε θυμαμαι :P )
οχι τα παραγωγα (καλα που μου τα θυμισες) ηταν επιπεδου lower!! τα πιο ευκολα ever (ο betsis ειχε πολυ πιο δυσκολα)

Είχε αν θυμάμαι καλά ένα με το "No sooner" σε εκείνη την άσκηση που πρέπει να συμπληρωσουμε τα κενα έτσι ώστε η δεύτερη πρόταση να έχει το ίδιο νόημα με την πρώτη ;)
Πάντως, γενικότερα, νομίζω σε επίπεδο advanced κινήθηκαν τα θέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Ενταξει παιδια ευχαριστω. Καλη επιτυχια σε αυτους που εδωσαν φετος:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodwra.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η theodwra. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
18.2 και κατα πασα πιθανοτητα περναω Αγγλικη ΕΚΠΑ!!! :clapup: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜΑΡΙΚΑΛ

Νεοφερμένος

Η ΜΑΡΙΚΑΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδια τι λετε για τις βασεις αρχιτεκτονικης, που θα κυμανθουν ; Εχω βγαλει 20755 με τα σχεδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦΩΤΗΣ Γ

Νεοφερμένος

Ο ΦΩΤΗΣ Γ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
περνάς και ξανθη και χανια! ;)

των χανιων ειναι εκπληκτικη σχολη!!!
και η ζωη στα χανια ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis s

Νεοφερμένος

Ο panagiotis s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
13,2 αγγλικα!!!διεθνων και ευρωπαικων σπουδων!!!!απλα δεν ξερω πειραια η' παντειο?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Πειραια--->ειναι καλυτερο
Παντειου--->μονο το ονομα

(για το ΔΕΣ παντα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

babletheone

Νεοφερμένος

Ο babletheone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Εμένα αγγλικά ο 1ος μου βάλε 85,ο 2ος 73 και ο 3ος 75 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodwra.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η theodwra. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
13,2 αγγλικα!!!διεθνων και ευρωπαικων σπουδων!!!!απλα δεν ξερω πειραια η' παντειο?:hmm:
Απ'οσο μου 'χουν πει ατομα που ειναι μεσα στα πραγματα το ΔΕΣ στο Παντειο ειναι πολυ καλυτερο απο του Πειραια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Έγραψα γαλλικά 19,8 :) :) (Ολόκληρο C2 έχουμε )
Δεν θα τα χρειαστώ βέβαια, τα έδωσα μόνο και μόνο στη περίπτωση που γράψω πολύ χάλια για να δήλωνα τα τουριστικά αλλά δεν χρειάζονται τελικά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top