Πόσα μόρια βγάλατε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 118)

Wrong

Δραστήριο μέλος

Η αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας. Έχει γράψει 439 μηνύματα.
Δηλαδη εγω που εχω προσβαση σε δυο πεδια μπορω να δηλωσω και παραπανω απο τριες ή θα εχω θεμα;
Διοτι ακουσα πως πρέπει μεχρι τρεις να δηλωνεις στο μηχανογραφικο.

Και επίσης, τι σημαινει του να παρεις πασο οταν περνας σε σχολη ακομα και οταν η ιδια η σχολη δε σου αρεσει;




Αρα το ιδιο μπορω να κανω και εγω και όποιος αλλος εχει γραψει κατω απο 10.000 μορια.


Καλέ, ναι, τα μόρια δεν καθορίζουν σε τόσο μεγάλο βαθμό την πορεία ενός ατόμου, τουλάχιστον όχι στο βαθμό που τείνουμε να πιστεύουμε.:)
 

adonman

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης Μανασσής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 115 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,690 μηνύματα.

Debby63

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Debby63 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Καλέ, ναι, τα μόρια δεν καθορίζουν σε τόσο μεγάλο βαθμό την πορεία ενός ατόμου, τουλάχιστον όχι στο βαθμό που τείνουμε να πιστεύουμε.:)

Αληθεια;
Δηλαδη αν εχει και αλλο ατομο γραψει εως και 5.000 μορια, δεν θα καθοριστει η εισαγωγη του σε μια σχολη απο τις τελικες βασεις που θα βγουν για τη σχολη;

Επισης, σιγουρα να δηλωσω μονο τρεις σχολες στο μηχανογραφικο και οχι παραπανω ακομα και που εχω προσβαση σε δυο επιστημονικα πεδια;
 

Guest 039548

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αληθεια;
Επισης, σιγουρα να δηλωσω μονο τρεις σχολες στο μηχανογραφικο και οχι παραπανω ακομα και που εχω προσβαση σε δυο επιστημονικα πεδια;


Μπορείς να δηλώσεις ακόμα και όλες τις σχολές που αναγράφονται στο μηχανογραφικό.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Wrong

Δραστήριο μέλος

Η αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας. Έχει γράψει 439 μηνύματα.
Αληθεια;
Δηλαδη αν εχει και αλλο ατομο γραψει εως και 5.000 μορια, δεν θα καθοριστει η εισαγωγη του σε μια σχολη απο τις τελικες βασεις που θα βγουν για τη σχολη;

Επισης, σιγουρα να δηλωσω μονο τρεις σχολες στο μηχανογραφικο και οχι παραπανω ακομα και που εχω προσβαση σε δυο επιστημονικα πεδια;


Να δηλώσεις ό,τι θα δήλωνες και αν είχες βγάλει 20.000 μόρια.
Η εισαγωγή του θα καθοριστεί, η ζωή του και η επαγγελματική του πορεία όχι απαραίτητα. Όλα είναι θέμα επιλογών.
Κι επειδή νομίζω αρκετό spam κάναμε, σου εύχομαι τα καλύτερα, Ντέπι, και να μην σε παίρνει από κάτω! Και σε όλους/όλες σας εύχομαι τα καλύτερα, καλό καλοκαίρι, καλή φοιτητική ζωή και να πετύχετε τους στόχους σας!:clapping::clapup::give_rose:
 

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους <3

Εγώ είμαι πολύ απογοητευμένος.. ναι, οκ, περνάω κάπου που είναι σε μέτρια προτίμηση, αλλά δεν άξιζα τέτοιους βαθμούς.. τι να πω..

Έκθεση 17,7
Αρχαία 11,4
Ιστορία 9,1
Λατινικά 11,6

:(

Αρχαία περίμενα το λιγότερο 14.4 και ιστορία τουλάχιστον 15...

Αλήθεια είμαι χάλια... ξέρω υπάρχουν και χειρότερα και η ζωή συνεχίζεται κλπ κλπ αλλά οκ..
 

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.


Στο ΑΟΘ 43% κάτω από την βάση
Στο ΑΟΘ πανωλεθρία δηλαδή
 

Wrong

Δραστήριο μέλος

Η αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας. Έχει γράψει 439 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους <3

Εγώ είμαι πολύ απογοητευμένος.. ναι, οκ, περνάω κάπου που είναι σε μέτρια προτίμηση, αλλά δεν άξιζα τέτοιους βαθμούς.. τι να πω..

Έκθεση 17,7
Αρχαία 11,4
Ιστορία 9,1
Λατινικά 11,6

:(

Αρχαία περίμενα το λιγότερο 14.4 και ιστορία τουλάχιστον 15...

Αλήθεια είμαι χάλια... ξέρω υπάρχουν και χειρότερα και η ζωή συνεχίζεται κλπ κλπ αλλά οκ..


Πάρε το χρόνο σου, προσπάθησε να ηρεμήσεις και να εξετάσεις όλες τις επιλογές σου. Σου εύχομαι σε όλα καλή επιτυχία και καλή τύχη!:give_rose:
 

kiyoshi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kiyoshi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Έκθεση 17.4
Φυσική 18.5
Χημεία 17.6
Βιολογία 18.8

Σύνολο: 18.136

<3 <3 <3
 

Maimou

Νεοφερμένος

Η Maimou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Ένα έχω να πω! Πρόβατα ψάχνουν στην έκθεση! Ένα κάρο πρόβατα να ανακυκλώνουν τις ίδιες αηδίες, χωρίς ιδέες χωρίς απόψεις! Και το αστείο είναι ότι ΆΚΟΥΣΑ τους άλλους και δεν είχα καν πολιτικό τόνο! Έγραψα μετριασμένα και πολύ σωστά δομικά! Και με γ****Ν! Τέτοια ξεφτίλα δε τη περίμενα! Ένα ρεζίλι! Έγραψα αρχαία καλύτερα απότι περίμενα.... Και μου έβαλαν 11.8 στην έκθεση!!!!!!!! Έβγαλα 11.926 και δε ξέρω καν αν θα περάσω κοινωνιολογία! Ας ελπίσουμε ότι δε θα ανέβουν τα μόρια λόγω καινούριου τμήματος και αύξησης εισακτέων! Ειλικρινά θα αρχίσω τις κατάρες!
 

Vasilis2000kak

Νεοφερμένος

Ο Vasilis2000kak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
18.299

18,4 βιολογία
17,3 Έκθεση
18,1 χημεία
19,4 φυσικη


Ελπίζω να πιάνω ιατρική αλεξανδρουπολη
 

adonman

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης Μανασσής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Μμμμ νομίζω με τα ειδικά μαθήματα κάποιοι πιάνουν και 22.000 με 24.000 από όσο θυμάμαι. Έτσι δεν πάει; Με αυτό το σκεπτικό το έβαλα :hmm:


Δεν εχει νοημα να συγκρινεις πορτοκαλι με μηλο. οποιος εχει ειδικο μαθημα δε θα το υπολογισει σε αυτη τη δημοσκοπηση
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
παιδιά με 17700 μόρια , μπορεί κάποιος να χτυπήσει Νομική?
 

louminis

Νεοφερμένος

Η louminis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης & Διερμηνείας Ιονίου. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
12.299

ιστορία: 8,3 (ούτε την μισή ύλη δεν είχα βγάλει αλλά όσα έγραψα τα γραψα τέλεια)
αρχαία: 14,6
λατινικά: 12,2
έκθεση: 14

Στη έκθεση 11 περίμενα, τα υπόλοιπα ακριβώς όπως τα είχα υπολογίσει

αντε να βγούν και τα ειδικά μαθήματα >< και θα χω κάπου 16.000 το μεταφραστικό δεν παίζει να πέσει 1.300 μορια ε;
:pardon: η ελπίδα πεθαίνει τελευταία
 

adonman

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης Μανασσής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
18.299

18,4 βιολογία
17,3 Έκθεση
18,1 χημεία
19,4 φυσικη


Ελπίζω να πιάνω ιατρική αλεξανδρουπολη


ειναι εξαιρετικα πιθανο φιλε μου. συγχαρητηρια! αν και θα περασεις ενα καλοκαιρι με αγωνια οπως φαινεται. Αν τσεκαρεις βεβαια τα στατιστικα για τη χημεια θα καταλαβεις ποσο τραγελαφικα ειναι ... μονο 4,4% εγραψε πανω απο 18!!!!! και μιλαμε για χημεια που το 18 ηταν η απολυτη αποτυχια για υποψηφιο ιατρικης.
 
Τελευταία επεξεργασία:

BlueIvy_

Νεοφερμένος

Η BlueIvy_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
17.322 Θεωρητική. :smartass:
 

Guest 731132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν εξαιρέσω την Debby εσυ δεν μας έλεγες ότι δεν πηγές καλά;


Έτσι νόμιζα,γιατί ανήκω σε αυτούς που δεν ελέγχουν τις λύσεις. Και μεταξύ μας δεν τα πήγα καλά. Οδοντιατρική δεν περνάω ούτε απέξω. Το αν πήγε κανείς καλά ή όχι είναι σχετικό για τον καθένα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.
Έτσι νόμιζα,γιατί ανήκω σε αυτούς που δεν ελέγχουν τις λύσεις. Και μεταξύ μας δεν τα πήγα καλά. Οδοντιατρική δεν περνάω ούτε απέξω. Το αν πήγε κανείς καλά ή όχι είναι σχετικό για τον καθένα.


Λοιπόν πάμε:
1)17.000 μόρια είναι Αρίστος βαθμός ανεξάρτητος αν περνάς η όχι εκεί που θέλεις.
2)Δεν μπορείς να μας λες ότι έβγαλες 7.000 μόρια ενώ έβγαλες 17.000 ακόμα και λύσεις αν δεν έβλεπες.
3)Εσυ δεν είπες ότι μέχρι το Μάρτιο δεν άνοιγες βιβλίο;Τα 17.000 πως τα έβγαλες;

Σε παρακαλώ αν τρολαρεις να σταματήσεις τουλάχιστον σήμερα καθώς πολλά παιδιά δεν έγραψαν ούτε 10.000 και έχουν άγχος.

Καλή επιτυχία σου εύχομαι.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top