Πόσα μόρια βγάλατε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 118)

PanosBat

Νεοφερμένος

Ο PanosBat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Συγχαρητήρια!!:clapping:
Ποια σχολή θέλεις;




Συγχαρητήρια!!! :clapping:
Για που στοχεύεις;
Για φαρμακευτική

Για φαρμακευτική
Μακάρι να πέσουν αρκετά οι βάσεις μήπως πιάσουμε φαρμακευτική Αθήνας,αλλά και Πάτρας δεν θα με χάλαγε καθόλου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Debby63

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Debby63 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Ένα έχω να πω! Πρόβατα ψάχνουν στην έκθεση! Ένα κάρο πρόβατα να ανακυκλώνουν τις ίδιες αηδίες, χωρίς ιδέες χωρίς απόψεις! Και το αστείο είναι ότι ΆΚΟΥΣΑ τους άλλους και δεν είχα καν πολιτικό τόνο! Έγραψα μετριασμένα και πολύ σωστά δομικά! Και με γ****Ν! Τέτοια ξεφτίλα δε τη περίμενα! Ένα ρεζίλι! Έγραψα αρχαία καλύτερα απότι περίμενα.... Και μου έβαλαν 11.8 στην έκθεση!!!!!!!! Έβγαλα 11.926 και δε ξέρω καν αν θα περάσω κοινωνιολογία! Ας ελπίσουμε ότι δε θα ανέβουν τα μόρια λόγω καινούριου τμήματος και αύξησης εισακτέων! Ειλικρινά θα αρχίσω τις κατάρες!

Ε χαιρω πολυ, και εμενα μου εβαλα 9.1 Εκθεση, Αρχαία 7.9 και Ιστορια 3.4!

Βιολογια μου έβαλαν 3.3

Ελεος ρε φιλε δηλαδη.

Γυρευε τωρα που περναει κανεις με 5.497 μορια.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Ε χαιρω πολυ, και εμενα μου εβαλα 9.1 Εκθεση, Αρχαία 7.9 και Ιστορια 3.4!

Βιολογια μου έβαλαν 3.3

Ελεος ρε φιλε δηλαδη.

Γυρευε τωρα που περναει κανεις με 5.497 μορια.


Με όλον το σεβασμό που σου έχω και χωρίς να σε κατακρίνω.Μηπως δεν διάβασες όσο έπρεπε;
 

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
οχι ρε δεν πληρωνεις , εγω οταν εδινα τα ειχα δει ετσι

νομιζω οτι ειναι στη διαθεση του διευθυντη το ποσο ευκολα σε αφηνει να τα δεις , δηλαδη δεν ειναι και υποχρεωμενος να στα δειξει
το αποκομματα ειναι αυτα τα 2 κουτια ουσιαστικα

Το ξερω οτι ειναι αυτα.. αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι γιατι στο καλο δεν γουσταρει να τα δειξει..
 

kiyoshi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kiyoshi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 336 μηνύματα.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Μπραβο σε ολα τα παιδια ανεξαρτητα απο τα ποσα μορια συγκεντρωσαν.Μακαρι καποτε η προσβαση στην τριτοβαθμια εκπαιδευση να ειναι δυνατη για ολους και για ολες.Πολλα συγχαρητηρια στα παιδια που διαβαζαν με κομμενο ρευμα και δεν πηγαιναν φροντιστηριο.Μην κολωνεται πουθενα μαγκακια;)

https://www.youtube.com/watch?v=aFTRvORkAMo&list=RDMMsnmHTC5pUGQ&index=7
 

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
Γεια και πάλι :)

Ευχαριστώ για τα likes και τα sad faces στο πρώτο μου μήνυμα.. είστε πολύ καλοί <3

Τώρα είμαι καλύτερα, αρχίζω και το αποδέχομαι..


Ουσιαστικά πιο πολύ σοκαρίστηκα επειδή:

Ιστορία πήρα 9.1 και είχα απόκλιση 15 μόρια (3 μονάδες). Ο πρώτος έβαλε 7 (!!!!!!), ο δεύτερος 10 και ο τρίτος 9,1. Το θέμα είναι ότι είμαι 100% σίγουρος πως το γραπτο μου αξίζει τουλάχιστον 14.5, δεν ξέρω από ΠΟΥ, ΑΠΟ ΠΟΥ βρήκαν και έκοψαν, αλλά τέλος πάντων, το καταπίνω.

Αρχαία μου έβαλαν και οι δύο 57 (11,4). Μεγάλη απογοήτευση, περίμενα τουλάχιστον 15.7 και ακόμα δεν ξέρω πώς με έριξαν τόσο.

Λατινικά πάλι είχα απόκλιση 10 μόρια (δεν ξέρω πώς είναι αυτό δυνατόν βέβαια στα λατινικά) και τελικό πήρα 11.6 που δεν με ικανοποιεί αλλά ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ το περίμενα..

Έκθεση πήρα 17.7, με τον ένα βαθμολογητή να μου βάζει 18.5 και τον άλλο 17 ή 17 και κάτι, δεν θυμάμαι, αλλά δεν ένιωσα χαρά, γιατι 1) το περίμενα και 2) είχα απογοητευτεί από τα άλλα 3.

Τι να πω... είμαι λίγο καλύτερα και εννοείται θα βγω σήμερα, αλλά και πάλι νιώθω αδικημένος.. αυτά..
 

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Κι εμένα αοθ ο πρώτος βαθμολογητής με έβαλε 48 κι άλλος 29. Ντα φακ
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Στο Αοθ ο 1ος μου έβαλε 85 και ο 2ος 76.
 

mariannaprl

Νεοφερμένος

Η mariannaprl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
παρακαλω οποιος/-α σκεφτεται να βαλει το βιολογικων εφαρμογων και τεχνολογιων για πλακα στο μηχανογραφικο του απλα για να παρει πασο να παιρνει φτηνοτερα εισητηρια στο μετρο και δεν σκοπευει να πατησει ποδι στα ιωαννινα να μην το κανει γιατι υπαρχουμε και μεις που θελουμε να παμε.
Πλιζ εδινα 3η φορα λυπηθειτε με να σπουδασω θελω απλα η καημενη


-πλακα κανω αλλα ισχυει βοηθεια εχω απελπιστει-
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Κι εμένα όπως είδατε παραπάνω, Έκθεση ο ένας μου έβαλε 58 κι ο άλλος 78! Γελάνε και οι πέτρες. Ευτυχώς μπήκε στη μέση και ο τρίτος βαθμολογητής και δεν μέτρησε καθόλου το 58 της αρχικομπλεξάρας :lol:
 

anathimatikos

Νεοφερμένος

Ο anathimatikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
13.319

κόμπος στο στομάχι απ' το μεσημέρι..
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.

Debby63

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Debby63 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
δε θελω να πω ακριβως αλλα απαισια, χαλια.
δε μου αξιζει τιποτα. ειμαι αχρηστος στη ζωη


Κοιτα φιλε,
Ουτε εγω ειχα θετικα αποτελεσματα οπως ειχα πιθανολογισει οτι θα εχω και περιμενα.
Δεν εισαι απο ολη την ελλαδα ο μονος που εβγαλε κατω απο 10 σε ολα.

Συμπασχουμε σε αυτο.
Ακομα και η μιση ελλαδα που εγραψε κατω απο τη βαση σε ολα.

Δεν εισαι αχρηστος.
Ουτε εγω ειμαι.
Κανεις μας δεν ειναι.

Οι πανελληνιες δεν καθοριζουν το αν εισαι καλος η κακος μαθητης η χρησιμος η αχρηστος ανθρωπος στη ζωη. Οι πανελληνιες ειναι απλως μαλακιες που σου καταστρεφουν την ψυχολογια οπως και να εχεις γραψει εκεινη την δυσκολη και ψυχοφθορα διαδικασια.

Δεν ειναι το α και το ω στη ζωη μας γιατι δεν ειναι η ζωη μας. Ουτε σημαινει το τελος και η καταστροφη των ονειρων μας. Και εγω εννιωσα οτι με αδικησαν με τους βαθμους που μου εβαλαν αλλα ουτε εγω μπορω να κανω κατι να το αλλαξω αυτο. Δεν αξιζει να στεναχωριεσαι ομως οπως δεν αξιζει να στεναχωριεμαι ουτε εγω, ουτε κανεις μας. Αν το αντεχεις και εσυ, μπορεις παντα να ξαναδωσεις πανελληνιες.

Εξαλλου, αλλο ειναι το πως τα παμε στο σχολειο που ολοι ξερουμε να πηγαινουμε καλα στο σχολειο και αλλο οι πανελληνιες που ειναι πιο δυσκολες σε επιπεδο και θεματολογια. Δεν αξιζει να στεναχωριεσαι. Υπαρχουν παντα εναλλακτικες.

Με όλον το σεβασμό που σου έχω και χωρίς να σε κατακρίνω.Μηπως δεν διάβασες όσο έπρεπε;

Διαβασα οσο μπορεσα.

Καθισα και σκοτωσα σε συνολο ολες τις μερες μου για να διαβαζω και παιρνω αυτες τις μουτζες στη μουρη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Κοιτα φιλε,
Ουτε εγω ειχα θετικα αποτελεσματα οπως ειχα πιθανολογισει οτι θα εχω και περιμενα.
Δεν εισαι απο ολη την ελλαδα ο μονος που εβγαλε κατω απο 10 σε ολα.

Συμπασχουμε σε αυτο.
Ακομα και η μιση ελλαδα που εγραψε κατω απο τη βαση σε ολα.

Δεν εισαι αχρηστος.
Ουτε εγω ειμαι.
Κανεις μας δεν ειναι.

Οι πανελληνιες δεν καθοριζουν το αν εισαι καλος η κακος μαθητης η χρησιμος η αχρηστος ανθρωπος στη ζωη. Οι πανελληνιες ειναι απλως μαλακιες που σου καταστρεφουν την ψυχολογια οπως και να εχεις γραψει εκεινη την δυσκολη και ψυχοφθορα διαδικασια.

Δεν ειναι το α και το ω στη ζωη μας γιατι δεν ειναι η ζωη μας. Ουτε σημαινει το τελος και η καταστροφη των ονειρων μας. Και εγω εννιωσα οτι με αδικησαν με τους βαθμους που μου εβαλαν αλλα ουτε εγω μπορω να κανω κατι να το αλλαξω αυτο. Δεν αξιζει να στεναχωριεσαι ομως οπως δεν αξιζει να στεναχωριεμαι ουτε εγω, ουτε κανεις μας. Αν το αντεχεις και εσυ, μπορεις παντα να ξαναδωσεις πανελληνιες.

Εξαλλου, αλλο ειναι το πως τα παμε στο σχολειο που ολοι ξερουμε να πηγαινουμε καλα στο σχολειο και αλλο οι πανελληνιες που ειναι πιο δυσκολες σε επιπεδο και θεματολογια. Δεν αξιζει να στεναχωριεσαι. Υπαρχουν παντα εναλλακτικες.


Ευχαριστώ για τη συμβουλή. Βρισκόμουν πάνω στο σοκ.
Βέβαια δεν έγραψα και στα 4 κάτω απ' τη βάση.
Δε νομίζω ότι με αδίκησαν ιδιαίτερα. Γενικά έχω ξενερώσει πάρα πολύ άσχημα γιατί έγραφα πολύ καλύτερα στα διαγωνίσματα.
Ήταν ένα γερό χαστούκι και να δω τι έφταιξε να γράψω τόσο χάλια. Ίσως με βοηθήσει η μεταγραφή. Μια απορία, αν δεχτούν τη μεταγραφή χάνω το πρώτο εξάμηνο;
 

mariannaprl

Νεοφερμένος

Η mariannaprl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.

Guest 039548

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ευχαριστώ για τη συμβουλή. Βρισκόμουν πάνω στο σοκ.
Βέβαια δεν έγραψα και στα 4 κάτω απ' τη βάση.
Δε νομίζω ότι με αδίκησαν ιδιαίτερα. Γενικά έχω ξενερώσει πάρα πολύ άσχημα γιατί έγραφα πολύ καλύτερα στα διαγωνίσματα.
Ήταν ένα γερό χαστούκι και να δω τι έφταιξε να γράψω τόσο χάλια. Ίσως με βοηθήσει η μεταγραφή. Μια απορία, αν δεχτούν τη μεταγραφή χάνω το πρώτο εξάμηνο;
Αν δεν μπορεις να πας καθολου στην σχολη που θα περασεις και θελεις να παρεις μετεγγραφη,και εχεις και πολλες πιθανοτητες, μπορεις να αρχισεις να παρακολουθεις κανονικα το πρωτο εξάμηνο με τους αλλους φοιτητες στο παμακ,απλα δεν θα εισαι κανονικα εγγεγραμμένος ,ωστε να μην χασεις πολλα.
Επειδη ελεγες οτι η σχολη απο την οποια θελεις να παρεις μετεγγραφη ειναι καινουρια,πρεπει να ψαξεις αν εχει αντιστοιχια με αυτο του παμακ
 

Guest 882291

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.


AXAXAXA Τι αστείος που είσαι ρε φίλε πας εκεί κάνεις επιθεώρηση στοιχείου και πειράζεις τις βαθμολογίες με το χέρι και πάλι δεν μπορείς να κάνεις μισή δουλειά σωστή 66 και 68 μας κάνει 14,3??? χαχαχαχα να σαι καλά με έκανες και γέλασα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top