Αποτελέσματα Γαλλικών - Γαλλικού Ινστιτούτου Δεκέμβριος 2010

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Σε κανά δυό βδομάδες πρέπει να βγαίνουν. Καλή επιτυχία σε όλα τα παιδιά προκαταβολικά. Αν ακούσετε κάτι σφυρίξτε εδώ :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
μου ειπαν οτι βγαινουν τη παρασκευη καλη επιτυχια σε ολους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mizzkaterinoula

Νεοφερμένος

Η Mizzkaterinoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Δεν νομιζω για Παρασκευη γιατι αν ηταν τοτε θα εβαζαν ανακοινωση...Για τελος του μηνα ειχα ακουσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
μου το ειπε μια φιλη μου η οποια μιλησε με μια υπευθυνη και τησ ειπε αυτο... δεν ειναι βεβαια και σιγουρο...κι εγω για περιπου τελοσ του μηνα ξερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni333666

Νεοφερμένος

Η Ελένη Σαββοπούλου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
παιδια καλη επιτυχια σε ολους! εγω μπαινω στο ifa στα αποτελεσματα και κολλαει που σημαινει οτι κατι φορτωνουν... μακαρι να βγουν σημερα το βραδυ , δεν αντεχω αλλο! εδωσα c2 dalf και αμα το παρω θα ειναι πραγματικα μεγαλη ανακουφιση διοτι δεν εχω αλλο χρονο ν ασχοληθω καθως ειμαι δευτερα λυκειου :( bonne chance mes amis! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
παιδια μηπως μπορει καποιος να γραψει το λινκ?

παιδια με αγχωσατε τελικα ποτε βγαινουν???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

eleni333666

Νεοφερμένος

Η Ελένη Σαββοπούλου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Αν η πόλη σου υπάγεται στη θεσνίκη : www.ift.gr
Αν υπάγεται στην αθήνα: www.ifa.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.

eleni333666

Νεοφερμένος

Η Ελένη Σαββοπούλου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ξέρεις πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα;
κοιτα πρεπει λογικα τωρα να τα φορτωσουν το σαββατοκυριακο κι απο δευτερα λογικα ..... γιατι καθε χρονο καπου στις 17-18 ιανουαριου βγαινουν στην εξεταστικη του δεκεμβρη:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
μπηκα στην ιστοσελιδα για να δω αν βγηκαν τα αποτελεσματα και γραφει This site is running TeamViewer.

Free Port 80 for other applications in advanced settings.
το βγαζε και σ'εσας??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
μπηκα στην ιστοσελιδα για να δω αν βγηκαν τα αποτελεσματα και γραφει This site is running TeamViewer.

Free Port 80 for other applications in advanced settings.
το βγαζε και σ'εσας??

ναι ναι και σε μενα το βγαζει αρα εως το βραδυ θα βγουν!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
καλα αποτελεσματαααααα λοιπον!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!fingers crossed!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
καλα αποτελεσματαααααα.... crossed!!!!!!

Tώρα που λες crossed θυμήθηκα το κρουαζέ https://www.google.gr/#hl=el&biw=1024&bih=581&q=κρουαζέ&aq=f&aqi=&aql=&oq=&fp=e5ae71f3692dc537 και τα κορμάκια κρουαζέ :P της γυναίκας μου https://www.google.gr/images?hl=el&b...έ κορμάκι&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi που φορούσε και μετά το γάμο της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x-tonisa

Νεοφερμένος

Η x-tonisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Οτι του φανει...οποιος γνωριζει νεωτερα να μας ενημερωσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
ναι το βγαζει κ σε μενα... μαλλον τα φορτωνουν, τι να πω μπαινω σχεδον συνεχεια υπομονη... καποια στιγμη θα βγουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x-tonisa

Νεοφερμένος

Η x-tonisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
teamviewer tι ειναι? μηπως πρεπει να το κατεβασουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
ναι το βγαζει κ σε μενα... μαλλον τα φορτωνουν, τι να πω μπαινω σχεδον συνεχεια υπομονη... καποια στιγμη θα βγουν...

και εγω μπαινω συνεχεια...εχω κανει ρεκορ επισκεψεων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Αυτο το μήνυμα το βγάζει παιδια 5 μηνες τώρα :P
Aκόμη και όταν δίνουμε !
Το πρόγραμμα αυτό είναι η χρήση του άκυρη ! :P

Οποιος θέλει πέρνει τηλ να ρωτησει να μας ενημερώσει :

210 36 46 873
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni333666

Νεοφερμένος

Η Ελένη Σαββοπούλου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ναι ναι και σε μενα το βγαζει αρα εως το βραδυ θα βγουν!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
παιδια δε σημαινει κατι αυτο...δε θα βγουν το βραδυ...και σε μενα παντως το βγαζει αυτο το teamviewer !! πηγα να το εγκαταστησω και δε γινεται τιποτα... ειναι ακυρο πισστυω με τα αποτελεσματα :hmm::redface::( δε ξερω...! μακαρι! εσεις τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
και εγω το ιδιο με εχει φαει το αγχος περιμενω πωσ κ πωσ..... κ αργουν....... πφφφφφ........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top